Topul restaurantelor din Bucuresti (2)

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Daca restaurant RATB de pe Dr. Grozovici este acelasi cu cantina RATB, atunci mergi linistita e super acolo.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns bep81 spune:

mersi de raspuns radu300, cred ca da, este restaurantul (nu-i zic "cantina" ca ma scoate din sarite cuvantul asta ) de langa spitalul colentina, cred ca dr. grozovici se numeste strada. intr-adevara e super localul...am fost o sg data, dar mi-a fost de ajuns...acolo vreau...doar ca se intra cam greu, din pacate. oricum, o sa incep sa tatonez terenul de pe acum, cu un an inainte,,,ca sa nu zik nimeni ca am venit prea tarziu .
plzzzz, mai vreau pareri de la cei care au facut acolo, sau macar au auzit de la altzii...10q

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Buna Lid, si eu fac nunta tot la COS si nu regret de loc ca am ales acest restaurant. Tu cand ai nunta? Ati stabilit meniul?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Oncyk spune:

Buna fetelor
va citesc de ceva vreme dar nu am vazut nici o impresie despre Lido.
a fost cineva la o nunta la Lido ? cu ce impresii ati ramas?
Merci


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lid spune:

draga madutza,
mie mi-a placut tare mult locul cand l-am ales, dar dupa aia am am inceput sa am niste retineri in privinta ringului de dans. Este separat fata de mese si cei care stau la mese nu-i vor vedea pe cei care danseaza si mi-e teama ca lumea nu o sa danseye adica nu o sa se creeze antren. Asta e singura mea retinere, dar mi se pare destul de importanta......Meniul nu l-am stabilit inca noi mai avem pana la nunta si am inteles ca meniul se stabileste cu 14 zile inainte.
Tu ce mai stii despre acel restaurant??? Sunt curioasa

http://www.alidaandadi.myevent.com

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Mie mi-a convenit ideea cu ringul de dans mai retras sa nu stea toata lumea cu ochii pe mine cand dansez. Eu nu ma simt prea in largul meu cand toata lumea e cu ochii pe mine si i-am intrebat si pe prietenii mei care vin la nunta si toti au fost de aceesi parere. Eu zic sa nu iti mai faci probleme cred ca totul o sa iasa bine.
Cred ca o sa ma duc saptamana viitoare sa vorbesc de meniu (desi nunta e pe 15 iulie) pentru ca vreau cateva chestii pe care ei nu le au in nici una din variantele pe care ni le-au aratat. Dar au fost foarte deschisi au zis ca ne fac ce vrem noi nunami sa le aducem retetarul.
Te tin la curent

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Sora mea a facut nunta la restaurantul hotelului Confort din Otopeni. Vreau sa va spun ca servirea si meniul e impecabil, curatenie luna, super calitate si seriozitate. Este putin mai departe, ca nu e in oras ,dar merita.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Alyna24 spune:

DRAGA,LID!
Noi initial am vrut sa facem nunta la COS, am rezervat localul (salile de sus) insa ulterior ne-am razgandit!
De ce?Pentru ca era ciudat ca invitatii sa stea separat si ringul de dans la fel!La nunta lumea cam tb sa stea la un loc.
Asta a fost ideea noastra(chiar daca exteriorul arata super si este grandios locul).
Un sfat! Aveti mare grija cu seful de sala!E tare scarbos!Noi am fost prin cineva acolo (nu ne luau nici bani pt chiria salii) si tot a facut figuri cand ne-am dus sa discutam!Si....altceva: noua ne-au schimbat data nuntii!Totul s-a decalat din cauza lor!
Sper sa nu fie cazul la voi!

BAFTA MULTA!

http://photos.yahoo.com/alinafobl

Alyna Fobl

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia1 spune:

am si eu o intrebare la voi fetelor...ati fost sau ati auzit de vreo nunta care sa fi avut loc la restaurantul La Provance din Floreasca ?!?!?! eu am nunta acolo pe 09 sept si eram curioasa cum este ???? va multumesc inca de pe acum pentru raspunsuri

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns madutza_1978 spune:

Acum depinde la care sef de sala nimeresti la COS, noi am avut noroc si am nimerit la unul fff dragut si care are multa rabdare. Am fost si la degustare duminica si am fost placut surprinsi sa aflam ca a fost din partea casei, noi am platit doar bauturile. Mancare a fost buna mai putin curcanul pe varza pe care eu il vroiam in loc de sarmale, era foarte tare parca era Orbit pe varza asa ca o sa avem tot sarmale in meniu.

Mergi la inceput