etichete sticle vin

etichete sticle vin | Autor: Mariana I.

Link direct la acest mesaj

Dragi forumiste,
de cand m-am inscris aici am descoperit multe lucruri utile si cel mai mult m-am distrat uitandu-ma la pozele voastra. O mireasa mai frumoasa ca cealalta...

vroiam sa va intreb, unde as putea gasi niste imagini sau exemple pt etichetele pt sticlele de vin? as vrea sa mi le fac singura, pot sa mi le imprimez eu. ma puteti indruma?

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Pe net, cu siguranta! Dar sa ma tai daca stiu saituri spre care sa te indrum....Eu am gasit din intamplare, nici nu mai stiu ce cautam.

Cununia noastra
17 Iulie 2005 - Ziua cea mare
17 Iulie 2005 - Cununia religioasa
17 Iulie 2005 - Nunta noastra

Luna de miere

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mariana I. spune:

pai tocmai la tine in poze am vazut si mi-am adus aminte ca pot face. si tu le-ai facut singura?

mi-ar trebui numai o imagine draguta si dupa aia scriu eu pe langa... dar nu prea gasesc...

apropo... tot in corel draw voi modifa imaginea, e un program de grafica foarte interesant.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Le-am "creat" singurica ca model, in word, dupa care m-am dus la un centru, unde mi le-a modificat un nene in coreldraw si mi le-a scos la imprimanta color, pe hartie semilucioasa si potrivit de groasa (parca 90?! nu mai stiu). Uite aici cum arata Eticheta si uite cum arata Sticla de vin. Tot eu am facut si cardurile de masa; se gasesc de cumparat la centrele de facut invitatii si modele in alb, adica doar cartonul propriu zis, iar eu am compus textu si le-am printat la imprimanta alb-negru. Imi pare rau ca n-am pozat si-un card...dar poate o s-o fac atunci cand mi-o pica-n mana un aparat digital.
Daca vrei, da-mi adresa ta de mail, pentru ca eu mai am niste modele de etichete ramase prin calculator si ti le pot trimite.


Cununia noastra
17 Iulie 2005 - Ziua cea mare
17 Iulie 2005 - Cununia religioasa
17 Iulie 2005 - Nunta noastra

Luna de miere

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput