Bazar umanitar (12)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns danateo spune:

Fetelor, nu am primit pana acum decat 2 raspunsuri la o intrebare f importanta pusa de mine acum ceva timp:

Sunteti de acord sa donam din banii ramasi la Bazar 500RON pt orfanii de la Leaganul Sf. Maria, cadou de Craciun?
Chear dc nu sunteti de acord, dati un raspuns, ca sa stiu eu ca sa fac... Sa promit, sa nu promit, etc, etc...

Dana si nazdravanu' de Matei
Va rugam vizitati pe DC forumul Ajutor Umanitar! Mariuca, Bella, Robert, copiii orfani de la leaganul Sf. Maria, batranii de la camin si multi altii au nevoie de voi! Nu-i lasati chear acum in pragul Craciunului! Va multumim

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:


incercare pemtru pozele cu ghetute!

ghetute

sa vedem...

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:

Laureta

eu cam imi prind urechili in chestiile astea cu "url"-...

dar eu unde am gresit? ca e acelasi link...of


Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Uki uite aici

http://community.webshots.com/album/507374110bJqRUe




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

Io l am sters pe al meu ca am crezut ca e bine al tau
Da l am pus din nou



Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:

hopa! cineva scrie si sterge mesaje... sau sunt io...?

oricum, Carolina, sunt 2 poze cu ghetutele, din fata si din profil. sa se vaza, dar cum am zis, sunt purtate de cateva ori, si cum Mariuca mea pe atunci nu prea stia sa mearga...se vede un pic in bot...

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:

quote:
Originally posted by laureta

Uki uite aici

ghetute roz




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">





ghetute roz


Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns laureta spune:

quote:
Originally posted by uki

quote:
Originally posted by laureta

Uki uite aici

ghetute roz




Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">





ghetute roz


Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)











Laureta si galusca Inisa(10 iunie 2004)www.babiesonline.com/babies/i/inisa/" target="_blank">

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Andries spune:

Ghetutze roze de la uki.. vreau sa va spun ca sunt super bune, puiul meu a avut si el exact acest model, usoare. moi, super calitate. Si au costat 700 mii lei vechi din carefour (ale mele).

Andries

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns uki spune:

quote:
Originally posted by Andries

Ghetutze roze de la uki.. vreau sa va spun ca sunt super bune, puiul meu a avut si el exact acest model, usoare. moi, super calitate. Si au costat 700 mii lei vechi din carefour (ale mele).

Andries



ce ma oftic eu este ca nu le-a purtat de atatia bani... eu am dat 600 si le-am luat de la Mag. Piticot de pe Victoriei, ala de langa Mega Image...chiar nu stiu ce-a fost cu mine de am dat atatia bani pe niste ghetute, mai ales ca fatuca nu stia prea bine sa mearga

oricum, sunt cu taloneta din aia in interior, smekere!

Mami Gabriela si fetitzuca Mariuca(31 dec 2003)

Mergi la inceput