Mamici din Arad...??? (39)

Mamici din Arad...??? (39) | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj








Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 35 ani, casatorita cu Dacian,32 ani, mamica lui Dragos,1 an
-alina morostes (Alina ) - 32 de ani, casatorita cu Calin ,31 ani, mama lui Dragos , 3 ani
-alinutza13(Alina)-23 de ani, casatorita cu Sebastian,25 ani, mama Fabianei , 1 an
-anto (Antonela )- 40 ani, casatorita cu Radu ,43 ani, mama Denisei , 14 ani
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-claudelu (Claudia ) - 26 ani, casatorita cu Claudiu ,30 ani, mama lui Raul-Andrei, 1 an
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-cristinacsa (Cristina )- 33 ani, casatorita cu Mihai ,36 ani, mama gemenelor : Carina si Alexandra , 3 ani
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an
- dianapatrick ( Diana),21 ani, casatorita cu Gunther ,35 ani, mamica lui Patrick , 1 an
-dianaR (Diana ),27 ani, casatorita cu Vasile,34 ani, mamica lui Vlad , 1 an
- dita(Edith)- 35 ani, casatorita cu Eugen
-flavia ramona (Flavia )- 26 ani, casatorita cu Sorin -35 ani
-gabitzica (Gabi) - 29 ani, casatorita cu Ciprian , 30 ani,mamica lui Tudor, 2 ani
- lindaG (Linda)- 26 ani, casatorita cu Mark,34 ani
-maggda (Magda) - 34 ani, casatorita cu Danut ,40 ani, mama Biancai , 7 ani
-pau(Nico)-29 de ani, casatorita cu Romy,32 ani, mama Paulei , 3 ani
-pufymic (Ioana ) - 26 de ani, casatorita cu Ovidiu ,27 ani, mama lui Alesio Andrei , 1 an




Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
23.01.1973- Romy (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau
"Nico")


Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina")
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.2002- Paula (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau "Nico")
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
07.12.1976 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=22933" target="_blank">pau “Nico”
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)







Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Poftiti, va rog!






Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Pentru ca e inceput de nou capitol hai sa vorbim de intalneala, deci:

ATENTIE!!!!!!!!!!!!!!!!!

pentru ca Magda zicea ca dupa 18 e libera (desi a tras chiulul in ultima vreme) astept propuneri pt intalnire, in functie de cum poate fiecare. Eu pot dupa-masa, mai bine dupa ora 17:30 - 18:00. Si mai ramane sa vedem si unde mergem, dar sa fie undeva la calduricaaaaaaaa.

Alina33, asa cum zicea si AlinaM (ce de Alina pe aici ... ) nu prea scapi de alergie, doar temporar. Si eu mai am ceva spray (zau ca nu mai stiu cum ii zice si mi-e lene sa caut pe unde ii in geanta)pe care-l port cu mine tot timpul, impreuna cu cateva pastilutze de Aerius, ca nu stiu niciodata cand ma apuca. Urata oricum starea pe care o da alergia .

Eu bantui pe aici ca de la 18:00 ma duc la scoala si nu mai merg pana acasa ca nu are rost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Buna fetele,noi maine dimineatza mergem la Timisoara sa facem vaccinul antirujeolic(Priorix),imaginati-va ca doar acolo l-am gasit.La toate farmaciile din Arad am fost,ne-am interesat in mai multe parti si........nimik.Asta e!!!Important este sa fie bine si sa scapam odata de frica asta de epidemie.
Flavia la ce scoala esti si la ce?Si eu sunt la scoala si ma lupt acum sa fac rost de carti pt. referate.Sunt f scumpe de la profesori.De ex.la economie dai 600,000 pt o carte de teorie si una de probleme.Apoi inca 300,000 la fiecare materie.....Pe langa 350 eur scoala pe an mai platesti de te rupe 2 semestre pe carti...ajungi cu ea la 500 eur.Na,in fine!!!
Legat de intalnire vreau sa va spun ca si mie tot asa imi convine dupa ora 18,nu de alta dar Fabi la ora aia papa de obicei si dupa aia ne putem prezenta.
Ioana si eu am patzit cu Fabi faza aia cu scarile.Stiu ce ai simtit in clipa aia,crede-ma!!!
Fetele care ati fost mai recent la vreun botez,spuneti-mi si mie ce cadouri se fac,bani sau ce?Si daca bani,cati?In 25 avem un botez si chiar sunt pe langa .

