Bazar pt Alex (4)

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Am achitat azi 520.000 lei in cont pentru urmatoarele produse licitate:
093. Bluza fetita bbc roz cu imprimeu florar si floricele din piele aplicate, se inchide la spate cu capse si merge la fetite mai scunde de 82 de cm (loreema24) : Mercedes - 9 RON

096. Un dictionar enciclopedic ilustrat-pt uz scolar Nou (Leditia) - 20RON : Mercedes - 20 RON

121. Salopeta cu botosel, grosuta, cu fermoar de sus pina intre picioare, rosie,flausata, pt 9-15 luni (tomecica) - 8 RON : Mercedes - 8 RON
134. Pijama de vara roz cu floricele(pantaloni lungi si bluza cu maneca scurta) pt 9-12 luni(loreema24) - 5 RON : Mercedes - 5 RON

138. Pantaloni roz eleganti cu flori brodate pt 1 an(loreema24) - 8 RON :Mercedes - 8 RON
161. Salopeta bbc pt dormit cu ciorapel , maro, pt 6-12 luni (tomecica) - 1,5 RON : Mercedes - 1,5 RON

Astept produsele licitate de la tomecica si loreema 24
Multumesc frumos

Am copiat produsele licitate sa va fie mai usor de urmarit










Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Licitez pentru:

112(057). Sosete fetitza cu scris antiderapant 6-12 luni (ana_a)- 2 RON

100(020). Batic albastru cu cozoroc 1-2 ani (baby-boom, e la loreema24)- 2 RON

101(021). Batic portocaliu 1-2 ani (baby-boom, e la loreema24)- 2 RON

102(022). 2 bandane una alba si una galbena pt 1 an (baby-boom, e la loreema24)- 5 RON

131(030). Caciula de raiat rosie pt 9-12 luni(loreema24) - 5 RON

189(119). Botosei si sosetute 0-3 luni (tomecica)- 1 RON/buc (botosei crem cu fundita-prima pereche stanga-din poza)

189(119). Botosei si sosetute 0-3 luni (tomecica)- 1 RON/buc (shosete grena cu rosu-ultima pereche dreapta- din poza)

191(120). Sosetute 3-9 luni (tomecica)- 2 RON (crem cu desen negru )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

Am fost si m-am intalnit cu Tomecica si am luat lucrusoarele mele si pantalonii pt. Mihaela. Pun banutii in cont zilele astea si pentru hainuta de la Loreema (141(034). Geaca roz cu vernil cu gluga de primavara toamna exteriorul impermeabil si interiorul bbc pt 18 luni (loreema24) - 15 RON-Elyanne - 15 RON). Arpopos de asta... vedeti ca e trecuta de 2 ori in lista... si in lista cu produse si la "ADJUDECAT - NEACHITAT"
Loreema o sa vedem cum facem sa ne intalnim... e atat de frig...nu-mi vine sa ies din casa... mai ales ca intre noi e ceva de mers si depind de al meu sot sa ma duca si pe mine

Am uitat ce era cel mai important... sunt f. incantata de lucrusoarele de la Tomecica . Aveam emotii ca pulovarasul nu o sa-i fie bun, pt. ca scria acolo 6-9 luni (parca), insa e chiar mare pt. pitica mea.

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

Buna seara!

as vrea sa licitez din nou pt pozitia 113 - 20 RON.

Mersi.




Gia si bebe Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Pana aici am modificat Roandre dar niciodata nu strica o verificare

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda25 spune:

buna seara, as vrea sa licitez si eu din nou pentru premergatorul brevi 21 RON

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roandre spune:

quote:
Originally posted by lulu75

Am o propunere: produsele nou aparute in bazar sa fie trecute cu alta culoare pentru o zi. Asa e mult mai usor de vazut care sunt noutatile.

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei




Luminita, multumim pt propunere...dar de obicei produsele nou adaugate la bazar sunt ultimele asa ca eu zic ca e destul de usor de urmarit.



Mihaela si Alexia Maria26 august 2004

Chiar daca esti pe drumul bun, vei fi calcat daca stai pur si simplu.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns geaninaelena spune:

licitez pt pozitia 113- 25 RON

Gia si bebe Mihai

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

mentionez ca nu asigur transportul premergatorului decit in Bucuresti.

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andradanatalia spune:

Inca ceva! Are cineva de pus la bazar ochelari de soare pt bebe mic?

Mergi la inceput