cine-mi poate imprumuta un cantar de bebelus?

cine-mi poate imprumuta un cantar de bebelus? | Autor: roxanal

Link direct la acest mesaj

dragilor, cine-mi poate imprumuta un cantar de bebelus ptr vreo 2-3 luni, ca nu pot sa cumpar unul nou si nici nu cred ca merita, pentru doar 2-3 luni..eventual daca cineva are si nu-l mai foloseste
multumesc mult


Roxana Lilea,mama Mariei 4 ani si ceva

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns zfcristina spune:

Buna!
Eu am unul Chicco pe care nici nu prea l-am folosit ca era cam dereglat.Nu stiu pe unde mai este dar il caut.Daca , crezi ca il poti face sa "functioneze" in parametrii normali sa te poti folosi de el ti-l dau cu cea mai mare placere.
Cristina mami de Craciunita Cristina (25.12.2001) si fratiorul Mihai ( 17 .09.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxanal spune:

sar-mana, da, bine-inteles ca-l vreau, daca il gasesti ..spune-mi atunci cum pot lua legatura cu tine, un mail, un numar de telefon, sau da-mi un mesaj pe privat sau cum poti tu
multumesc frumos, stii, nu eram sigura ca imi va raspunde cineva
atunci astept un semn de viata de la tine

Roxana Lilea,mama Mariei 4 ani si ceva

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Parerea mea e sa nu-ti cumperi daca nu gasesti unul de imprumut. Eu am refuzat si unul de imprumut pentru ca nu am vazut nici un sens in a cintari zilnic un copil perfect sanatos care minca foarte bine. Intr-un an l-am cintarit de 4 ori si in rest il vedeam foarte bine ca ia in greutate si creste. Mi se pare o investitie fara sens (cind copilul e sanatos)si un stres in plus pentru mama.

Mergi la inceput