Miresele anului 2006 (25)

Miresele anului 2006 (25) | Autor: Freia

Link direct la acest mesaj



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60295" target="_blank">(24) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59586" target="_blank">(23) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59066" target="_blank">(22) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58253" target="_blank">(21) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57431" target="_blank">(20) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57018" target="_blank">(19) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56499" target="_blank">(18) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56044" target="_blank">(17) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55700" target="_blank">(16) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55517" target="_blank">(15) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55309" target="_blank">(14) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54792" target="_blank">(13) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54341" target="_blank">(12) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53918" target="_blank">(11) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52936" target="_blank">(10) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52008" target="_blank">(9) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50963" target="_blank">(8) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50273" target="_blank">(7) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49626" target="_blank">(6) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48484" target="_blank">(5) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46834" target="_blank">(4) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45863" target="_blank">(3) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44203" target="_blank">(2) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34160" target="_blank">(1)


continuati ....

Freia si Alexa

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns krelia spune:


MIRESICI 2006 59 miresici

Februarie 1 miresica
25.02. a.cicel, Restaurant Casa Armatei, Catedrala Ortodoxa, Miercurea Ciuc

Aprilie
01.04. daii, Bucuresti cununia civila

Mai 5 miresici
06.05. kateryna, Restaurant Monte Carlo, Bucuresti (15.10.2005 - civila)
06.05. monicik, Galati
13.05. LeiLa, Grand Hotel, Sibiu
13.05. iulissa, Restaurant Aroma Viilor Bucur, Iasi
27.05. BlueEyes, Complex Severus, Zalau

Iunie 17 miresici
03.06. alinush2005, Bucuresti
03.06. balkina, Biserica Gradina Icoanei, Restaurantul Casa Universitarilor, sala de jos, Bucuresti
03/10.06. ciciep, Bucuresti
03.06. Laura10, Restaurant Parco Dei Principi, Biserica Domnita Balasa
03.06. nicolici26, Bucuresti
03.06. Puricoasa, Iasi
03.06. Raza de soare, Biserica Sf Maria (parcul Regina Maria), Restaurant Crangasi, Bucuresti
03.06. tehereea, Bucuresti
10.06. Divine girl, Biserica Sf. Elefterie, Restaurant Calipso, Salon Rustic, Bucuresti
10.06. piggy, Restaurant Ciobanasul, Campulung Muscel
17.06. dido, Hotel Parc, Sala Mincu, Bucuresti
17.06. jesia, Restaurant Alba, Bucuresti
17.06. liviana20t, Restaurant Onyx, biserica Sfantu Ioan, Piatra Neamt
17.06. Rallu, Restaurant Vulturul, Bucuresti
17.06. ralnied1, Iasi
24.06. pisoi_turbat, Bucuresti
??.06. adriana15 ,

Iulie 15 miresici
01.07. Bolecutza,
01.07. ooana, Restaurant Europa, Tg Mures
01.07. papusika,
01.07. ralu_trancu, Restaurant Intim, Calarasi
01.07. ramona26, Bucuresti
08.07. anamariame, Botosani
08.07. briza_marii, Bucuresti
08.07. dyadya, Restaurant Casa Romaneasca, Bucuresti
15.07. emilyjeuly, Hotel Intercontinental, sala Ronda, Biserica Alba, Bucuresti
15.07. madutza_1978, Restaurant C.O.S., Bucuresti
15.07. pepenash, Restaurant Yda Club, Bucuresti
15.07. ucucuca, Biserica Domnita Balasa, Restaurant Herastrau, Bucuresti
16.07. laura_andreea, Locanta Jaristea, Bucuresti
22.07. tigrutz, Biserica Gradina Icoanei, Restaurant Casa Ardeleneasca, Bucuresti
22.07. iia, Iasi

