sala de fitness buna in galati

sala de fitness buna in galati | Autor: viorica avram

Link direct la acest mesaj

oameni buni in oras la mine nu exista o sala de fitness la care sa mergi cu placere.am incercat vreo cinci.inafara de aerobic nu face nimeni fitness cu tine.te lupti singura cu aparatele.mie nu-mi place sa fac singura acasa .vreau la sala .nu am voie sa fac aerobic pt ca am probleme cu spatele dar vreau fitness.
imi vine sa ma mut la bucuresti.acolo dai un ban dar merita.aici nimic.
stie cineva o sala in galati unde instructorul se ocupa de clienti serios?eu n-am gasit.

viorica

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Da' la care ai fost pana acum?


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

am fost in doja la o sala care s=a inchis apoi la o sala in mazepa unde era foarte bine,aveau instructori buni dar care s=a inchis si ea,apoi la Vointa ,n=ai treaba,aparate stricate si nici un instructor care sa-ti aseze macar aparatele.
la bodycenter in 19 nu se face decat aerobic ,la fitness te descurci frate,la Superlook ,in mazepa tot numai aerobic ,la fitness singura.am intrebat prietenele despre Insula si nici ele nu sunt multumite.vreau un instructor care sa ma ajute sa fac fitness,domnule, sa nu gresesc.

viorica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cookie spune:

Draga Viorica, eu merg la Bodycenter si sunt multumita(mai ales de programul de aerobic, dar asta nu vrei tu) Cat despre fitness, mie-mi place acolo, le intreb pe fete tot ce am nevoie si ele imi arata.
Vino aici http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=66882&whichpage=7 si mai intreaba fetele, poate mai stiu ele.
Si chiar de nu stiu, mai schimbam impresii, una alta...


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns viorica avram spune:

multumesc mult cookie
am facut aerobic la bodycenter cu catalina si am fost multumita,lucreaza foarte bine numai ca la fitness nu se pricep.eu fac aerobic si fitness de 4 ani,stiu despre ce vorbesc.am stat la pat din cauza spatelui iar doctorul mi-a interzis sa fac aerobic.doar banda si bicicleta.in rest exercitii.un singur antrenor m-a ajutat sa -mi modelez corpul dar l-am pierdut,a plecat.asa vreau eu fitness,cum faceam cu baiatul acela,sa se vada rezultate.n-am gasit pana acum.voi cauta sa platesc un antrenor personal care sa ma motiveze,sa ma puna sa lucrez.
mai vorbim
multumesc oricum!


viorica

Mergi la inceput