Bella, audienta la viata (4)

Bella, audienta la viata (4) | Autor: Stinu

Link direct la acest mesaj

Bun venit acasa Belluta micuta si La multi ani si multa sanatate !

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns kameea spune:

Asa cum am spus in partea a 3 a vreau si eu sa o ajut pe micuta BELLA cu ceva banisori si am rugat daca se poate sa imi scrie cineva pe mail unde asi putea trimite banii.

Intradeva am primit un raspuns in care am fost informata de contul deschis pe numele BELEEI dar problema este ca eu fiind in Japonia daca trimit banii prin banca comisionul este f mare in jur de 4000 de ieni japonezi.

Nu este vb de banii ca trebuie sa platesc comision dar ma gandeam ca decat sa il dau bancii mai bine i dau micutei BELLA si pe acestia.

Stie cineva o alta varianta?Ar mai fi o posibilitate sa-i trimit banii prin posta prin euro giro care au un comision de 1000 de ieni.

Daca aveti vre-un sfat il astept cu cea mai multa placere.
Este cineva prin Japonia care strange bani pentru aceste cazuri?

Daca mai este cineva cu urgenta mare care are nevoie de bani va rog spuneti-mi si mie poate eu nu dau de acel subiect pe forum.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adinan spune:

scurt mesaj email de la Rodica

quote:


Bella e bine , suntem foarte obositi cu totii , mai ales ea , este foarte agitata , a tot vazut fete noi , ii este frica uneori , de fiecare data cand o luam in brate sa o mutam din patut in pat si invers plange , ii trebuie liniste si un mediu stabil cu care sa se familiarizeze , a tot schimbat decorul , de colo colo , incat a capatat spaima asta , nu se linisteste decat in brate si leganata .

Dar mananca , dupa interventie se reface bine , e primul pas important , numai astazi nu vreau sa ma gandesc la februarie , nu inca . , si asta imi spun aproape in fiecare zi , vreau sa ne mai bucuram un pic de faptul ca a evoluat atat de bine , si ca a inceput din nou sa rada si sa ne certe , e minunea noastra mica si dulce .

....
Astazi am primit pe fax de la Prof Sluysmans si estimarea operatiei viitoare , precum si motivele pentru care a crescut pretul , pentru ca a crescut , si vor in cont pentru data viitoare 12 000 de euro , deasemenea mi-a promis ca va urgenta la financiar calculul costurilor legate de operatia care tocmai s-a facut .



Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Stinu spune:

Asa e ,mai avem timp pana in februarie ,capul sus ca o sa fie bine ,acum are nevoie si bebeluta de un pic de liniste sa intre in normal.Multa sanatate si pupici Bellei ,mai ales maine ca e ziua ei de nume ,
Iustina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Dantje spune:

Kameea este o varianta de a trimite banuti pentru Belluta prin paypal,adresa este danaready(at)yahoo.com.,si bine ai venit in familia Bellei.



Dantje & Martijn

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pashosha spune:


LA MULTI ANI BELLA!!!

Nu stiu daca mai tineti minte, dar Belluta este de fapt Gabriela, si de aici Bella. Asha ca ingerii sa fie alaturi de micuta noastra Gabriela, si asha cum am urat si mai devreme Bellei, ii transmit si pe aceasta cale, public, toata dragostea noastra...

http://bella.netfirms.com/ro.htm

pashosha mami lui Luca si Maia

where is a will, there is a way !!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kameea spune:

Dantje cum se plateste prin paypal?
Te rog spune-mi ca eu nu am idee deloc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Bella draga, sunt sigura ca sfantul al carui nume il porti va veghea mareu asupra ta sa fii sanatoasa si sa ai noroc. Te pup cu drag, la multi ani!

Pashosha iubita tiza (si eu o alta Gabriela..), din tot sufletul iti urez sa ai parte de tot binele din lume, sa ai succes in tot ce faci dar mai ales sa fii sanatoasa si familia ta sa fie sanatoasa si sa ai parte de iubire si fericire! La multi ani!

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabi25 spune:

La multi ani printesa mica, sa te bucuri de viata si de oamenii minunati din jurul tau. Multa sanatate si numai fericire.

Gabriela si tie iti doresc La multi ani si inima ta mare sa fie tot timpul plina de bucurie alaturi de micutii tai, de familie si prieteni si multa putere inainte.

http://community.webshots.com/user/cameliac
``````````` Just hope ```````````

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soli spune:

VA MULUMESC SI " LA MULTI ANI " TUTUROR CELOR CE POARTA NUMELE ARHANGHELILOR MIHAIL SI GAVRIL ! Sa va dea Domnul multa sanatate si bucurii alaturi de cei dragi .

Bella -Gabriela este bine , multumesc Adinan ca ai postat mesajul , astazi nu inca , dar maine incepem carnita , este foarte nervoasa cand ii este foame si ne cearta intr-un mare fel , vrea si vrea acum !
Noi am pregatit o intalnire cu Lara pentru ea , si pentru Lara - deopotriva , pentru ca din cauza restrictiilor medicale am tinut-o departe de bella , nu stiu cum o sa facem pe mai departe , suntem constienti de riscuri dar nu o mai putem tine deoparte , cel putin deocamdata Bella e vaccinata pentru o luna de zile , i-au facut un vaccin foarte puternic pentru gripe si raceli , deasemenea au vaccinat-o la st luc si pentru difterie , tetanos , hematophilos , pmeumococ , si celelalte vaccinuri pe care le fac bebeii; am cumparat rapelul vaccinului de la Bruxelles si a fost o adevarata aventura sa -l aducem pana acasa la 4 grade ,nu am idee daca ne-a asteptat sau nu cineva la aeroport, in primul rand pentru ca avionul a ajuns mai devreme si apoi noi am alergat intr-un suflet sa bagam vaccinul la frigider . !

Am un drum si la protectia copilului astazi , ma vad cu Adi la 2 , a pregatit extrasele , Adinan - nu am primit un nr de fax de la tine . ce fac , le scanez?

va imbratisam , si va dorim din tot sufletul toate cele bune !







Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabriela hogas spune:

Belluta La multi ani !!!!!

Uite asa mai afla omul una alta - puteam sa jur ca o cheama Ana Maria .... ce ma bucur ca am asa o tiza, frumoasa si cu prieteni.

Petrecere frumoasa, sa dansati in jurul ei si sa va bucurati de ea multi multi ani sanatosi si buni.

Nasica Gabriela, noi ne-am "ciocnit" paharele de dimineata pe mess. La multi ani inca o data ! Sa traiesti si sa ai numai bucurii de la aceasta minune de finutza.

Cu drag,
Gabriela


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59001&whichpage=1" target="_blank">"Teledon" de suflet - 5 euro pentru o viata !!!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59611" target="_blank">Ajutor !! Informatii despre metastaza la plamani !

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55627&whichpage=1" target="_blank">Salvati-l pe Mihaita ! poze www.imagestation.com/album/pictures.html?id=2121876935" target="_blank">aici

Mergi la inceput