mi se zbate ochiul stang ...

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns xenocid spune:

Stingul cum te uiti din fata sau din spate?

*segmentation fault*

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flafi spune:

Se zbate ochiul din cauza lipsei de magneziu. Mergi la farmacie si ia Magne B6. ( Stiu de la o verisoara doctor)

"So if you tried to understand me
Would you crucify or damn me
Or stand by me
Like smoke around the flame" Vaya con Dios

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cinta spune:

na, ca ma bag si eu in vorba acum... mie mi se intampla maia les primavara chestia asta cu zbatutul ochiului.

acum cativa ani imi amintesc ca un cadru medical mi-a zis ca e din lipsa de fier si mi-a recomandat sa pap fasole si alte alimente care contin fier.

cinta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

Vorba din batrani: Sa iti faci cruce de 3 ori si sa nu-l mai zici la nimeni ca nici ochiul nu te zice pe tine...

Acu serios vorbind, cred ca mai bine iti faci analize inainte sa te apuci sa iei mai stiu eu ce vitamine...parerea mea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

quote:
Originally posted by xenocid

Stingul cum te uiti din fata sau din spate?

*segmentation fault*


bey!faci mishto de mine? . . .
e vorba de ochiul meu stang,am doar unul stang oricum m-as uita . . .

anca &alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">POVESTEA NASTERII
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ancutzathree spune:

multzumesc de raspunsuri,m-atzi pus pe ganduri,asa ca am sa-mi fac niste analize=>zicea cineva ca nu e de bine!

anca &alex


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60236" target="_blank">POVESTEA NASTERII
www.snugglepie.com/cb/52888" target="_blank">Varsta lui Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Nokia spune:

lipsa de magneziu, la mine asa a fost




Un sut in fund, un pas inainte!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Si eu stiam ca de la lipsa de magneziu da tot mi-l inchin din cand in cand cand se zbate .Hihihi !!!


Comorile mele:http://www.geocities.com/nickysweet4u/nickysweet4u.html
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns teutza spune:

si mie cand mi se zbate un ochi ma tine cam vreo saptamna sau doua (mi se intampla des)si este ingrozitoooornu stiu ce sa mai fac : mi-l inchin, vorbesc cu el, il alint si nimik si mi-am facut recent analize si nu am nici lipsa de calciu si nici de magneziu. oare ce o fi?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns EmmaT spune:

asta patesc si eu de 1 saptamana.... nu m-am ingrijorat pana luni cand a inceput sa ma umflu sub ochii...am decis sa merg la oftalmolog...nimic nu ai nimic cu ochii.... dupa am mers la orl...nimic..totul e ok...(analizele de sange sunt bune...)
singura explicatie pe care au gasit-o ca a fost/este din cauza unui cos....care mi-a iesi putin mai sus de obraz..mai aproape de ochii..si ca e clar ca e o infectie...nici acum nu ma lasa...dar

Mergi la inceput