Jucatoare de "the Sims" ,veniti sa discutam

Raspunsuri - Pagina 23

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Se poete sterge casuta postala la Sims 1?
La mine nu mai vine ziarul daca nu iau ziarele de la poarta si se aduna mai multe.


Fetele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Eu tin minte ca se poate sterge cutia postala la Sims1, dar dupa aceea nu-ti mai vin nici musafiri, nici masina de serviciu Eu asa am patit, am ramas izolata-cuc.




39+ my little treasure
Bebelica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns felicia74 spune:

Madyn ce faci? Eu credeam ca te ocupi deja de "simsuletz-ul" real Nastere usoara!

Nu se poate sterge casutza postala deoarece e in afara "granitelor" casei. Nu ai altceva de facut decat sa scoti familia de acolo si sa alegi alta locatie/casa.

Felicia si Ilinca Teodora (15 noiembrie 2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns onutika4uu spune:

Cine imi da si mie un site de unde pot lua obiecte pt sims 2????va rog fff mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

onutika4uu - e foarte simplu dai o cautare pe google si gasesti cite vrei . O data gasit un unul care-ti place vezi si ce linkuri mai recomanda ca te trimite si pe altele. Uite i-ti dau o adresa unde mi-au placut in mod deosebit obiectele : http://www.4eversimfantasy.net/ Te uiti la Downloads si gasesti acolo.
Vezi ca unele sint cu bani dar au suficiente gratuite . Eu ajunsesem maniaca trasesem peste 500 de obiecte la un moment dat.

Am si eu o intrebare pentru cele care au instalat Open for busines. Voua va mai merg obiectele trase de pe net ??

Liliana si Dani

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Am uita sa va spun eu flosesc Sims2Enhancer - programel pe care-l instalezi intri in el si vezi toate personajele din joc si le poti modifica toate carcteristicile . Adica banii , aptitudinile, interest, i-i faci super destepti adica tot tot ce vrei.

Liliana si Dani

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns liliana29s spune:

Vad ca nu a mai scris nimeni . Ce se intimpla nu va mai place Sims ??? Uite inca o adresa cu linkuri pt. Sims 2.http://www4.topsites24.de/pro/sims2links/index.html
Am uitat sa va spun cu sims2enhancer poti modifica si natura relatiilor intre simsi . Adica daca vrei poti sa-i faci sa aiba 10-20 de prieteni sau iubiti .
Aici gasiti programul TS2enhancer -http://www.sims2programs.com/Download/index.asp - se poate descarca gratuit varianata trial care merge folosita o zi sau doua.

Liliana si Dani

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MADYN spune:

Io una chiar ca nu mai am timp de "Sims" ca vorba Feliciei am simsuletul meu care imi ocupa tot timpul, dar voi??? Ce noutati mai aveti, ce ati mai descoperit palpitant?

Felicia multumesc de urari!




si Mihai Nicolae - my little treasure (1 august 2006)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Fetelor eu am facut rost de cateva saptamani de Sims 1 Complete Collection, e pe 4 cd-uri si are de toate, si magie, si animale de companie, si vedete, si Old Town si Downtown unde te poti duce la cumparaturi, si parcuri de distractii sau locuri de mers in vacante. E foarte complex si ma joc cateva ore pe zi, asa ca nu am reusit sa mai intru pe aici desi am vrut mereu sa va impartasesc ce descoperiri fac eu acolo zi de zi.
Acum ma ocup la greu cu gradinaritul: cumpar de la plante pamant bun de cultivat legume, fac o gradinita cu cateva brazde de pamant, merg in Old town si cumpar seminte si apoi plantez, ud, leg si ingrijesc plantele pana rodesc. Cand am recolta gata trebuie sa cumpar de la frigidere un dulap pentru stocare. Apoi numai de acolo gatim si nu ne mai costa nimic mancarea.
Am descoperit si masa de facut gnomi cu care castigam puncte la mecanica dar si facem multi pitici pe care ii vindem. Daca simsul are multe puncte la mecanical poti sa iei pe un pitic si 100$ si face multi odata, chiar si mai mult de 10 in functie de cat e de pe verde la nevoi. Apoi ii vand si nu ne mai trebuie job.


Fetele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dana d spune:

Stie cineva cum poti sa faci sa joci fara sa bagi Cd-ul in unitate?
Cica se poate face o copie virtuala.. mi-a spus o prietena a lui fii-mea care mi-a cerut cd-urile sa si-l insltaleze si ea. Deocamdata nu i le-am dat ca nu am incredere si nu pot sta fare ele nici macar o zi, dar as vrea sa fac cumva sa nu mai bag mereu cd-ul ca mi-e ca se strica pana la urma si voi fi un om mort.....


Fetele mele

Mergi la inceput