Clubul coafezelor-stylistelor ( 1 )

Raspunsuri - Pagina 15

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Neatza, Fetele!

Liana, multumesc ca m-ai inteles....
Am niste principii solide legate de meseria mea...
Mai bine ca ti-am spus direct sa nu te faci singura...
Gandeste-te ca nu-mi era greu sa-ti scriu pas cu pas ce sa faci, poate te-ai fi descurcat, dar ce-ar fi iesit cu siguranta nu ti-ar fi placut.
Repet, gri-ul ala deterioreaza parul.Facandu-te bruneta, se foloseste un oxidant slab, apoi va trebui sa folosesti permanent o masca buna, pentru regenerare si cu siguranta tunsoarea care ti-am ales-o va fi beton.
Eu una, ti-o reusesc, prin filat ...
Pupici!




POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Dragelor, pentru ca azi am foarte mult de lucru si de la salon nu am acces la internet, am deschis deja CAP. 2.
Dar, mai putem scrie aici inca cateva mesaje, apoi ne intalnim la noul capitol, la care lucrez si ma gandesc, cum sa-l facem cat mai interesant si frumos...
O zi buna tuturor!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona71 spune:

buna fetelor!!!
Ma bucur sa vad cat sunteti de preocupate de cum sa va faceti frumoase ca pe aici pe la mine toate niste momai[.Am mai scris mai de mult si in rest v-am urmarit mai tot timpul intrebarile si sfaturile lui Doris.Eram blonda la vremea aceea iar parul f degradat din cauza meselor repetateAsa ca am renuntat la blond si m-am vopsit eu singura acasa o culoare hasselnut se cheama aici tradus aluna cred in ro.Am fost multumita de rezultat!
Vroiam sa o intreb pe Doris ce vopsea de par(ce marca)imi recomanzi care sa o pot cumpara in comert?
Va urez din suflet Sarbatori Fericite!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Doris-Alina spune:

Ramona, iti recomand Garnier.
Si daca mai ai intrebari, hai la cap 2!
Daca nu ne mai auzim pana la Paste, iti doresc Sarbatori Fericite cu pace si liniste sufleteasca!

Sa fiti frumoase!


POZE BABY STAR


www.babyexpo.ro/tm/index.php?op=baby_star" target="_blank">CASTIGATOAREA BABY STAR

DORIS siINES
Credinta vede invizibilul, crede incredibilul si primeste de la Dumnezeu imposibilul!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=43322&whichpage=1" target="_blank">Povestea printesei mele

Portofoliu INES

POZE CU NOI

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ramona71 spune:

buna ! Multumesc pt urare!Sper ca ati petrecut bine de sarbatori!Eu am sarb sapt trecuta cel catolic cu toate ca sunt ortodoxa ...Dar aici...
Mersi de sfaturi .Eu imi cumparam mereu vopsea Lòreal dar nu imi prindea parul alb(pt ca am o multime cu toate ca sunt inca tinerica)iar ultima data am luat Swarzkopf.Dra data viitoare am sa incerc Garnier.
Cunosti produsele Rene Furterer?Cand am fost in tara am incercat ceva si mi-i sau parut bune.Am o prietena care lucreaza in Sensiblu si ea mi-a dat niste esantioane.Ce parere ai de ele?Eu ca masca folosesc Kerastase dar ...ma gandeam sa le incerc si pe astea.
Altceva ...E bine sa folosesti balsam si masca la fiecare spalat? In plus uneori mai aplic si r.Furtere concentrat nutritiv fara clatire.Ce zici? E prea mult? Acum mi-i s-a mai regenerat parul un pic pt ca il distrusesem din cauza meselor f dese.Acum ma vopsesc o singura culoare(castaniu) si sunt multumita cel putin pt o perioada.Am avut mereu un par f des si frumos si nu imi placea cum arata in ult timp.
Pt indesirea parului ce imi poti spune?Te intreb pt o prietenaAre cam putin par iar firul f fin.
Astept raspunsul tau !Mi-ai zis sa intru la cap.2 dar unde?Nu am vazut nimic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danangie spune:

Buna seara,

Fetelor am si eu o rugaminte la voi. Cum in iulie ma casatoresc, am nevoie de o coafura. Sa va explic, nu vreau coc. Deci, il vreau lasat. Aveti vreo idee? Please!!!! In asa fel sa pot sa prind si voalul....Multumesc

Cand te-a inselat cineva odata e vina lui, cand te-a inselat a doua oara e vina ta





POZELE MELE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina_m spune:

Sunt noua aici asa ca va salut pe toate si sper sa ne
imprietenim!
Mi-am petrecut ziua de ieri in cautarea de sfaturi,noutati,idei in legatura cu ce si cum se mai poarta in materie de coafuri si culori ale parului.
Buba mea este urmatoarea:pe 22mai este ziua mea si mi as dori din tot sufletul sa fac o schimbare de look ceva mai radicala.
Imi doresc un look dulce, ceva care sa nu fie foarte greu de intretinut dar totusi sa fie unic.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina_m spune:

As vrea sa va trimit o poza cu mine ca sa ma sfatuti ce ar trebui sa cer atunci cand voi merge la coafor dar sincer nu stiu cum sa fAC ('')
Va muttumesc din suflet anticipat !!!
Va pup!!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina_m spune:

gata am reusit sa pun pozele sus http://image64.webshots.com/164/8/36/60/2903836600090628763ibVhlg_fs.jpg

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalina_m spune:

http://community.webshots.com/myphotos?action=showPhoto&albumID=550402050&photoID=2577034560090628763&security=NvaQHT aceasta este a doua poza.
sper ca nu v-am agasat,insistand atat de mult pe aceasta tema!
va pup!!

Mergi la inceput