Ceaiul de slabit de la Fares...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns numeioana spune:

Daniella, la Sanye in cutie verde te-ai referit si tu, nu? Printze, acelasi ceai il bea si mama mea si prietenele ei si nu au slabit decat tot cu regim. Ar fi bine sa slabesti tu...dar nu te astepta la rezultate spectaculoase.

Elimina painea si dulciurile () si poate atunci chiar se va vedea diferenta.
Apropo: Ce-as manca niste eclere

Ioana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns KUKI spune:

Ioanaaaaaa....pai ce faci ???

Eu citeam asa, pe furis mai pe la regimul disociat, mai pe la ceaiuri, tot incercand sa-mi fac curaj sa ma apuc de ceva odata si tu, ce faci ??? Vorbesti de eclere ????

Mi-a disparut tot avantul...si mi-e o pofta mama-mama !

On topic: am baut si eu ceai verde chinezesc intr-o perioada. Asociat cu un pic de dieta, se mai ved ceva rezultate, altfel nu mi s-a parut foarte eficient.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Azi am inceput sa beau si eu ceaiul de la Fares, cel in cutie rosie. Momentan sunt la a doua cana si inca nu sunt efecte . Vad eu dc la noapte imi mut sediul in baie. Eu am inceput de o saptaman sa pap mai dietetic. Asa ca, dc reusesc sa beau si ceaiul asta poate incepe sa se vada si la mine o mica-mare diferenta la haine

nunta2006

briza_marii
ziua nuntii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

Ma laudam eu ca nu am avut nimic dupa 2 cani de Fares, dar a doua zi....>Mai naspa a fost ca, seara am facut mai mult ca sa am si a doua zi, si prietenului meu i s-a facut chef de ceai inainte sa se culce si a baut din ala (eu nu ii spusesem ce fel de ceai am facut pt simplu motiv ca el nu bea ceai). Urmarea....dimineata a intarziat la serv, si ma suna sa imi spuna ca nu stie ce are, ca il doare tot timpul burta...
In concluzie, cine bea ceai de ala o face pe pielea lui!

nunta2006

briza_marii
ziua nuntii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns MirelaV spune:

eu beau ceai verde. ce-i drept numai de 2 saptamani. combinat cu lipsa de paine, dulciuri, sucuri si ultima masa la ora 18. nush daca am slabit 3,5 kg de la ceai sau de la cura
nu e rau la gust. cred ca am sa beau 2 cani/zi
acum beau 1 cana dimineata.
cu ceaiul ala la cutie verde..antiadipos...stateam numai pe wc. tare incomod. am renuntat demult.
succes

MirelaV
pupicei pe burticei

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66885" target="_blank">Racusori


Calitati: cea mai mare calitate a mea este aceea ca nu am decat un singur defect. Defecte: defectul meu (singurul de altfel) este acela ca nu am nici o calitate..., dar ramane intre noi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loneanbianca spune:

Si eu baut ceaiul verde chinezesc o cana si am stat toata noaptea laAsa ca...aveti de grija. Regimul si sportul sunt sfinte!

Bianca
http://community.webshots.com/user/biancaloneanPoze[/url
"Traim intr-o era in care pizza ajunge la noi acasa mai repede decat
politia."
-- Jeff Marder.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Hanuska spune:

loneanbianca subscriu!

Mergi la inceput