"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!(2)

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Arhistefy
Boeru

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Natasa spune:

Cititi aici articolul din Jurnalul National:
http://www.jurnalul.ro/articol_40823/primii_pasi....html

Mai are nevoie de inca 7500 de euro sa poata pleca pentru prima etapa a operatiei. Poate pina in Craciun reusim sa-i facem un cadou frumos si sa-i readucem zimbetul pe buze.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Cine trebuia sa intalneasca cu Rozi ca sa ridice pliculetul de la mine cu banuti pentru teledon ????




www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Dragi prieteni ai teledonului de suflet,
Am trecut doar sa va salut si sa va asigur de imensa mea recunostinta .... saptamana viitoare fac tot posibilul sa actualizez situatia teledonului si sa raspund la persoanele care vor detalii. Va rog din suflet sa ma iertati .... fetele active de la teledon, va rog sa aveti grija sa nu ramana intrebari fara raspuns .... mai sunt persoane care vor sa doneze dar nu au timp sa se deplaseze, am scris pe undeva mai in urma niste zone dn Bucuresti cred ca sunt vreo 3-4 fete care au nevoie de o persoana de contact, Maria2mami ai luat legatura cu Madishor? cine poate sa se intalneasca cu Rozi care a lucat plicul de la elenalove?

Dumnezeu sa ne ajute sa aducem bucurie acestor copii.
Gabriela



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns camelia72 spune:

Lucia,te rog mult,spune-mi si mie daca ai primit toate materialele necesare pt. site-ul lui Claudiu!

Camelia mami de Georgiana (4 mai 1999)& Mihai (23 iulie 2004)
POZE

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ina32 spune:

Ieri am trimis 20 ron pe adresa surorii Gabrielei, la Iasi.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

NinaM a ajuns pliculetul de la tine,,10 dolari se mai adauga in plicul cu urgente.


Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danilamonica spune:

din pacate niste probleme de sanatate si o operatie m-au impiedicat sa trimit cei 5 eur promisi...Nu am uitat numai ca asa a fost sa fie..cum reusesc sa ajung la posta am sa ii trimit..promit.
Monica

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Anette123 spune:

Fetelor, as vrea si eu sa ma vad cu cineva mai prin centru! Am vorbit acum la telefon cu Lilia, dar din pacate cred ca e cam complicat pentru ea saracuzta sa vina pana aici.

Noi doua am stabilit ca in zilele urmatoare sa ne auzim la telefon, ori eu daca trec prin zona ei, ori ea daca vine prin centru. Dar din pacate eu am un program f incarcat ca scoatem un catalog si suntem presati de timp....si ma gandeam ca poate cineva care are serviciul mai prin centru s=ar putea vedea cu mine!?

Eu am serviciul pe la Perla-Dorobanti. Dar nu-i problema sa ajung undeva prin zona....Stefan cel Mare poate, chiar Mihai Bravu... E cineva pe aici?

Daca nu, asta e! O sa stabilesc cu Lelia o intalnire in cateva zile!

Pupaciuni, si te rog Gabriela daca poti sa pui 50 RON in loc de 10 Euro...ca sa fie suma rotunda! Ok? Sanatate multa la toata lumea si Dumnezeu sa vegheze asupra noastra!



Anette

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns marieta_alexandru spune:

Dragii mei!
Imi cer scuze ca am lipsit o vreme,acum suntem bine,Claudiu a scapat de pneumonie si va transmite mii de multumiri ca sunteti in continuare alaturi de el!
Avem si pagina web,datorita Luciei,o si ii multumim din suflet!

Marieta Daniela Alexandru

http://claudiu.netfirms.com/

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=6" target="_blank">"Teledon" de suflet-5 euro pt.o viata!!!
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52155" target="_blank">Lupta pentru viata copilului meu!

Mergi la inceput