Topul restaurantelor din Bucuresti (2)

Raspunsuri - Pagina 11

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alexsa spune:

stie cineva sa-mi spuna cum a fost vreo nunta la TEZAAL??? (langa casin) Locatia e f frumoasa si eleganta,dar despre servicii stiti ceva??

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns briza_marii spune:

quote:
Originally posted by alexsa

stie cineva sa-mi spuna cum a fost vreo nunta la TEZAAL??? (langa casin) Locatia e f frumoasa si eleganta,dar despre servicii stiti ceva??


Si noua ne-a placut acolo dar am vb cu o persoana care se ocupa de oranizare de nunti si ne-a spus ca a avut multe nunti acolo, dar ca de fiecare data a trebuit sa se certe rau de tot cu chenerii care furau in disperare...Ce sa iti zic, dc va hotarati sa ramneti acolo trebuie NEAPARAT sa aveti o pers care sa supravegheze totul cu ochi de vultur


briza_marii
ziua nuntii; una alta pt nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda141 spune:

Fetelor, spuneti-mi si mie cateva preturi la meniuri sa imi fac o idee, Sora mea se casatoreste anul asta, noi am gasit restaurantul, nu am nici o indoiala in privinta mancarii, curateniei, dar vroiam sa fac o comparatie la preturi. Pe noi ne va costa 1100000/pers.fara bautura. E mult, e putin????

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001" target="_blank"> Salvati viata unui copilas oferind 5 euro la teledonul umanitar

Monica si ALBERT EDUARD
(19 ianuarie 2004 )
Album Albert

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dyadya spune:

anda, parerea mea e ca-i chiar bine. Nici prea ieftin sa te intrebi ce-o fi in neregula:) nici prea sccump sa te intrebi daca-ti vine lumea! Cu tot cu bauturi veti ajunge pe la un milion 3-4 sute ceea ce e mai mult decat rezonabil.

Diverse pentru nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mari79 spune:

Buna, si desi urmaresc de foarte mult timp tot ce se scrie pe aici, cu precadere anul trecut cand aveam nevoie sa mai stiu si eu de una de alta caci faceam si eu nunta, de abia acum m-am hotarat sa particip si eu intr-un mod "activ". Eu nu preconizam o nunta mare, am avut 60 de invitati si nici nu aveam timp sa caut restaurante, asa ca am vazut vreo 3-4 si m-am hotaratla rest. Picadily , despre care auzisem prima data aici pe forum. Pot sa spun ca a fost f. bine, daca au furat ceva eu nu prea am observat si credeti-ma ca am fost fffffffff atenta. Singura neplacere pe care am avut-o dar care s-a rezolvat cand nasul a zis ca daca nu fac cum vrem noi amanam nunta, si asta cu 10 zile inainte. Neplacera a constat in faptul ca eu nu vroiam sa aranjez mesele cum le aranjau ei de obicei, ca si pozitionare ma refer.Dar sincer, cand va fi cazul sa fac botezul daca mai sunt ok ca si mancare si pret este optiunea nr. 1

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vickyfilip spune:

fetelor,
am citit topicul asta de mi-au iesit ochii, dar nu prea gasesc informatii despre nunti organizate la hotel IRISA ..

ma ajuta cineva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Gabitza1977 spune:

Eu una nu as recomanda Picadilly. Sincer, am fost acolo la o nunta si mi s-a parut de mana a doua, nimic iesit din comun (nici menniul, nici asezarea meselor, nici servirea, nici restaurantul in sine....). Nu pot sa spun ca a fost groaznic, dar nici nu este un loc pentru un eveniment deosebit cum este o nunta!
No ofense, eu asta cred.

Gaby

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miltisus spune:

quote:
Originally posted by moko

ma alaturi si eu viitoarelor miresici/mamici, punand o intrebare: a organizat careva vreo petrecere/nunta/botez la restaurantul Calise (de la podul Cotroceni)? Ca eu am apucat sa platesc acolo avansul si pe zi ce trece am mai multe temeri ca nu as fi facut o alegere prea stralucita...
please, help!!!!

cu fiecare zi mai aproape de bebe al meu!!!



si eu am platit avansul la Calise,nu inteleg de ce sa te temi?! Eu am sa fac in vara nunta la braseria din calise unde se fac de obicei botezuri si cred ca e OK! Include si terasa...aer...mai ales ca e vara..poti sa stai linistit afara.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ginutza2002 spune:

Fetelor de restaurantul Hanul Drumetului a auzit cineva?
Eu fac nunta acolo si mi s-au parut super ok.
Plus ca mi-a mai fost recomandat de mai multe persoane!
Stie cineva ceva nasol de el?

Gina

Munceste ca si cum nu ai avea nevoie de bani !
Iubeste ca si cand nimeni nu te-a facut vreodata sa suferi !
Danseaza ca si cand nimeni nu te vede !
Canta de parca nu te-ar auzi nimeni !
Traieste ca si cand Paradisul ar fi pe pamant !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns radu300 spune:

Maine voi posta impresii proaspete despre Calise (sala mare din spate stanga) si Laguna Blue. In principiu, ambele au mici probleme, dar care pot fi rezolvate prin discutii cu personalul. Inainte de nunta!

Mergi la inceput