Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 24

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Madyn ce bine ca mai intri pe aici
Dana_D e un program se numeste Daemon parca dar nu stiu sa-l folosesc. Mai bine intreaba la "Lectii know how..." ca mai intra calculatoristi pe acolo. Pai daca ai cumparat toata colectia ai de lucru
Eu decoamdata fac o pauza cred ca o sa-l reiau la iarna cand vom sta mai mult in casa.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

Daemon este un program cu care poti adauga computerului un cd drive in care sa pui cd-urile virtuale.
Dana-D, dupa ce instalezi Daemon tools, setezi o sg unitate virtuala de cd, apoi selectezi "mount imange" si alegi din fisier primul "cd"(cu extensia img.) sims si o sa iti ceara singur cd2, cd3, etc.
Nu stiu cat de explicita am fost, eu asa mi-am instalat SIms si a mers f bine.
Succes!

Anka si Ubitu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns corina_tonic spune:

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubitzik4u spune:

Buna,sunt noua pe-aici.As vrea sa va intreb si eu de unde as putea downloada noi obiecte pt sims 2 si sa-mi spune-ti si mie cum se pun obiectele.va rog mult.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubitzik4u spune:

Daca stie careva de unde as putea sa-mi iau obiecte pt sims 2 si sa le pun sa-mi trimita un e-mail la adresa onutza_the_best_girl@yahoo.com .Va rog foarte mult.pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Maiotra spune:

am si eu o rugaminte la voi....
vreo fata din Bucuresti imi poate da si mie sims2 pe cd???? va roooog...de pe DC ma chinui sa-l iau de 10000 de ani si bani sa-l iau din magazin nu am....

va roooooooooog......

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Maiotra eu ti l-as da, dar am cd original si se joaca cu el in calculator. Daca te pricepi sa faci o copie in asa fel sa nu necesite cd in calculator spune-mi si o sa incerc sa-l copiez.




si Mihai Nicolae - my little treasure (1 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Artemis1578 spune:

quote:
Originally posted by Maiotra

am si eu o rugaminte la voi....
vreo fata din Bucuresti imi poate da si mie sims2 pe cd???? va roooog...de pe DC ma chinui sa-l iau de 10000 de ani si bani sa-l iau din magazin nu am....

va roooooooooog......



Ti-l dau eu, dar trebuie sa instalezi cu Daemon. Poti sa ma gasesti pe YM!

Anka, Ubitului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iubitzik4u spune:

Buna,pot sa intreb si eu ceva?Am the sims 2(CD)si vreau sa-mi iau o extensie care e DvD..Imi merge sa-mi instalez extensia daca sims2 e pe CD??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dana_ch spune:

Fetelor, as avea si eu nevoie de SIMS 2... de unde pot sa fac rost de el ? Doar de la magazin ? Fii-mea ma bate la cap, dar n-am acuma bani ptr jocurile ei !

Mergi la inceput