Drumul Taberei (5)

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns andora spune:

LA MULTI ANI MAYSA cu intarziere!
Sa cresti mare si frumoasa, sa fii sanatoasa, norocoasa si sa le aduci numai fericire parintilor tai!

Emma , eu aici sunt, asteptam sa mai aduca si altcineva subectu' pe prima pagina..... Diana apreciez intentia si multumesc pt ajutor... eu nu am cum sa-l intorc, nu stiu cum sunt 3 camere.... Am stat in 4 camere intr-un F, tare misto (cf I), cumnatii stau tot in 4 cam, la Indiana insa, dar bucataria ffff mica.... OD-urile stiu ca au bucatarie normala... sper sa gasesti si sa devenim vecine
va pup si........va astept


Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung
www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Fetelor am mai avut o sarbatorita si imi cer mii de scuze ca nu i-am spus atat LA MULTI ANI!!!

LA MULTI ANI Ramona,multa sanatate,fericire si impliniri alaturi de cei dragi si abia astept sa vina vara sa ne putem intalni iar!!!

Fetelorrrrrr unde sunteti????!!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

fetelor am uitat sa va spun unde am fost duminica....normal ca la patinoar.... acum ca intru in vacanta..iar merg si abia astept...

va arat si poze Poze patinoar
Si a fost si ziua Mayei...a implinit un anisor!!!! Ziua Mayei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

Hop si eu.
Emma,multumesc ca mi-ai deschis ochii.De luni de zile nu am observat ca exista si subiectul asta.
Deci,eu sunt Alina,mamica de domnisoara Anca( 14 ani) si stam pe Pascani


alina
P.S. acum vad ca trebuie si data nasterii.Eu-26.09.72 si Anca 29.02.92

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Mai fetelor UNDE SUNTETI!!!!!!!!!!!!
O sa pun un mesaj pe zi..o singura litera sa tin subiectul pe primele pagini..si sa ma faca lumea nebunaaa


LA MULTI ANILui OAKE,ANDORA,ANDREI bb de AMAYA...
dar normal ca toate cu intarziere


Eu va arat niste poze de la ziua mea si cu Brasovul intr-o seara

VA PUP DULCE DULCE DULCE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Emma scumpica,
LA MULTI ANI
SI TIE SI CELORLALTI SARBATORITI!!!
Si multumesc de urari

Mai chiar asa unde ati disparut? Eu m-am lasat pagubasa la adus subectu' pr prima pagina dar daca ma ajuta Emma sunt gata de atac
Alina bun venit! Hihi ce data de nastere simpatica are fetita ta!
Emma ai grija ca regulamentu' sanctioneaza crunt mesajele fara continut real A , uitam, eu am mai vazut poze si sunt super! Pai cand viii la patinoar spune domnule sa te vaza si Goguta vajaind pe gheata
Nu mai scriu ca vedeti ce ora e..... pup dulce!!!!!!!!!!

Who looks outside, dreams; who looks inside, awakes - Carl G. Jung www.andora.bravehost.com/" target="_blank">
site,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta,www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">nasterea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Aurasa spune:

Buna Fetelor!
Apar si eu, desi m-am inscris pe listuta de fooooartemulta vreme. Rusine sa imi fie ca nu am contribuit si eu la imbogatirea subiectului. Dar las la o parte autocritica, deoarece ca o Leoica ce ma aflu, nu imi sta in caracter.
Sa va povestesc de BB Catalin. Deja e baiat maaaare. Are 8 luni si 3 saptamani. Spune cateva cuvintele, adica esentialul: apa, papa, tata, kk, da. Mama nu spune ca ma vede toata ziua. Avem la activ 2 dintisori si ne chinuie teribil iesirea celor de sus.
Deoarece anul trecut am stat toata vara la iarba verde (adica la tara intr-o zona superba), nu am iesit in parc. Toata iarna am iesit, dar in zona (Compozitorilor), iar acum ca vine primavara sper sa ne intalnim prin Parc.
Promit sa scriu mai des. Acum fug ca BB dasemne ca s-ar trezi.
Pupici mamicilor si bebelicilor

Aurasa si Catalin (3.06.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinaxeni spune:

La multi ani EmmaT,Oake si tuturor celor care s-au nascut in februarie.
Andora,cand nu primesti cadouri de martisor ti le faci singura,asa si cu mine.M-am gandit ca e mai bine sa o nasc pe 29 ca s-o tin tot intr-un chef.Mai greu a fost sa-i explic de ce ea nu are zi de nastere anual,ca toti copii.Acum a inteles.

alina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camy062004 spune:

Salut tuturor fetelor din Drumul taberei si nu numai,ce mai faceti?''la multi ani''Emma cam tarziu dar totusi,te rog sa primesti urarile mele de bine.

camy

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

va multumesc mult mult fetelor
Acum cat a fost vremea frumoasa am iesit in parc cu vecinutele mele..dar nu v-am vazut deloc...sau am trecut una pe langa alta si nu am stiut ca sunteti voi...

va pupic dulce si abia astept sa ne vedem

Mergi la inceput