Magazine TCM

Magazine TCM | Autor: hristina

Link direct la acest mesaj

dragi mamici, magazinele tcm au si vanzari on-line? la noi nu exista si eram tare curioasa daca as putea cumpara on-line. puteti sa ma ajutati sa dezleg misterul? va rog!
am devenit fan al cumparaturilor pe net si as vrea sa incerc si aici daca s-ar putea!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns flavia maria spune:

da o cautare pe google si vei gasi cu siguranta!
bun venit pe forum!!

mama lui bebita(29.05.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

TCM are magazin in Pitesti, asa ca destul de aproape de C-lung Muscel, pe net nu stiu daca poti face comenzi, stiu ca sunt produse nemtesti si reprezentantii de aici au doar magazin de desfacere...nu cred ca fac si livrari pe net!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns hristina spune:

Carla, imi poti spune si mie in ce zona este magazinul? As putea da o fuga macar de placere. Ma interesau mai mult hainute pentru bebelina. Merci de ajutor!

Mergi la inceput
Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

Eu sunt innebunita dupa produsele lor.....de cand i-am descoperit....am facut gauri mari in buget.....
De Craciun am de gand sa cumpar multe cadouri de la ei!!!!!!!

Zambeste,maine va fi mai rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nadina spune:

quote:
Originally posted by dianette

voua chiar va plac produsele lor ?

DIANE
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop


Am cumparat si eu din magazinul de pe cheiul Dambovitei, in apropiere de Unirea o camasa barbateasca din bumbac f bun si din magazinul de la Tineretului o pijama din matase pentru o prietena. Ce e prost, cel putin in cele doua magazine, este modul in care sunt aranjate si prezentate produsele. Hainutele de la cocodrillo mi s-au parut cam scumpe pentru bugetul meu, asa ca prefer in continuare sa iau hainele sport pt mandarina din MINIPRIX.
Nadina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns carla2005 spune:

In pitesti este un magazin la Magnolia chiar pe partea cu cofetaria, pe unde era restaurantul Intim. Sper ca am explicat bine! Daca nu ai inteles mai intreaba-ma! Nuprea sunt ei foarte bine aprovizionati dar tot gasesti cate ceva! Pup!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns energy spune:

gauri mari in buget ca la mine n-ati vazut...............nici daca ma drogam nu ajungeam asa.........n-am liniste daca nu cotrobai prin magazinele TCM de doua ori pe saptamana cel putin, asta cam de 5 ani........am ajuns ciuca mistoului in familie, mama crede c-am innebunit!!!!in concediu si io ca omu', de-am ajuns in Austria si Germania, ce credeti ca faceam?? cautam raioanele TCM!!!!!


Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lullabay spune:

energy..eu te inteleg chiar foarte bine....dau dependenta!!!!!!
faza nasola ,in Iasi cel putin, este ca nu pun decat pretul pe ele mai rar o nota explicativa...si eu nu stiu o boaba de germana si ma chiorasc crucis pana se indura cineva sa imi povesteasca ce se face cu unele dintre ele

Zambeste,maine va fi mai rau!

Mergi la inceput