Cosuri pe fata

Cosuri pe fata | Autor: lucia1

Link direct la acest mesaj

fetelor m-am umplut de cosuri de o saptamana.Nici la 18 ani nu aveam asa multe cosuri.de o sapt am o explozie de cosuri pe fata.Nu stiu cum sa scap de ele.Va rog ajutati-ma.Stie cineva o solutie?Astept raspunsurile voastre.PUPICI!

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns konsuella spune:

Cand?Cand am fost eu la tine in vizita nu aveai asa ceva...Lol.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Himmelsduft spune:

Esti pe pm, sau inainte? Daca nu incearca cu soltie de la Aok, cu esenta de Teebaumöl. Clerasil nu e asa bun. Sau uitate la dm, poate gasesti ceva bun de la Manhattan sau Balea, creioane de uscat cosurile.

Himmelsduft

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns piatra lunii spune:

Incearca Mibazon- unguent pt uz veterinar- e foarte bun. Si apoi poti sa pui si crema Spirulin (Hofigal) pe deasupra- la mine merge foarte bine.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mirela72 spune:

Skinoren de la farmacie, e facut de Schering. Nu bun, foarte bun.

Mire-mama de fetita frumoasa

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alycia spune:

poate gasesti pe cineva sa-ti trimita LARA cu aloe vera...la mine a mers cu succes...dar am sa incerc si produsele spuse de voi...mersi si eu!

Alycia si cei doi flacaiasi!
daca vreti sa ne vedeti da-ti clik aici:
http://community.webshots.com/user/penciu

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emaaimee spune:

Avene- spray cu apa termala pura,e bun pt orice iritatie,dupa tratamente anti-acnee,fixeaza machiajul,daca ai arsuri solare,eritem fesier la bb,iritatii dupa epilat(cu lama sau smuls),dupa ce te-ai demachiat-dai un puf pe fata,sa te racoresti pe fata vara sau in voiaj.Este imbuteliata in container steril,indicata pt piele sensibila.Se poate folosi de cate ori vrei/zi.
Daca nu gasesti Avene,parca au si de la Vichy,nu sunt sigura.

mamica scumpei Bibi-02/07/05
http://pg.photos.yahoo.com/ph/anca76nitu/my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Poate fi o dereglare hormonala.Eu cand fgaceam tratament cu progesteron am avut o explozie de cosuri pe tot corpul care a disparut cam la 2-3 saptamani de la incetarea tratamentului.

Familia mea
Razvan

Mergi la inceput