Mamici din Arad...??? (37)

Mamici din Arad...??? (37) | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj





Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-alinutza13(Alina)-22 de ani, casatorita cu Sebastian, mama Fabianei , 1 an
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick




Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)[/b]





Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

SORIN
Multa sanatate si mult noroc in viata!

Alina, Gabi abia la 17 termina serviciu
Mai eu cand eram gravida mancam in fiecare zi cate 1 pachet mare de seminte Nutline si cate 3-4 kg de portocale Au dat faliment ai mei la cate portocale mancam odata Pai dimineata pe stomacu gol bagam 4-5 portocale fara sa rasuflu
Aaaaaa si kiwi am mancat la greu

ia ghiciti?? Azi s-a cerut Raul la pisu...l-am pus pe olita, a stat, dar n-a facut nimic Mi-a zis "pisu", l-am pus pe olita dar inutil cred ca il insor si tot cu scutec va fi



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Clau, felicitari lui Raul! Las ca incet, incet scapati de pampers, nu-l obliga prea mult la olita.

quote:
Alina, Gabi abia la 17 termina serviciu

La 17, da de la ce ora incepe?




Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

quote:
Originally posted by alina morostes

quote:
Alina, Gabi abia la 17 termina serviciu

La 17, da de la ce ora incepe?




Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici



incep la 8, la 12 au pauza de masa de o ora, si abia la 17 sunt liberi


Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

La multi ani Sorin! sa traiti fericiti pana la adanci batraneti si sa va dea Dumnezeu , un bb cat mai repede.
fetelor eu am inceput ziua cu stangu. In sensu ca m-am trezit la 7.40 cand ne-a sunat soacra la usa. va dati seama ce fata a facut cand ma vazut in pijama si ce fata aveam . Eu tocmai ma visam ca m-a prins controlu pe tramvai fara bilet. M-am bazt pe telefonu lui Cipri, ca l-a pus pe-al lui sa sune, dar l-a oprit cand a sunat...eu nu am auzit nimic, asa ca dormit mult si bine...
Am ajuns la 8.10 la lucru odata cu directoru
Clau, are spatiu destul sa se plimbe cu masina, ca nu avem prag intre sufragerie si camera lui si usa e dubla, dar vrea si in bucatarie si in dormitor cu masina, si se enerveaza ca mai are si praguri de trecut. oricum o sa o ducem la bunici, sa se dea in curte cu ea.
Am dat o tura prin toata directia dar pe Clau nu l-am vazut.
Clau da sa stii ca mi-a placut cu pauza, ca am dat o raita prin magazine. Azi a fost ok!

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Gabi, sa stii ca si eu dupa ce am inceput lucurul am patit ca tine de vreo 3 ori, ma trezeam ca suna soneria si cand ma uitam la ceas era 7,30 - 7,40 si era tusi la usa.
Eu dorm foarte bine, daca nu aude Calin alarma de la telefon dimineata dormim mult si bine, pe mine nu se poate baza.
Masina lui Tudor e cu acumulator?
Avem si noi una cu acumulator si o tinem in garaj, Dragos a fost incantat cateva zile cat a fost noua, oricum la noi in casa nu prea are loc cu ea, doar afara.
Intr-un fel e fain cu pauza ca te mai plimbi prin magazine, dar totusi mi se pare prea mult pauza 1 ora.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Gabi, si noi avem pauza la servici dar doar de jumate de ora si din pacate m-as pliba si eu prin magazine dar n-avem magazine prin preajma si nici voie sa iesim din zona libera
Ei si ce-a zis domnul Neamtiu ca au ajuns odata cu el?
Clau n-a fost azi la servci...maine poate, daca ii trece supararea

Si eu sunt puturoasa, nu aud nici un ceas nimic nici pe mine nu se poate baza Clau



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Alina, masina lui Tudor e cu pedale, am zis ca e mai samatos, ca si asa e tare puturos, o poate impinge cu pedalele sau direct cu picioarele(cu pedalele nu vrea).

quote:
Ei si ce-a zis domnul Neamtiu ca au ajuns odata cu el?

stii cum a fost faza? A parcat asina chiar langa a mea, dar nu l-am vazut decat dupa ce am iesit din masina, asa ca l-am asteptat sa-i dau binetze. Mi-a urat suuces si crede ca am revenit cu fote proaspete. iti dai seama ce proaspata am fost, ca vi-am povestit cum m-am trezit , nu mi-am baut nici cafa acasa. Norocul a fost ca am avut hainele pregatite, asa ca m-am spalat, m-am imbracat si am taiat-o.
va urez noapte buna! ma duc sa ma culc, sa ma pot trezi dimineata
Acum imi pun telefonul meu, nu ma mai bazez pe Cipri.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Flavia cu intarziere si cu scuzele de riogoare sa-ti traiasca sotziorul,multi ani frumosi pana la adanci batraneti alaturi de tine.
Gabi super pozele, super masinutza.
Nu mai pot de somn, azi dimineata la ora 4 a apucat-o pe o baba ca ea nu are aer, imi venea sa o scot in terasa ca era destul afara ca saraca de fapt nu avea nimic, dar o apuca chestiile astea zilnic si mai ales noaptea ca nu are somn.Nimic nu a valorat ce i-am facut pe vena dar cand i-am pus o perfuzie in 2 minute de la instalare era roz bombon, puteam sa ii pun si apa de la robinet ca pt ea era ok, efectul placebo.Asta e, nu stim ce ajungem ,nasol e ca de la 10 musai sa merg la curs ca ma ciocane babet de acolo.
pupici la toate

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns flavia ramona spune:

Va multumim pentru urari la toate.

Ne-am petrecut putin cu prietenii sambata, la Gurahont si ne-am simtit minunat. Am fost cu nasii si prietenii nostrii cu care tot mergem in concedii. Am facut si ceva poze, dar nu am reusit sa le dau jos inca.
Duminica seara a venit familionul la noi.

Gabi, faina faza din prima zi. Cum e? Ai revenit pe acelasi post sau trebuie sa faci altceva pana ti se elibereaza postul?

Dupa ce se face Clau si Raul bine ne intalnim?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Sunt in pauza la Cipri la birou si am intrat sa vad ce mai ziceti.
Flavia, eu am revenit pe vechiul post, cine m-a inlocuit a fost pusa pe liber. O sa revina cad se va scoate la concurs alt post, al altei colege care e in CIC , ca au fost blocate, asa ca mai sta acasa o vreme.
Magda, ai fost de noapte? Dapoi tu ce vrei? sa nu te tezeasca nimeni?

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput