caca verde

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Shobo spune:

asa o fi Simina, eu nu sint medic, doar mi-am dat cu parerea caci si eu am avut bebe alaptat exclusiv si a facut kk verde mult timp. dar totusi expresia "scaun de infometare" e super comica .

dupa cum mai spus daca bebe e vesel, vioi si ia in greutate normal nu este nici o pb. ca face kk verde.

pupici

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
Codrin

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mariussimiuc spune:

Atata timp cat copilul iti ia bine in greutate,nu cred sa fie vb de "scaun de infometare".Aici bineinteles ca-mi dau si eu cu parerea.La bebelusii alimentati la san,scaunul verde este normal,atata timp cat nu este insotit de mucus sau sange.Si Robert al meu a facut kk verde,uneori a mai facut si cu mucus dar acum totul este absolut normal.Bine ca...am si ditamai barbatul...face acus un an...

Miha si Robert (18 nov 2004)



Omuletul pentru care se merita sa incerc sa fiu un om mai bun


Cand viata iti ofera lamai,fa-ti o limonada!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lidiadanaila spune:

Dragos a facut kaka verde cind a luat suplimente de fier !

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

quote:
Originally posted by Shobo

asa o fi Simina, eu nu sint medic, doar mi-am dat cu parerea caci si eu am avut bebe alaptat exclusiv si a facut kk verde mult timp. dar totusi expresia "scaun de infometare" e super comica .

dupa cum mai spus daca bebe e vesel, vioi si ia in greutate normal nu este nici o pb. ca face kk verde.

pupici

Mamica lui Codrin din 21.02.2005
Codrin

"Te iubesc nu doar pt. ceea ce esti, ci si pt. ceea ce sint atunci cind sint cu tine!"



Iar eu am raspuns doar asa, in general, nu la cazul de aici, ca oricum nu pot emite ipoteze aiurea, fara sa stiu pe viu despre ce e vorba.
Oricum, de la fier scaunul iese aproape negru, nu verde.



Simina & Andrei (Deiutzu) & bb2 din burtica

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pisi_ella spune:

BB alaptat la san poate face kk in toate culorile curcubeului! Nu trebuie sa va stresati, laptele de mama e cel mai bun.
Si Matei face uneori kk verde. Nu m-am panicat...stiu de la Emma...pai facea si galben...si portocaliu....si verde...negru...maro...[alcool} O avea legatura cu ce mananca mama? Ce mai conteaza? Daca bb ia in greutate si e vioi...tot inainte!!

_Ella, Emma & Matei

Povestea nasterii lui Matei ;)
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58237

http://community.webshots.com/user/emmaandreea

Mergi la inceput