Bazar pt Alex (4)

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Mihaela, eu sunt de acord cu propunerea ta.

Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61953" target="_blank">Bazar pentru Alex. Haideti sa-l ajutam!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anda25 spune:

buna seara din nou. as vrea sa licitez inca o data pentru premergatorul brevi 16 RON.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

mihaela- si eu sunt de acord cu propunerea.
si inca o data repet; nu am intentionat sa supar pe cineva , doar mi-am spus punctul de vedere. nu consider ca acest lucru dezavantajeaza pe careva. tot ce facem aici e in favoarea lui Alex asa ca ar trebui sa incheiem subiectul pt ca totul s-a lamurit.

miine trimit pachetele celor din ORADEA si CRAIOVA.
Cum fac sa iau legatura cu Mihaela [roandre] si Elyanne???



luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica de sept-oct spune:

Licitez si eu pt 133. Sac de dormit normal. tot de copil. e verde cu desene. e in stare buna, cam un metru. merg si pt 2,6 luni (tomecica) - 8RON Loreema24 - 8 RON

Roandre am bagat si nr de acolo aici.

Loreema24

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=5" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns LauraNicole spune:

Astazi , la 2 si ceva , mi se inchide timpul acordat pentru pantalonasii de la 104 .Cu cine trebuie si pe unde sa ma intalnesc sa-i dau banutii?Prefer sa-i dau direct .Eu sunt la o statie de zona Toporash de care s-a mai vorbit pe aici .



Comorile mele:http://community.webshots.com/user/nickysweet4u
They need us :
http://www.unesco.8m.com/Romch/all.htm

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns loreema24 spune:

Laura pai e perfect, daca castigi pantalonasii ne intalnim amamdoua si imi dai banii mie direct, la potsa la Toporasi merg eu mereuca stu in zona.
trimite-mi un nr de tel pe PM.

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432&whichpage=1" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761&whichpage=1" target="_blank">Teste de glicemie pt un baietel de 1 an diabetic
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50485" target="_blank">Povestea Loreemei www.babysfirstsite.com/LoreemaMariaVlad" target="_blank"> Site Loreema
Ramona & Loreema (6 sept 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lulu75 spune:

Am o propunere: produsele nou aparute in bazar sa fie trecute cu alta culoare pentru o zi. Asa e mult mai usor de vazut care sunt noutatile.

Luminita si Gabi fericitii parinti ai lui Andrei Tudor (16 august 2005)

www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3791" target="_blank">poza buburuza1
www.buburuza.com/magazindc/Scripts/prodView.asp?idproduct=3794" target="_blank">poza buburuza 2
Tati, mami si Andrei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns elyanne spune:

quote:
Originally posted by tomecica

mihaela- si eu sunt de acord cu propunerea.
si inca o data repet; nu am intentionat sa supar pe cineva , doar mi-am spus punctul de vedere. nu consider ca acest lucru dezavantajeaza pe careva. tot ce facem aici e in favoarea lui Alex asa ca ar trebui sa incheiem subiectul pt ca totul s-a lamurit.

miine trimit pachetele celor din ORADEA si CRAIOVA.
Cum fac sa iau legatura cu Mihaela [roandre] si Elyanne???



luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Eu te intrebasem ieri daca poti sa ne vedem pe la 13-14, daca nu sa spui tu o zi, o ora... si incerc sa ajung. As putea sa incerc sa ne vedem si azi... insa nu stiu cand pt. ca ma duc cu bb la vaccin... Dupa-amiaza... 5-6... Ce zici?

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex are nevoie de ajutorul nostru!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432" target="_blank">Bazar pentru Alex


Eliana si Elena – 23 octombrie 2004

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns tomecica spune:

elyanne- dar ieri nu eram acasa. azi e bine. unde stai? in ce zona?
poate vin eu sa-ti aduc. sau, unde ii faci vaccinul?

luminita:mami de 2 scorpiute;ADRIANA-STEFANIA[7 ani] si ALEXIA-MARIA [1 an]



fotografii si DESENELE ADRIANEI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns herra spune:

si eu sunt de acord cu propunerea Mihaelei (in legatura cu preturile).

mai am si o rugaminte: cine poate sa puna, pe scurt, si niste dimensiuni ale hainutelor, in cm, m-as orienta mai usor; nu stiu acum sigur daca un produs "pentru 12 luni" ii mai vine lui Vlad (care azi are 14 luni).

licitez pentru pozitia 128. Set caciula cu fular (care are loc de bagat manutele ca capete) galben cu model, 9-12 luni (loreema24) - 10 RON
cu rugamintea si rezerva de a-mi trimite circumferinta caciulitei si lungimea fularului.
multumesc.


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=62432" target="_blank">Bazar pt Alex
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61761" target="_blank">Alex, un bb de 1 an, diabetic, are nevoie de noi!!!




Nu exista decat un singur copil perfect in lumea aceasta si fiecare mama il are!

Cristina & Vlad (23 septembrie 2004) - www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59172" target="_blank">copilul meu de cristal

Mergi la inceput