Dieta cu fructe si lactate!

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Olivia26

NanaMotoc, cat au stat departe acele kg? Ca ma gandesc ca atunci cand mananci iar normal...nu se pun la loc? Intreb si eu...

"Seriozitatea e singurul refugiu al omului mediocru"

Eu si sotiorul meu iubit




Acum nu-mi mai amintesc exact, pentru ca am tinut dieta acum 2 ani. Am mai incercat de cateva ori, dar n-am mai reusit pentru ca tentatiile au fost mari.
Oricum, te asigur ca, daca dupa ce slabesti esti atent la ce maninci, garantat nu le mai pui la loc Dar daca te chinui si slabesti dupa care maninci ca inainte, mai abitir acum, e normal sa le pui la loc, pentru ca aceasta dieta te ajuta sa dai kg jos NU ITI SCHIMBA METABOLISMUL, sa poti manca pe urma oricat si sa nu te mai ingrasi!

Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lizy spune:

eu vreau sa dau jos 3 kg, dar mi-e frica sa nu pun la loc 6, dupa ce termin dieta.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flori76 spune:

Eu deja am renuntat la idee.La inaltimea de 1,67 am 53kg,ceea ce cred ca este ok.Ceea ce ma deranjeaza este burtica si cred ca cel mai indicat ar fi sa ma apuc sa fac putina miscare,ceva abdomene.

Va pup si bafta celor ce vor sa urmeze dieta

Flori
Noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sheritra spune:

Fetelor, este super dieta. De cateva luni incepeam diferite diete, rezultate +2 kg de care chiar nu aveam nevoie.
Am intrat pe www.idieta.ro, sunt f multe diete, si am ochit-o pe aceasta. N-am putut s-o tin decat doua zile, fara sa trisez deloc, inca seara nici nu mai luam nimic, iar dupa aceea am inceput cu disociat, si intr-adevar din ziua a treia a inceput sa se duca cate putin, si acum la o sapt jumate s-au dus 5.5kg, intr-adevar fara dulciuri dar cu cate o berica, un sprit, c-asa sunt eu.
Fara iaurtelul cu banane, n-as fi urnit in sfarsit metabolismul sa pape mai mult.
Bafta!

Sheritra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by Sheritra

Fetelor, este super dieta. De cateva luni incepeam diferite diete, rezultate +2 kg de care chiar nu aveam nevoie.
Am intrat pe www.idieta.ro, sunt f multe diete, si am ochit-o pe aceasta. N-am putut s-o tin decat doua zile, fara sa trisez deloc, inca seara nici nu mai luam nimic, iar dupa aceea am inceput cu disociat, si intr-adevar din ziua a treia a inceput sa se duca cate putin, si acum la o sapt jumate s-au dus 5.5kg, intr-adevar fara dulciuri dar cu cate o berica, un sprit, c-asa sunt eu.
Fara iaurtelul cu banane, n-as fi urnit in sfarsit metabolismul sa pape mai mult.
Bafta!

Sheritra




Draguta, despre ce e vorba? Ca nu merge linkul dat de tine. Nu poate fi deschisa pagina. Ai putin timp sa verifici?
Mercic.

Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emilyjeuly spune:

quote:
Originally posted by NanaMotoc
Draguta, despre ce e vorba? Ca nu merge linkul dat de tine. Nu poate fi deschisa pagina. Ai putin timp sa verifici?
Mercic.

Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."



site-ul corect este www.idieta.ro

Emily



Poze

Mireasa de 15 iulie

Our honeymoon

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by emilyjeuly

quote:
Originally posted by NanaMotoc
Draguta, despre ce e vorba? Ca nu merge linkul dat de tine. Nu poate fi deschisa pagina. Ai putin timp sa verifici?
Mercic.

Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."



site-ul corect este www.idieta.ro

Emily



Poze

Mireasa de 15 iulie

Our honeymoon






Asta am inteles din prima. Ma interesa despre ce dieta este vorba exact.
Mercic.

Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Mie chiar imi surade dieta asta. Mi se pare ca as tine-o usor si cu placere, mai ales ca nu prea ma omor dupa carne.
Totusi, fructele se pot inlocui cu ceva de sezon? Sa zicem cirese, capsuni, caise, cu conditia sa mananci acelasi fruct toata ziua?

Mamica dulce, tu cum ai tinut ?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Happiness_4_us spune:

quote:
Originally posted by KUKI

Mie chiar imi surade dieta asta. Mi se pare ca as tine-o usor si cu placere, mai ales ca nu prea ma omor dupa carne.
Totusi, fructele se pot inlocui cu ceva de sezon? Sa zicem cirese, capsuni, caise, cu conditia sa mananci acelasi fruct toata ziua?

Mamica dulce, tu cum ai tinut ?

Iulia





La care dieta te referi? La cea cu banane si lactate sau la cea cu iaurt de pe iDieta.ro?


Nana Motoc
Pana la nunta...

"Pentru a avea mai mult decit ai obtinut trebuie sa devii mai mult decit esti. Daca nu te schimbi vei avea intotdeauna ceea ce ai obtinut."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Mie imi surad amandoua. Recunosc ca prefer bananele.
De fapt am inceput de azi cu iaurt degresat+banane.

Mergi la inceput