Nunti cu bucluc

Raspunsuri - Pagina 7

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Lorikay spune:

Mie mi-a varsat popa vinul pe rochie cand mi-a dat sa beau cele trei inghitituri. Nu a observat nimeni si toti se intrebau de ce m-am schimbat la fata ( va dati seama ca imi venea sa plang-aveam rochie alba cu multe pete rosii). Pana la urma am avut noroc ca rochia era dintr-un material care a pastrat lichidul la suprafata si s-a curatat cu un spray cu apa. Acum povestim totul ca pe o gluma dar atunci l-as fi luat pe popa la bataie.
Si inca ceva: cand a trebuit sa plecam spre biserica toti erau imbarcati in masinii numai mireasa de mine nu avea unde sa se mai urce.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kitzy spune:



Poze Diana
www.youtube.com/watch?v=L05Y1MeutPA" target="_blank">Montaj Diana
Povestea nasterii


de Diana (24.04.2008)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maria_bunica spune:

Citat:
citat din mesajul lui Lorikay

Mie mi-a varsat popa vinul pe rochie cand mi-a dat sa beau cele trei inghitituri. Nu a observat nimeni si toti se intrebau de ce m-am schimbat la fata ( va dati seama ca imi venea sa plang-aveam rochie alba cu multe pete rosii). Pana la urma am avut noroc ca rochia era dintr-un material care a pastrat lichidul la suprafata si s-a curatat cu un spray cu apa. Acum povestim totul ca pe o gluma dar atunci l-as fi luat pe popa la bataie.
Si inca ceva: cand a trebuit sa plecam spre biserica toti erau imbarcati in masinii numai mireasa de mine nu avea unde sa se mai urce.


Vaiiiiii.....

Totul e bine cand se termina cu bine!!!http://www.flickr.com/photos/24984384@N08/

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns PISI_LUMI spune:

Foarte dragute povestile voastre...

Mai mai ca mi-e frica sa ma mai marit....

Dar sper sa iasa totul asa cum imi doresc...

Un lucru bun totusi, stau la curte...

Chiar mi-a facut placere sa citesc ce m-ar putea astepta...

Mergi la inceput