Gigi Becali

Gigi Becali | Autor: Babisa

Link direct la acest mesaj

Ce parere aveti de Gigi Becali?
Nu pot sa iteleg cu unele pers. (cum ar fi soacra mea) poate sa creada ca ar fi un bun presedinte.Eu inteleg ca poate a facut cateva donatii (de care sunt mai mult ca sigura ca aavut unele interese...macar pt imaginea lui daca nu financiar),dar pana la a il vedea un bun conducator...?Ea spune ca romanilor nu le trebuie un scolit ci un om cu sufelt cum e el.
As vrea si eu mai multe argumente de la voi ,care i le pot tranti verde in fata si sa ii scotbecalimea din cap ca ma streseaza cand ne intalnim si ajungem la domeniul politica.Vreau sa o contrazic si nu am prea multe amanunte pt ca nu mi-am dat interesul .
Merci mult si scuze daca am deranjat pe cineva

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns michelle7 spune:

pe mine ma sperie cei care cred ca vadim tudor ar fi un bun presedinte. cei care-l apreciaza pe becali ma fac doar sa zambesc

Michelle 7

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

pe mine ma amuza la inceput jiji dar acum cand il vad mi se face o lehamite. cat despre "romanilor nu le trebuie un scolit ci un om cu sufelt cum e el" eu cred ca de aia suntem cum suntem ca acceptam fel de fel de compromisuri, adica lasa, ca nu face asta dar o face pe astalalta. cred ca ne trebuie un om scolit care sa gandeasca inainte sa vorbeasca, un om ferm, cinstit... dar astea probabil ca's vise.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabibarta spune:

Jiji presedinte+ imnul manele= combinatia perfecta, nu?

Gabi+Robert 20.05.1997Lili 17.05.2002
pozici poze noi Lili

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rufus spune:

Babisa, imi pare rau pentru tine ca ai o asa soacra, dar te sfatuiesc sa o eviti cu discutiile, pentru ca unei persoane care vrea un cioban incult drept presedinte, poti sa-i trantesti niste calificative pentru care nu o sa te uite toata viata. Si e totusi soacra-ta!
Parerea mea: nu prea sunt multe lucruri de spus despre acest personaj. Iar alea care sunt, nu suna bine...

http://community.webshots.com/user/tora97

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zepellina spune:

Este un personaj public, controversat si probabil sunt oameni la care prinde. Eu nu am auzit pe nimeni pana acum sa il admire, doar sa rada de JIJI, dar acum o mare lehamite.
Poti sa ii spui soacrei tale ca nu vrei sa mai vorbiti deoarece tu ai alta parere si nu vrei sa va certati, ca tu crezi ca e un mare prost, cioban.

zepellina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Clover spune:

Am stat sa ma gandesc la un argument pe care l-ar pricepe. Ai putea incerca sa-i explici ca este un om impulsiv si ca politician asta e o catastrofa.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olim spune:

Nu se multumeste ca e proprietarul a jumatate din Bucuresti, vrea sa fie si propietarul Romaniei.
Romania are nevoie de un om capabil si apt pentru a conduce o tara, nu de aceste vedeta de sezon.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Catalin spune:

Hmmm, parca mai era un subiect despre un tip la fel de enervant... pardon, acolo era vorba despre Fizz, mereu ii incurc!


www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Catalin" target="_blank">Catalin


Think pink!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns svety spune:

Pe mine ma amuza de-a dreptul! Parca e un personaj de-a lui Caragiale. Sotul meu seara incepe sa butoneze telecomanda: "Sa vedem ce mai zice Jiji", asa ca am un slogan: "Sa nu treaca nici o zi/Fara Jiji Becali" si sotul completeaza: "Latifundiarul din Pipera".

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Babisa spune:

Multumes mult...nici un argument solid cu care sa ii inchid gura...totusi un sfat foarte bun ,sa o evit cand incep discutiile de genul atsa.Are sa imi fie cam greu pt ca ma aprind de stul de repede cand vad astfel de persoane.
Multumesc inca o data

Mergi la inceput