Topul restaurantelor din Bucuresti (2)

Raspunsuri - Pagina 3

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alina79 spune:

Salutare miresici!


Spuneti-mi si mie ce stiti despre Restaurantul Club Floreasca (fostul Polo Club)? Cam ce nota ii dati (de la 1 la 10)?
Stie cineva cum sunt nuntile acolo?




Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

quote:
Originally posted by Alina79

Salutare miresici!


Spuneti-mi si mie ce stiti despre Restaurantul Club Floreasca (fostul Polo Club)? Cam ce nota ii dati (de la 1 la 10)?
Stie cineva cum sunt nuntile acolo?




Alina


Poti citi aici, la Top sau la Comentarii despre rest... sau intreaba miresele de 2006, cateva parca au acolo nunta.

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun ! ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ralucah spune:

Alina pe paginile anterioare ale acestui subiect cat si pe subiectul cu comentarii despre rest vei gasi informatii despre Polo. Personal am facut acolo botezul finului meu in iunie si nunta uneia din prietenele mele cele mai bune in iulie. Ca sa iti raspund la intrebare eu as da un 8 -9 ca nota. Pentru servire fara discutie 10.
Pentru sefii de sala (sunt doi) as da chiar 11.
Dar din cate stiu eu pe 2006 nu prea mai au sambate libere doar duminici (acuma sigur sigur numai ei stiu :))))

quote:
Originally posted by Alina79

Salutare miresici!


Spuneti-mi si mie ce stiti despre Restaurantul Club Floreasca (fostul Polo Club)? Cam ce nota ii dati (de la 1 la 10)?
Stie cineva cum sunt nuntile acolo?




Alina



Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!
www.happy-family.ro

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alina79 spune:

multumesc mult pentru lamuriri!
Am inchiriat deja restaurantul pentru 20 august 2006 (duminica) dar vroiam sa stiu la ce ma pot astepta....gen surprize neplacute

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

quote:
Originally posted by Alyna24

quote:
Originally posted by madutza_1978

Ralucah, spun-mi te rog ce crezi despre culorile pe care ar trebui sa le folosesc pentru decorarea salii de sus de la Casa Oamenilor de Stiinta. Eu am vazut salonul aranjat in alb si rosu ce altceva ar mai merge?



Noi am vrut sa facem nunta acolo, chiar inchiriasem salonul si mergea foarte bine pe alb si orange deoarece este o sala destul de mareata sa zic asa, cu candelabre.....Eu zic ca asta merge!
Pupici!

http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl



Si nu mai faceti acolo....
Ca eu tocmai vroiam sa intreb daca stie cineva ce capacitate are acel rest... intra 150de pers?

Nunta noastra
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Multumesc Alina24 pentru sfat, nu ma gandisem pana acum la alb-portocaliu. Noi am vazut salonul decorat in alb-rosu si mi-a placut dar are dreptate Raluca s-ar putea ca rosu sa fie o culoare prea tare. Mare problema

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andreea_trend spune:

Mersi madutza_1978 pt informatii


Nunta noastra
Poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dusulika spune:

quote:
Originally posted by MariaM

Buna ,

Restaurantul Del Ponte, va spune ceva? din Baneasa?

Maria&Vladut


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andreea_k spune:

Mi-a zis cineva ca a fost la o nunta la Del Ponte si erau f dezamagiti.Cica dimineata s-a certat ginerele cu aia de pe--acolo ca nu au facut ceea ce au zis ca fac , etc...
Cam nasol sa te enerveze cineva in noaptea nuntii.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns black moon spune:

Buna buna, eu sunt noua aici..in a posta caci va citesc de ceva timp asa ca va salut pe toate viitoarele miresici si va doresc o nunta de vis...

Am totusi si eu o problema si as vrea sa va intreb daca stiti cumva un restaurant liber la inceputul lunii august caci se pare ca am ramas in urma cu organizarea nuntii... Pentru mine e ok si duminica caci va fi doar cununia civila in Bucuresti dar se pare ca nici asa nu mai gasesc... va pupic si s-auzim de bine

Mergi la inceput