Varsatorii la apel! (4)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns doibebei spune:

buna seara!
monica scuze ca nu ti-am raspuns cam de mult...dar nu mai gaseam sub. asta pe primele pag. si am crezut ca s-a inchis.
Andreea este in clasa a doua iar Adrian are 2 ani si jumatate, si nu il duc la gradinita ca noi ne bucuram de bunici pensionari (parintii mei)care sunt incintati sa stea cu el si care stau foarte aproape de noi, ...ma ajuta foarte mult cu copii, fac si temele cu Andreea (mai ales tataie).
Andreea, dupa unele zodii este prima zi de capricorn( 21 decembrie) sau ultima zi de sagetator dupa altele....oricum este un copil cuminte, dar asa cum spuneai cu multa personalitate ,uneori incapatinata, dar ne intelegem pina la urma.Adrian e pestisor( 2 martie) si e foarte lipicios, pupacios, mamos se exteriorizeaza mult spre deosebire de Andreea care nu te-ar pupa decit foarte rar, e mult mai retinuta...
Nu am prea mult timp la dispozitie ca fiica-mea e pe mes cu o colega si tb s-o mai las si pe ea....
mai vorbim....
pupici
Doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doibebei spune:

buna seara varsatori!

aproape sa nu va mai gasesc! ce faceti fratilor? cita treaba aveti de nu mai dati pe aici deloc?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annita72 spune:

Salutare!

Ma primiti si pe mine pe-aici?
Sunt nascuta pe 18 februarie la ora 11,30 seara, cat pe ce sa intru in zodia urmatoare.



http://pg.photos.yahoo.com/ph/ileanastama/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Salutare, varsatorilor! Si io mi-s o varsatoare nascuta pe 8 feb. Vreau sa va spun ca pe un post de televiziune nou infiintat exista o emisiune in direct in fiecare seara cu o doamna astrolog care primeste telefoane in direct de la telespectatori si le citeste astrograma. Foooarte interesant, am sunat si io, e tare tipa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns melina34 spune:

elle, scuza-ma ca am vazut subiectu' si m-am bagat si io' dupa tine, sint nascuta pe 1 feb,

M.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Aha, deci suntem colege de zodie, uite de la mine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns annita72 spune:

Salutare!!!

S-aveti o seara buna!



http://pg.photos.yahoo.com/ph/ileanastama/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns doibebei spune:

buna seara!

si bun venit niolor varsatoare: elle si melina!

salutare anita!

sper sa intrati mai des pe aici ca abia v-am gasit!...tocmai pe pag.5
si in alta ordine de idei ce mai faceti? cum o mai duceti?

va urez o saptamina frumosa si sa ne auzim mai des!

Doina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elle_seb spune:

Multumim de primire! , doibebei!

apropos, cum putem face sa intram si noi pe listutza asta cu sarbatoritii?
Multam fain!

Elle_seb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aka spune:

Buna seara. Si eu la apel . Bun venit noilor varsatoare Elle si Melina Cam rar se intra pe la acest subiect.
Eu nu prea stiu sa actualizez lista. Dar incerc sa ma documentez. Poate reusesc.
Weekend placut


Monica 32+

Mergi la inceput