Clubul coafezelor-stylistelor ( 1 )

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns catalina_m spune:



http://community.webshots.com/myphotos?action=showPhoto&albumID=550402050&photoID=2577034560090628763&security=NvaQHT aceasta este a doua poza.
sper ca nu v-am agasat,insistand atat de mult pe aceasta tema!
va pup!!

Am uitat sa mentionez ca pozele sunt ceva mai vechi si ca acum am parul in scari si e ceva mai scurt cu aprox 5 cm.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Fetelor la pagina 10 am pus si eu o rugaminte...........please un raspuns.......

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput
Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina_m spune:

danangie poate fetele s-au mutat in alta parte...oare de ce nu mai apere nimeni?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Fetelor, va astept intrebarile la cap 2.

POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns irlandeza spune:

quote:
Originally posted by Doris-Alina

Fetelor, va astept intrebarile la cap 2.

POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI





Doris , unde ai deschis capit. 2 ca nu-l gasesc , am si eu intrebari...

Noi 2 singurei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

CAPITOLUL 2

AICI:

http://forum.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=73792&whichpage=1

Va astept...




www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns crysa_85 spune:

doris am si eu o intrebare, eu ma-am vospsit bruneta vreo 4 ani si acum m-am hotarat eu k e timpul sa fac o schimbare si am vrut un ciocolatiu dar nu imi prindea vopseaua peste negru asa k m-am gandit sa iau o vopsea de la l'oreal - recital preference- cu super deschidere de culoare si sa mi-o aplic acasa pe varfuri si sa o las la radacina numai 10 min, zis si facut!numai k mi-a iesit la radacini blond inchis(sau ma rog un saten foarte deschis cu o nunata fina de roscat)culoare ce arata bine, numai k in rest sunt la fel de bruneta si nu mai stiu ce sa fac, de doua zile stau pe net sa gasesc o solutie- asa am descoperit forumul si am aflat de decapaj- problema e k mie mi-ar palcea sa am nuanta de la radacini pe tot parul dar mi-e frica de faptul k dupa decapaj o sa am tot parul ars si nu o sa il mai pot arnaja eu am si firul subtire si parul e lipsit de volum. te rog sa imi zici unde sa imi fac decapaj in tm si daca e indicat sa fac asta sau mai bine iau o vopsea neagra si il fac cum era inainte.
mersi mult

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns fluturas85 spune:

buna
sunt mada din bucuresti si sunt coafeza de 5 ani si ma bucur ca exista si acest club.lucrez pe langa mall vitan si i-au sal fix plus procent imi convine.pupiciiiii

Mergi la inceput