August 11 miresici
19.08. addinel, Restaurant A.Ro Club
19.08. Cryssy, Biserica Sf. Gheorghe, Restaurant Rapsodia
19.08. cris-papureanu, Restaurant Dorna, Mamaia
19.08. Giova, Hotel Cetate, Alba Iulia (15.10.2005 - civila)
20.08. mexxa, Iasi
26.08. adirys21,
26.08. Andita, restaurant Pietroasele, Buzau
26.08. fany_23, Restaurant Calipso, Salon Rustic, Bucuresti
26.08. Ioana-Cristina, Restaurant Magura, Tirgu Ocna, Bacau
26.08. krelia, Biserica Gradina Icoanei, Restaurant Calipso, Salon Albastru, Bucuresti
26.08. magdala, Constanta

Septembrie 6 miresici
02.09. cri., Restaurant Laguna Blu, Bucuresti
02.09. gabbi, Bucuresti
02.09. Rexanne, Ramnicu Valcea
09.09. dana_ene, Restaurant Crang, Buzau - nasica
09.09. enderbaby, Restaurant Recital, Iasi
23.09. kemsy, Restaurant Onyx, Iasi
23.09. maimu, Restaurant Romanian Catering, Bucuresti

Miresici indecise...inca 3 miresici
??.06./??.07. lgireada, Iasi
??.??. ancuta5, Casa Centrala a Armatei, Bucuresti
??.??. plici_plici, Bucuresti

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60295" target="_blank">(24) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59586" target="_blank">(23) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59066" target="_blank">(22) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58253" target="_blank">(21) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57431" target="_blank">(20) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=57018" target="_blank">(19) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56499" target="_blank">(18) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=56044" target="_blank">(17) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55700" target="_blank">(16) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55517" target="_blank">(15) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=55309" target="_blank">(14) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54792" target="_blank">(13) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=54341" target="_blank">(12) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53918" target="_blank">(11) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52936" target="_blank">(10) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52008" target="_blank">(9) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50963" target="_blank">(8) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50273" target="_blank">(7) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=49626" target="_blank">(6) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48484" target="_blank">(5) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46834" target="_blank">(4) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=45863" target="_blank">(3) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=44203" target="_blank">(2) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=34160" target="_blank">(1)




Mai stii cum te strigam pe-atunci/Icoana cu picioare lungi...
Veneai pe rau sau rau erai/Curgeai in mine pana-n rai...

Krelia...viitoare printzesita
26 august 2006
"Si daca ramuri bat in geam...de ce nu tai copacul...?"

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SunSmile spune:


Hai Kreliutza nu mai fi suparata....vine ea, coana lista!!1
Multzam de aprecieri...tiara e luata de la Picasso iar basmaua, a luat-o nasha din Grecia. Pacat de ea...ca-i tare faina....dar asha si-au batut joc de mine...mi-au dat un mop in mana....mi-o legasera cu funda intr-o parte.......am ajuns de rasul curcilor....
Hai pupici

Nunta noastra
Honey

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ooana spune:

Nu mai plange Kreliuta...ce de fapt lista cu miresicile la zi e la tine!

Dianette...spune-mi si mie cat au fost invitatiile tale...mi-au placut foarte tare!
Si inca ceva...am vazut pozele facute de tine in photoshop...ramele de unde le-ai luat? Eu acum incerc sa descopar programul asta!

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius
Wedding Day

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Raza de soare spune:

cri., cauta prin pagini si vezi ca am eu un subiect cu cheltuieli de nunta... asa mi-am dorit sa aflu de la foste miresici, preturi aproximative, dar la tot...

Raza de soare

Il iubesc pe cel mai bun ! ...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri. spune:

ok,raza , mersi...o sa caut, mi se pare ca am dat peste el la un mom dat, mai demult....

si io ma grabesc cu cumparatul, numai ca pe mine nu ma pasioneaza inca maruntisurile ci ROCHITA.....si e cam devreme, recunosc, dar abia astept sa mai treaca cateva luni (asta ca sa nu ma creada lumea nebuna ca probez rochii d'acuma) si s-o iau pe sor'mea si sa o tarasc prin toate magazinele si targurile posibile

Don't worry, be happy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Rallu spune:

Fetelor ... sunt plina de draci!
Simt ca o sa explodez!

De o luna de zile casa mea e un adevarat santier: pt. ca redecorez camera mea(termopane, zugravit, mobila noua).
Am ajuns sa ma imbrac in 2 bluze si 3 ciorapi ca atat a mai ramas pe afara sifonierelor blocate. Ce sa mai zic de celelalte camere care sunt arhipline din cauza lucrurilor mutate de la mine.
Offf...nu mai ai loc sa pui un ac.

Ieri trebuia sa vina afurisita aia de mobila (a fost comandata pe la 15 septembrie) si...surpriza: baietii au venit la 10 seara si nici macar nu au adus-o pe toata (oricum ma intrebam ce vor zice vecinii daca eu ma apuc pe la miezul noptii sa impusc peretii pt. corpurile suspendate).
Asa ca mai vin si azi...si probabil si maine ca cica tot seara vor ajunge la noi iar eu deja cedez nervos. Cand i-am vazut ieri la usa si m-am uitat la ceas imi venea sa-i strang de gat.
Sunt buni meseriasi dar taaaarreee neseriosi.

Aaaa...si ma mai sacaie si al meu drag si scump de vreo saptamana "Ce vrei de ziua ta, ce vrei de ziua ta?" (vine Sf. MIhail).
N-am vrut sa-i zic nimic pt. ca oricum n-o sa-mi ia ce-i zic eu.
Atat m-a sacait si m-a enervat incat in final i-am zis sa-mi ia un rimmel bun.
Raspunsul???
"Da' ce crezi ca eu iti iau ce vrei tu? Trebuie sa fie surpriza!"

Prin urmare avea numai chef sa se joace cu nervisorii mei si asa cam obositi.

17 iunie 2006
Diverse pentru nunta

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

cri., 360E pt. ambii doi , cu tot cu transport, transport care s-a realizat cu autocaru' (dar se ajunge repede, in cateva ore).

DIANE
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cri. spune:

wow, super pret!!!! chiar si pt exra sezon!! mi se pare f putin....si la hotel de 4 stelute belea!!!

Don't worry, be happy!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns dianette spune:

quote:
Originally posted by ooana


Dianette...spune-mi si mie cat au fost invitatiile tale...mi-au placut foarte tare!
Si inca ceva...am vazut pozele facute de tine in photoshop...ramele de unde le-ai luat? Eu acum incerc sa descopar programul asta![/font=Comic Sans MS][/navy]

Daca vrei sa fi iubit, iubeste !!!

Oana & Marius
Wedding Day


ooana, invitatiile mele au costat ~30.000 bucata (incluzand si scrisul aici) si le-am luat de pe cheiul Dambovitei (ca acolo erau cele mai ieftine)
Unele dintre ramele pozelor vazute de tine sunt facute manual, din capul meu sau am urmarit niste tutoriale, dar am si actions in Photoshop (gasite pe net de mine sau luate de pe la altii) care fac asta automat. Vezi ca sunt si cateva actiuni care vin default (care fac vignetta, sepia si inca niste ceva-uri, nu mai tin minte). Daca nu ai paleta afisata, vezi in Windows - (Show) Actions. Succes!

DIANE
cununie
nunta (pe curand si altele)
diverse chestii pentru nunta & cununie
Honey-Moon Albena
Photoshop

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns jesia spune:

Bhei frate ne-am mutat si eu nici nu am vazut...ma miram eu de ce nu puteam sa scriu acolo...se inchisese subiectul

Krelia sa ma muti si pe mine de pe 3 sau cat eram eu...pe 17.06.2006 plizzzzzzzz

Mergi la inceput