Topul restaurantelor din Bucuresti (2)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Clientii mei au fost multumiti in principal pentru ca s-au respectat socotelile si intelegerile. Mancarea mie mi se pare buna, normala...portii normale cantitativ nu umbla cu magarii. LA o alta nunta au comandat de exemplu salate mari..foooarte bune. Cand vii la mine cautam pozele din 2004 imi aduci aminte ca am sigur si cu mancarea.

quote:
Originally posted by madutza_1978

Raluca, de toate te-am intrebat dar am uitat ce era mai important. Ce sti despre servire si despre mancare? Gustarea calda ai zis ca e buna asa ca ma felicit ca am ales asa ceva. Clientii tai au fost multumiti de serviciile celor de la COS?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Iti multumesc Raluca de abea astept sa ne vedem. Eu sper ca vineri sa ajung la tine caci am multa treaba la servici si scap foarte tarziu dar vineri sper sa termin treaba.
Te pup

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

buna fetelor!!!! ca in reclama...sunt disperata eu si iubi al meui ne-am hotarat sa facem nunta pe 17 iunie 2006...am gasit vreo 2 restaurante libere: Cerbul Carpatin pe Bd.Basarabia si Romanasul la gradina Icoanei..are careva dintre voi idee daca sunt in regula, nu ma prea pricep..sunt in criza de timp si nu am cu cine sa ma consult.HEEEEEELP!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Freia spune:

Andreea_k dansul murdar si vorbele "dulci" se impart in privat.

si just for the record, am citit si eu replica Ralucai si nu vad absolut nimic care sa provoace agresivitate. Mai si glumim nu?


o zi radioasa,

Freia si Alexa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmen_Marieta spune:

HEEELLLLP!! nu ma poate ajuta nimeni cu recomandari despre cele 2 restaurante? macar din auzite de pe la cunostinte...sa-mi fac o parere.
black moon eu zic sa-ti faci o lista cu restaurante si sa dai telefoane..mai sunt multe rest.libere duminica, vezi si tu ce-ti convine in functie de zona si de nr da invitati. eu am tot sunat sapt asta si toti imi spuneau dak nu vreau duminica, dar eu nu si nu deci sunt libere. mult noroc si casa de piatra!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

carmen eu din pacate nu cunosc deloc aceste restaurante dar uite promit ca imi intreb dj-ii si niste prieteni poate stie cineva ceva.
tie cum ti- s-au parut? intai vezi daca sunt ceea ce iti place, apoi fa o discutie cu seful de sala - pret meniu, daca va lasa sa aduceti bauturile de afara, daca au taxa suplimentara pentru treaba asta, cati chelneri au (normal este sa aiba unul la 10 -11 persoane la nunta), daca au mai multe variante de meniu sa poti alege, ce capacitate maxima si minima admit, daca au aer conditionat, verifca baile sa vezi daca sunt ok, poti ruga chiar sa arunci si un ochisor la bucatarie daca ai ceva dubii, daca face contract sau macar iti un meniu stampilat si semnat, cat este avansul, daca te lasa sa il amenajezi cum vrei tu, daca au fete de masa/servete pentru nunta (unele rest nu au - nicoresti, burebista), uita-te si tu la vesela -pahare- tacamuri vezi daca sunt curatele si frumusele, etc. daca toate astea iti par ok, atunci pune-l pe lista. pupici


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nicolici26 spune:

Buna fetelor!
Ce imi mai spuneti si mie de restaurantul Laguna Blu. Noi vom face nunta acolo pe 3 iunie. Ati mai fost la nunti acolo, e totul ok, la ce trebuie sa avem grija in mod deosebit?

mersi si o saptamana excelenta la toata lumea!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

eu sunt multumita de restaurantul la care voi face eu nunta: HANUL DRUMETULUI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lenca spune:

Buna fetelor, am si eu o intrebare :daca stiti un restaurant in Bucuresti sau imprejur de o capacitate de 300-350 persoane.Eu caut pentru fratele meu care nu prea are timp, si m-a rugat sa-i gasesc eu restaurante si apoi el cu viitoarea mea cumnata sa se duca direct la pct ochit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns NicoletaB spune:

la o capacitate asa mare poti apela la calipso salonul albastru

Mergi la inceput