FIV 56

FIV 56 | Autor: Kariris

Link direct la acest mesaj

Haideti fetelor la un nou capitol....cu mai mult noroc...
Fie ca in acest capitol cat mai multe fete sa primeasca mult visata.... si sa auzim de cat mai multe

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andicu spune:

Hello,hello.

Lachi, ti-am raspuns la Pm.
Eu doar am intrat sa va salut,ca ma boscorodeste al meu sot ca l-am lasat nemancat pe ziua de azi si vrea sa iesim un pic in oras.
Pis succes in continuare cu tratamentul!merci de info .

tuturor si o sambata frumoasa!

ps. am fost aseara la patinoar si sunt oloaga de picioare, dar mi-am mai dezmortit si eu oasele.A fost super! m-a facut sa sper ca inca mai am dorinta de a face miscare (poate mai dau si eu jos 1 kg-2...).




Andreea.Pozele mele

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Kariris spune:

Vezi ca si eu ti-am scris "o scrisoare" pe PM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danita spune:

servus fetelor ,
voua cu cat timp inainte de a incepe stimularea v-a stabilit dna dr tratamentul ?
ma gandesc ca nu voi avea timp sa mi le procur pe toate ...
weekend frumo !
danita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Moniland spune:

Danita eu am inceput inhibarea hormonala cu diphereline 0,1 mg pe care le-am luat de la medic, si am facut injectiile timp de 2 saptamani. Si in astea doua saptamani am avut timp sa-mi fac rost de puregon pentru stimularea ovariana.
Vei avea timp.

Monica

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Danita medicatia pentru stimulare(GonalF + Menogon) mi le-a prescris cu 1 saptamana inainte de a incepe tratamentul.
Nu stiu de unde esti tu, dar daca esti din Bucuresti, stai linistita se gasesc. Eu am avut 3 farmacii unde am sunat si toate aveau medicamentele, numai sa te pregatesti cu banutii...te cam

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crinuta71 spune:

Danita eu Dipherelin l-am luat de la clinica. Gonal F mi-a fost adus cam in trei zile.
Eu zic sa suni si sa intrebi pe la farmacii cam in cate zile iti aduc comanda si care din medicamente ti-l aduc. Atunci, cand vei primi reteta, vei stii de unde sa mergi sa cumperi. Sunt farmacii care iti aduc chiar si de pe o zi pe alta Gonal f (mie asa mi s-a spus cand am sunat sa intreb). Cred ca si cu Puregonul e la fel. De Menogon nu stiu cum e. Erau niste farmacii in Bucuresti, de care mi-au spus fetele de aici, nu mai stiu cum se numeau, eu am sunat si la ele; in final, totusi mi-am facut rost de medicamente nu din Bucuresti pentru ca pentru mine era cam departe. Una din farmacii era 2NA, dar am mai sunat la vreo doua in Bucuresti.

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

Pis - se mai gaseste menogon in farmacii?

Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pis spune:

Da Luli eu mi-am cumparat 24 fiole de Menogon miercuri saptamana asta. 1 fiola = 36 RON . Eu am sunat la 2 farmacii, una pe Stefan cel mare - Farmcarmon si alta pe la Unirea si amandoua aveau.

Pis

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns luli spune:

PIS - sta e foarte bine, e exceptional, mie Ancar mi-a spus ca nu se mai gaseste menogonul pe piata noastra si voia sa-mi dea stimulare cu altceva dar i-am spus ca l-am luat deja cu ajutorul unei prietene inca de anul trecut asa ca ... A fost foarte surprins insa in acelasi timp s-a bucurat. Nu stiu de ce am senzatia ca are mai multa incredere in menogon...poate e doar o impresie de-a mea.
Ii doresc acelei prietene din tot sufletul ca anul acesta, cel tarziu pana la 31 decembrie, sa-si tina minunea in brate. Totul e sa aiba incredere in sansa ei si sa nu dezarmeze pentru ca eu o stiu o luptatoare curajoasa.

Behind every love is a great story

Luli

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns saftoiu_gina spune:

Buna fetelor .
Nu am mai intrat pe aici din cauza ca nu a functionat net-ul si m-am bucurat sa vad ca a mai reusit cineva.FELICITARI.

Andicu ti-au iesit bine analizele,stii ca eu nu le mai fac ,mi-a spus prof-ul ca nu e nevoie ,nu stiu ce sa zic.Cred ca o sa-mi fac macar FSH-ul ca eu l-am avut mare rindul trecut era 14 si normalul era 12.

Mergi la inceput