parfumuri

parfumuri | Autor: nadyana

Link direct la acest mesaj

buna fetelor!spuneti-mi va rog!ati auzit de acest parfum aigner black?se gaseste la noi?ce note are?pt. ca eu nu gasesc scris.
si inca ceva:Hypnose de la Lancome cand a aparut?pt. ca eu am primit unul care-mi placea f. mult(o mostra)dar nu-mi amintesc cum se numea.era barbatesc si acum cand am mirosit Hypnose parca ar fi la fel.este si barbatesc Hypnose?mostra o primisem intr-un magazin acum cam 1 an si ceva.era pe atunci Hypnose?aparuse?offf....

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns BraveGirl spune:

Hypnose mi-am luat eu din duty-free la inceputul lui decembrie 2005 si era nou aparut...ii tot faceau niste tipe reclama.Nu cred ca e si barbatesc...mie imi place la nebunie.

==========
Corina
Albumul meu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

Nadyana esti tare dulce...Numai parfumuri, ochelari la moda, rimel...vopsele de par...


nunta mea

Maria si Razvan Mihai in burtica (29 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tumpi spune:

Hypnose a aparut anul trecut prin toamna si nu este si barbatesc.
Io una nu as suporta sa miros un barbat a vanilie, yak, mi se pare totusi prea dulce parfumul.

"Rabdare!Rabdare!chiar cand ti se sfasie inima"(A.Bürger)

a venit PRIMAVARAAAAA

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns osna spune:

quote:
Initial creeata de nadyana

buna fetelor!spuneti-mi va rog!ati auzit de acest parfum aigner black?se gaseste la noi?ce note are?pt. ca eu nu gasesc scris.




in germania se gaseste,cel pt femei are note de Bergamota siciliana, Mandarina si Anis(nu stiu cum sa traduc,este un condimnet,se foloseste la turta dulce si dulciuri de craciun).30ml costa 33 euro. este incadrat la categoria ''florale''.

15+




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Mie mi-a cazut pata recent pe un parfum Hanae Mori...
Si aici in Canada il gasesti numai la Holt Renfrew...Tot gasesc eu o ocazie sa mi-l fac singura cadou :)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

quote:
Originally posted by osna

quote:
Initial creeata de nadyana

buna fetelor!spuneti-mi va rog!ati auzit de acest parfum aigner black?se gaseste la noi?ce note are?pt. ca eu nu gasesc scris.




in germania se gaseste,cel pt femei are note de Bergamota siciliana, Mandarina si Anis(nu stiu cum sa traduc,este un condimnet,se foloseste la turta dulce si dulciuri de craciun).30ml costa 33 euro. este incadrat la categoria ''florale''.

Pai mostra de care vorbeam mi-au dat-o intr-un magazin din Germania?Oare aici nu il pot gasi?

15+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

quote:
Originally posted by MaryP

Nadyana esti tare dulce...Numai parfumuri, ochelari la moda, rimel...vopsele de par...


nunta mea

Maria si Razvan Mihai in burtica (29 saptamani)


Merci draga mea!Incerc si eu sa-mi scot capsorul la suprafata dupa ce, mult timp nu mi-a pasat de cum arat si acum vreau sa fiu in pas cu noutatile.si..de unde sa aflu mai multe decat de la fete?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

quote:
Originally posted by osna

quote:
Initial creeata de nadyana

buna fetelor!spuneti-mi va rog!ati auzit de acest parfum aigner black?se gaseste la noi?ce note are?pt. ca eu nu gasesc scris.




in germania se gaseste,cel pt femei are note de Bergamota siciliana, Mandarina si Anis(nu stiu cum sa traduc,este un condimnet,se foloseste la turta dulce si dulciuri de craciun).30ml costa 33 euro. este incadrat la categoria ''florale''.

merci mult!tu l-ai mirosit?cum ti s-a parut ca si parfum?

15+






Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MaryP spune:

quote:
Originally posted by nadyana

quote:
Originally posted by MaryP

Nadyana esti tare dulce...Numai parfumuri, ochelari la moda, rimel...vopsele de par...


nunta mea

Maria si Razvan Mihai in burtica (29 saptamani)


Merci draga mea!Incerc si eu sa-mi scot capsorul la suprafata dupa ce, mult timp nu mi-a pasat de cum arat si acum vreau sa fiu in pas cu noutatile.si..de unde sa aflu mai multe decat de la fete?







Corect!

nunta mea

Maria si Razvan Mihai in burtica (29 saptamani)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadyana spune:

Fetelor, am gasit parfumul pe care il cautam pe acest site http://strawberrynet.com/productDetail.aspx?ProdId=45016 oare se poate face comanda?

Mergi la inceput