Mamici din Arad...???(43)

Mamici din Arad...???(43) | Autor: pufymic

Link direct la acest mesaj








Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 35 ani, casatorita cu Dacian,32 ani, mamica lui Dragos,1 an
-alina morostes (Alina ) - 32 de ani, casatorita cu Calin ,31 ani, mama lui Dragos , 3 ani
-alinutza13(Alina)-23 de ani, casatorita cu Sebastian,25 ani, mama Fabianei , 1 an
-anto (Antonela )- 40 ani, casatorita cu Radu ,43 ani, mama Denisei , 14 ani
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-claudelu (Claudia ) - 26 ani, casatorita cu Claudiu ,30 ani, mama lui Raul-Andrei, 1 an
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 33 ani, casatorita cu Mihai ,36 ani, mama gemenelor : Carina si Alexandra , 3 ani
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an
- dianapatrick ( Diana),21 ani, casatorita cu Gunther ,35 ani, mamica lui Patrick , 1 an
-dianaR (Diana ),27 ani, casatorita cu Vasile,34 ani, mamica lui Vlad , 1 an
- dita(Edith)- 35 ani, casatorita cu Eugen
-flavia ramona (Flavia )- 26 ani,, casatorita cu Sorin -35 ani
-gabitzica (Gabi) - 29 ani, casatorita cu Ciprian , 30 ani,mamica lui Tudor, 2 ani
- lindaG (Linda)- 26 ani, casatorita cu Mark,34 ani
-maggda (Magda) - 34 ani, casatorita cu Danut ,40 ani, mama Biancai , 7 ani
-Melania14 (Nico) - 31 ani, casatorita cu Ovi 32 ani, mama Melaniei Ioana , 1 an
-pau(Nico)-29 de ani, casatorita cu Romy,32 ani, mama Paulei , 3 ani
-pufymic (Ioana ) - 27 de ani, casatorita cu Ovidiu ,28 ani, mama lui Alesio Andrei , 1 an




Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
23.01.1973- Romy (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau
"Nico")


Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.2002- Paula (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau "Nico")
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
07.12.1976 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau “Nico”
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)






Ioana(11+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana deci asa tu intrebi doar de burtici...no bine no, iti raspund si eu ca si eu am burtica da nu ca a voastra
Fac bine, fac curatenie
Ioana, de ce nu incerci sa iei echinaceea...sau nu e voie in sarcina?? Sanatate maxima

Ildi, bine ai venit sau revenit! Scuze eu nu stiu daca ti-am urat bun venit, ca zici ca ai mai postat o singura data la noi!
Ce vroiam sa te intreb...Guset stiam ca nu asista la nastere...cu cine nasti??



Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ILDI25 spune:

Claudelu Esti sigura ca nu asista la nastere Guset ?Sti pe cineva care a umblat la el , eu l-am intrebat odata si a zis ca vine daca il chem dar luni merg la control si il intreb iar .Mai socat cu aceasta informatie ,daca nu vine asta e m-am fentat o sa nasc cu cine va fi de garda sau habar n-am ,va fi cumva .

























Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Scuze n-am vrut sa te speri, dar eu asa stiu ca nici Sendroiu si nici Guset nu asista la nastere...acum ce sa-ti spun, mai bine il intrebi pe el! EU am vrut sa merg la Guset dar cineva mi-a zis ca nu asista la nastere si am renuntat


Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare fetelor!
Ce mai faceti?
Eu ma stresez cu bucataria. Azi mi-am facut supa de varza cu bulion, wow, ce pofta am avut, am mancat en-gros.

Ildi, si eu stiu ca Guset nu merge la nasteri, el se ocupa mai mult de ginecologie nu si obstetrica.
Am o prietena care a umblat la el si era dezamagita ca nu va putea naste cu el, dar intre timp prietena mea a pierdut sarcina.(de vreo 2 saptamani s-a intamplat) Stiu ca e un medic foarte bun, am auzit multe paciente care au fost foarte multumite de el.

Ioana, totusi nu ar trebui sa iei ceva antibiotic daca ai laringita?
Ma bucur ca Alesio e bine.

Clau, ai terminat curatenia?
Eu am facut ieri dimineata ca am fost dupa masa la lucru. Asa bine m-am "desfasurat" ca am fost singura, nu a avut cine sa ma ajute, sa-mi traga de aspirator, sa-mi umble la solutiile de curatat...

Flavia, probabil ai facut si o hipoglicemie atunci cand ti-a fost rau la banca, sa ai totdeauna la tine ceva dulce, o bomboana, o ciocolata si sa mananci dimineata. Cum te simti acum?




Alina (12+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
serbarea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cristinacsa spune:

quote:
Originally posted by ILDI25

Claudelu Esti sigura ca nu asista la nastere Guset ?Sti pe cineva care a umblat la el , eu l-am intrebat odata si a zis ca vine daca il chem dar luni merg la control si il intreb iar .Mai socat cu aceasta informatie ,daca nu vine asta e m-am fentat o sa nasc cu cine va fi de garda sau habar n-am ,va fi cumva .





Ildi, stai linistita. Verisoara mea primara a nascut cu Guset in sept.

Cristina si gemenutele
--

http://sysopconsulting.homeunix.net:8080/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

LA MULTI ANI IOANA!

Iti doresc multa sanatate, fericire, multe impliniri si numai bucurii alaturi de sotul tau, Alesio si bb din burtika.


Alina (12+) & Dragos (11.04.2002)
pozici
serbarea de Craciun

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

LA MULTI ANI IOANA
MULTA SANATATE SI TOT BINELE DIN LUME ALATURI DE CEI DRAGI

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana
Multa sanatate si mult noroc in viata! Sarcina usoara in continuare!



Parerea voastra conteaza ...asa cevaaaa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Multumesc fetelor pentru urari si gandurile bune!Si voi sa fiti fericite!

Pupici!


Ioana(11+) & Alesio(08.10.2004)
Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claudia_maria spune:

LA MULTI ANI!Ioana multa sanatate si numai bucurii alaturi de cei dragi tie.

Claudia_Maria si bubulina Ana-MariaPoze

Mergi la inceput