schimbam din cand incand marca de cosmetice la bb?

schimbam din cand incand marca de cosmetice la bb? | Autor: Liliann

Link direct la acest mesaj

ar trebui schimbat din cand in cand marca de sampon cu care spalam bebelusul?
baietelul meu are 5 luni si pana acum am folosit numai sampon si spumant de baie (2 in 1) sanosan.si uleiul la fel, acelasi sanosan.
ar trebui sa mai variez si cu o alta marca/?
i-a mers foarte bine cu acestea, nu a facut cojite in cap, pielea o are fina si frumoasa....
dar dehh, cum io is mama disperata , si stiu ca si noi, oamenii maturi, tre sa variem marca de sampon, pasta de dinti etc., ma gandeam, asa o trebui si la bb?!!
voi ce stiti?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Kittycat spune:

Chiar nu inteleg de ce ar trebui schimbat ceva care se potriveste foarte bine cu tipul respectiv de piele? Eu de cand am descoperit ce i se potriveste cel mai bine printesei mele si in acelasi timp mi se pare si f bun calitativ, n-am mai schimbat marca; si nici n-am de gand s-o fac prea curand.

Andra,de printesa (15 noiembrie 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns paula2003 spune:

Eu nu i-am schimbat niciodata marca de la nastere, a mers, i-a priit si am continuat, servetele le cumpar in functie de promotie, bani...nu sunt prea constanta, si la sampon am mai luat si Johnson's in rest numai Dalin.





Paulacu Paul sau David???? 32+ siAlexandra

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Monica-Elena spune:

Eu alternez Sanosan cu Nivea si vad ca ii merge f bine. Folosim intrega gama cand de la unii cand de la altii.

http://pg.photos.yahoo.com/ph/gabriel_bambache/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns AdyB spune:

Eu nu cred ca ar trebui schimbata marca daca nu da semne ca nu-i prieste. Atat timp cat ii merge bine cu o marca nu ar trebui schimbata.

Mergi la inceput