Drumul Taberei (5)

Drumul Taberei (5) | Autor: EmmaT

Link direct la acest mesaj

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=47973" target="_blank">Drumul Taberei(1)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48893" target="_blank">Drumul Taberei(2)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50868&whichpage=1" target="_blank">Drumul Taberei(3)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53100" target="_blank">Drumul Taberei (4)

Va rog sa continuam aici!!!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Listuta...(urmeaza)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

Fetelor unde sunteti???

Eu maine incep scoala..si Andora..trebuie sa dau atestatul ala anul,adica anul asta nu-l dau la chimie ci la tehnologie...si am dedurizarea apei cu ajutorul schimbului de ioni

Am uitat sa va arat pozele de la Craciun si Revelion

Va pupacesc si pe curand

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Ema stai pe aici ca incerc sa ma "adun" si sa imi adun cursurile si ...vorbim cat de curand! Ca pe urma o sa am si eu de invatat...
OK?

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Emma eu am innebunit, m-am uitat nitel la pozele tale, t-am vazut la patinoar, cu piticii, cu bunica, cu Georgica dar mai ales acasa de Craciun si Rev cu familia (pe care ti-o admir nespus fiindca e mare si unita ) si.. mi-au dat lacrimile... .. pe cuvant... mi-e dor de anii tai, de stat cu mama si cu tata, de cei din familie care nu mai sunt... bucura-te de vremurile acestea, si pupa-i pe ai tai
Aoleu ce bleaga sunt, iertare daca v-am intristat...
Mishulina pupici dulci de la Gogo ! Ce mai face cunostinta noasra comuna, tot in greva e?
Avem si noi poze prin ultimele albume...
O saptamana buna va doresc!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogo site (DN 10.10.2004)
www.123greetings.com/events/new_year/fireworks/fire12.html" target="_blank">UN AN NOU PERFECT!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mishulina spune:

Andora,imi e dor de voi ! Esti tu norocoasa ca o ai pe Gogo dar si eu,ca va am pe voi (ca vecine)! Ultima data am vazut-o in parc asta toamna,cu o zi inainte de a implini un anisor! Doamne ce a mai crescut (am vazut pozele de la Revelion) E o adevarata domnisoara,vad ca are si "admiratori" deja..
Abia astept sa se mai incalzeasca afara,sa vina primavara,sa se intoarca Berzele din tarile calde (s-a auzit,da ? Alo,Coana cu Pene,cu tine vorbesc!) si sa ne mai intalnim si noi prin parc...
Emma !

Ina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Ina, esti o scumpa, da, noi avem admiratori, dar ii tratam cu maxima indiferenta ... abia astept sa ne mai vedem, acum stiu mai mult despre barzoaica asta rea a ta si vreau sa mai povestim la o bancuta, la un suculet .. Aaaaa, si sa-i spui cucoanei inaripate ca daca are nevoie de bilet de avion din tarile calde sa ne ceara ajutorul ca acum o propulsam cu ghiuleaua

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogo site (DN 10.10.2004)
www.123greetings.com/events/new_year/fireworks/fire12.html" target="_blank">UN AN NOU PERFECT!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Avem poze de duminica

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogo site (DN 10.10.2004)
www.123greetings.com/events/new_year/fireworks/fire12.html" target="_blank">UN AN NOU PERFECT!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andora spune:

Daaaaa' ce!!!!!!!!!!!!!!! Nu-i corect, de ce sa ne moara subiectul? Ma oftic rau-rau-rau, dau bataita ca nu mai intrati pe aici!!!!!!!!!!

www.andora.bravehost.com/" target="_blank">Andreea & Gogo site (DN 10.10.2004)

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=64304&whichpage=2" target="_blank">nunta
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51645" target="_blank">Povestea Gogosicii

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Diana_b spune:

Hai, nu te supara
Uite ca intru eu sa va intreb oarece.
Caut apartament cu 3-4 camere, in Dr.Taberei (ce sa fac, imi place cartierul), sa nu fie in Z, ca au bucatariile mici, poa' sa aiba 2 bai, ca sa nu ma iau cu sotul la bataie. Dar in afara de Z, nu prea stiu cum arata celelalte blocuri, adica OD, OS si ce alte natii or mai fi. Prefer zona dintre favorit si 34, inspre scoala 197.
Daca vreti, pot sa va mai enumar pretentii, ca lista e lunga, dar in principiu, ap. ceva mai aerisite, nu cind ma aplec sa dau cu capul intr-un perete si cu fundul in altul (pardon).

Diana si Mircea (2.01.2004)

www.freewebs.com/bbianfeb2004" target="_blank">Pagina bebelusilor de ianuarie-februarie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

LA MULTI ANI !!! Maysa
Ramona felicitari pt minuntea ta mica...va pup dulce si abia astept sa ne intamnim...

Fetelor unde sunteti???

Mergi la inceput