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia
http://photos.yahoo.com/alina13fan
http://photos.yahoo.com/alyfabi


"Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!"-- Raymond Ruyer

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Alinutza, dar nu va face vaccinul la medicul de familie? E gratuit si se cheama Trimovax, e ca si Priorixul.
Asta se gaseste sigur, noi am primit vineri de la Sanepid si azi am vaccinat copiii.
Eu nu am fost demult la botez, habar n-am care sunt "tarifele". CAnd am fost am dus ceva hainute si bani.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Buna dimineata

Alinutza eu fac master la Vlaicu, Piete financiare si Burse de valori, 1 an jumate si de asemenea trebuie sa cumparam carti. Examenele se dau teoretic prin referate, spun teoretic ca avem un prof de ex care vrea sa ne dea examen scris , a innebunit.
Legat de botez nu stiu, ca nu am mai fost de mult timp.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Salutare fetelor!

Alina33 ma bucur ca ai revenit...dupa o foarte indelungata absenta!

Alinutza13 chiar asa: cum de nu va face vaccinul la medicul de fam ca e gratuit??

Diana cum te mai simti?

...noi se pare ca vom mai astepta cu bb2, deoarece am primit o oferta de munca in Irlanda. Astept actele de la ei si ma pregatesc intre timp pentru un examen cam nasol de limba engleza(IELTS), pe care il voi sustine in 25 februarie in Bucuresti....Am tare mari emotii....offf

Si avem poze noi in yahoo!!!!

Pupici!


Ioana& Alesio(08.10.2004) Pagina Alesio
Poze Yahoo
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului nostru scump

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pau spune:

Alinutza,in legatura cu botezul,depinde unde se tine,ce grad de rudenie sunteti.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DianaR spune:

Ioana, tinem pumnii la examen! Cum stai cu engleza?

Flavia, mie imi comvine ora, candva saptamana viitoare, dar nu joi ca atunci mergem la eco la TM.

Alinutza , nu stiu, la noi la botezul lui Vladut am primit ca la o nunta, dar a si fost ca o nunta... Depinde de locatie, zic eu, de meniu etc. dar au fost si care ne-au adus hainute si cadouri.

Alina 33, bine ai revenit! Pupici lui Dragos!

Gabi, munciti la bebe2? Dar Alina M si Clau?

No, va las ca sunt la ai mei si stau pe zapp care costa... Si mozzila asta nu ma lasa sa scriu bolduit...



Diana , Vladut (16.05.2004) & samburelul (16+)
pozulici Vladut: bebelus si copilas

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alina33 spune:

Pufy am vazut ca cei cu testele IELTS au si in marile centre universitare.Adica si in timisoara.Nu iti este mai aproape?
flavia ai grija cu crizele de fiere sa nu fie cu oki:) eu asa am crezut cind am ramas gravida ca fusese sarcina pe cilu.Nu e voie cu pastilute.Sunt bune doar cele pe baza de plante.Eu luasem Liv52 si a zis ca nu e problema,dar nu metoclopramid sau altceva.

Alina si bebe Dragos
http://www.inarad.ro/dragos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinutza13 spune:

Noua la medicul de familie ne facea vaccinul antirujeolic simplu,nu am vrut sa-i fac Trimovaxul ca am auzit ca totusi ii diferit de Priorix si ar putea sa faca reactii adverse de la el.Mi-a spus doctoritza ca daca am ocazia sa-i fac Priorix-ul sa il facem oriunde cu conditia ca fata sa fie sanatoasa tun.Asa ca am cautat in Arad,nu am gasit dar l-a gasit nasa noastra in Timi.Acuma am ajuns,a fost bine,a plans urat de tot cand i l-a dat dar apoi si-a revenit repede si nici nu am simtit ca am fi fost la vaccin.
La botez la niste prieteni mergem in 25.Nu stiu ce le facem cadou?!
Vai fetele,am fost in Iulius Mall,ii super fain,super,super.Abia astept sa mergem din nou ca azi nu am avut timp sa ne plimbam pe acolo.Mi-a placut mult locul de joaca pt.copii,platesti 60000 si lasi copilul acolo cu mai multe educatoare si tu iti vezi de treaba.Sunt o gramada de jucarii,topogane si tot felul de lucruri care-i incanta pe copii.Data viitoare am sa o las pe Fabi sa se joace si ea acolo.
Ioana bafta la examen!!!

Alinutza si
ingerasul Fabiana Alexia
http://photos.yahoo.com/alina13fan
http://photos.yahoo.com/alyfabi


"Cand altii te cred fericit si tu crezi ca nu esti, ia-te dupa ei!"-- Raymond Ruyer

Mergi la inceput