Mamici din Arad...??? (36)

Mamici din Arad...??? (36) | Autor: alinamoro

Link direct la acest mesaj






Mamici din Arad


-alina 33 (Alina ) - 34 ani, casatorita cu Dacian, mamica lui Dragos
-anto (Antonela )- 38 ani, casatorita cu Radu , mama Denisei , 12 ani
-alina morostes (Alina ) - 30 de ani, casatorita cu Calin , mama lui Dragos , 2 ani
-alinutza13(Alina)-22 de ani, casatorita cu Sebastian, mama Fabianei , 1 an
-cristinacsa (Cristina )- 31 ani, casatorita cu Mihai , mama gemenelor : Carina si Alexandra , 2 ani
-claudelu (Claudia ) - 24 ani, casatorita cu Claudiu , mama lui Raul-Andrei
-maggda (Magda) - 33 ani, casatorita cu Danut , mama Biancai , 6 ani
- lindaG (Linda)- 24 ani, casatorita cu Mark
- claudiak (Claudia )- 31 ani, casatorita cu Roland, mama Vanessei , 2 ani
-pufymic (Ioana )- 25 ani, casatorita cu Ovidiu - 26 ani, mamica lui Alesio-Andrei
-arad_linda (Linda ) - 30 ani, casatorita cu Gheorghi, mamica lui Andrei
-dialu (Diana ) - 31 ani, casatorita cu Cosmin , mamica lui Patric Maximilian , 1 an si 7 luni
-gabitzica (Gabi) - 28 ani, casatorita cu Ciprian - 29 ani,mamica lui Tudor, 1 an
-flavia ramona (Flavia )- 25 ani, casatorita cu Sorin -34 ani
- dita(Edith)- 34 ani, casatorita cu Eugen
-dianaR (Diana ), casatorita cu Vasile, mamica lu' Vlad
- dianapatrick ( Diana), casatorita cu Gunther , mamica lu' Patrick




Ianuarie
13.01.2004- Patrick (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

Februarie
03.02.1971- Vasile (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana”) (web1, web2)
08.02.1962- Radu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”)
10.02.2003- Patric Maximilian (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=159" target="_blank">dialu "Diana")


Martie
02.03.1978- Ovidiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
05.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana" (web)
12.03.1975- Claudiu (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
14.03.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia" (web)
18.03.1969- Mihai (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina")(www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
26.03.1991- Denisa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto "Antonela")
21.03.1971 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda" (web)
28.03.xxxx – Eugen (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita “Edith”)

Aprilie
01.04.2004- Raul-Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia") (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
11.04.2002- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
29.04.2004- Dragos (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 "Alina") (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Mai
10.05.1976- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" (sotzia lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
16.05.2004- Vlad (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR "Diana") (web1, web2)

Iunie
18.06.1978- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=13297" target="_blank">DianaR “Diana” (web1, web2)


Iulie
05.07.1971- Mark (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG "Linda") (web)
05.07.1965- Danut (sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda")(web)
16.07.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5929" target="_blank">Claudelu "Claudia" (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Claudelu" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=Claudelu" target="_blank">web2, web3)
21.07.2002- Vanessa (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8796" target="_blank">Claudiak "Claudia")
22.07.1974- Calin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina") (web)
22.07.2002- Alexandra & Carina (gemenele lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
22.07.1984- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana” (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)

August
28.08.1973 – Dacian (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina”) (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)

Septembrie
09.09.2004-Fabiana (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"
11.09.1980-Sebastian ( sotul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"
29.09.1998- Bianca (fata lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7369" target="_blank">maggda "Magda") (web)

Octombrie
07.10.1975- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian" (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
08.10.2004- Alesio Andrei (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=7453" target="_blank">pufymic "Ioana") (web)
22.10.2003- Tudor (baiatul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8670" target="_blank">Gabitzica "Gabi" & www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=9967" target="_blank">stanamiorel "Ciprian") (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=gabitzica" target="_blank">web1, www.stoc-studio.ro/tudor" target="_blank">web2)
24.10.1970- Sorin (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8354" target="_blank">flavia_Ramona "Flavia") (web)

Noiembrie
10.11.1972 - www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=305" target="_blank">Cristinasca "Cristina" (www.desprecopii.com/forum/photo_album_cat.asp?numeX=cristinacsa" target="_blank">web1, web2)
15.11.1970- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3271" target="_blank">dita "Edith"
16.11.1965- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=3667" target="_blank">anto “Antonela”
27.11.1970- Günther (sotzul lui www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=10495" target="_blank">dianapatrik “Diana”) (www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=dianapatrik" target="_blank">web1, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=Album principal&mid=10495&cid=9586" target="_blank">web2, www.desprecopii.com/forum/photo_album_view.asp?cname=poze patrick&mid=10495&cid=12377" target="_blank">web3)
28.11.1973-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=5568" target="_blank">Alina_morostes "Alina" (web)
30.11.1982-www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=16392" target="_blank">alinutza13"Alina"

Decembrie
24.12.1969 – www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=6331" target="_blank">Alina33 “Alina” (www.inarad.ro/dragos" target="_blank">web)
27.12.1979- www.desprecopii.com/forum/pop_profile.asp?mode=display&id=8766" target="_blank">LindaG"Linda" (web)[/b]










Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Alina am terminat camera!!!Am pus candelabru, e facuta super curatenie, totul pregatit pt parchet.Luni mergem sa cumparam(sper sa fie) si ma pun sa spal si geamurile ca ii chemam si pe aia cu jaluzelele.Ne bucuram la maxim!
Gabi nu stiu daca tu crezi in leacuri babesti sa zic asa dar la Vanatori este un batran care pune oase la loc inclusiv in cazurile de displazie .Noi am fost in urma cu 3 ani cred cand Danut a ajuns la pareza de picior din cauza unei hernii de disc.Am fost la dr Marza(fizioterapeut), dr Boros(neurolog) si dr Manole(neurochirurg) si toti au zis dupa primele 3 min de consultatie ca trebuie operat ca altfel ii paralizeaza piciorul(discul sarit lezeaza nervul prins).Noi am fost la Vanatori de 2 ori si ii rugam pe sanatate la omul acela ca l-a scapat pe sotziorul meu de operatie si de atunci a construit o casa(Doamne cate roabe incarcate si cat a mai carat saracul).
Mai fetelor voi ce ziceti de dlIovan?Parerile pot fi liber exprimate fara sa ne "certam" :)))Acum e la OTV sora decedatului.
pupici la toate

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Am venit si noi de la chef pe la 20.30 si sunt mandra de Raul...Ovi (ca doar barbatii au fost in camera cu piticii) a zis ca a fost cel mai cuminte...si mai sunt mandra de el ca azi a si adormit singurel la el in camera...ptiuu pe el sa nu-l deochi

Gabi, m-ai pus rau de tot pe ganduri si iti spun de ce...eu cand l-am nascut pe Raul l-am chemat pe Geanta la noi sa-l vada si atunci mi-a zis ca Raul e predispus la displazie si sa-l port o luna de zile cu 2 scutece...bun eu am facut cum a zis el, dar acum Raul are momente cand calca cu dreptu putin in interior
Sper ca in cazul vostru sa nu fie nevoie de nici o operatie si sa se rezolve doar prin gimnastica...eu stiam(acum nu stiu daca mai e ceva acolo) ca la subsolul spitalul dermatologic era o sala de gimnastica de recuperare unde luam si copilasi si era un tip super de treaba si bun!
de la noi
Si inca ceva...te rog trimite-mi pe PM numarul lu Satmarean ca acum cand am fost la Ioana numa vorbe de lauda au avut fetele despre ea si vreau sa merg si io cu Raul, ca noi avem ceva probleme si la vezica

Alina, a fost super fain la chef...noi gagicile am stat intr-o camera si barbatii cu pruncii...barbati: Ovi si fratele lui Ioana, ca restu au ramas la meci

Magda, felicitari pentru tot ce faceti!
Dl.Iovan de care zici tu e sotul Romanitei? Eu Magda ce sa-ti spun...Mi se pare batator la ochi (sa zic asa) ca l-a impuscat direct in cap...eu asta nu o inteleg...bun ti-a intrat hotu in casa, s-a speriat si a luat-o la fuga, dar tu il impusti direct in cap?? Eu asta sincer nu o pot intelege, putea sa traga la picioare...Nu stiu ce sa zic, eu nu sunt de acord nici macar cu pedeapsa cu maortea dar cu faptu ca ucizi un om cu atata degajare...nu stiu poate asta a fost reactia omului (iovan) dar eu tot nu pot sa fiu de acord...si inca ceva...stii, sunt curioasa va fi un proces?? Pentru ca sunt sigura ca daca era un om de rand sigur ar fi fost judecat...sau se va iintampla la fel cum s-a intamplat cu sotia lu Paunescu, care a omorat o familie si a lasat un copil pe drumuri si cu handicap si ea a scapat fara sa fie pedepsita...de ce?/ pentru ca la noi banu face totul...eu atat am avut de spus si sigur ca nu e nevoie sa ne certam, fiecare avem opiniile noastre!



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Magda,felicitari pentru camera,astept poze cand e gata cu mobila si jaluzele.
Clau,mai da' tu ai un copil foarte cuminte! Sa nu te-aud ca te mai plangi ca-i rau.Mai are mucuti? Pupa-l din partea mea.

Ioana,mai poti?

In legatura cu d-l Iovan...sunt de acord sa te aperi in propria casa daca intra hotul peste tine...dar parca nu sunt de acord sa faci o crima.Asa cum a zis Clau,putea sa-l impuste in picior,dar nu chiar sa-i zboare creerii.Oricum noi sigur nu stim si nu vom sti vreodata ce-a fost acolo.Sunt multe semne de intrebare.
Nu stiu ce-as face daca ar intra un hot la noi in casa,mai ales ca stam la parter...oricum pusca sau pistol nu am.




Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

ALina, pai de ceva vreme, mai exact vreo saptamana, copilul asta al meu s-a facut tare cumintel...ma rog intr-o oarecare masura
In seara asta a scris de m-a inebunit, numa cu pixu in mana a stat



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

quote:
Originally posted by Claudelu

ALina, pai de ceva vreme, mai exact vreo saptamana, copilul asta al meu s-a facut tare cumintel...ma rog intr-o oarecare masura
In seara asta a scris de m-a inebunit, numa cu pixu in mana a stat



Claudia&Raul (01.04.2004)




Ai grija la pereti! Dragos nu mi-a scris pe pereti pana in urma cu o luna,atunci a inceput,a scris intr-un loc unde nu se prea vede si ieri mi-a scris iar,dar aici se vede bine.Ce ciuda mi-e ca scrie pe pereti!



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns maggda spune:

Fetelor acea sala de gimnastica nu mai exista pt ca mai mari au considerat ca nu mai este necesara recuperarea prin gimnastica a copiilor.
Mai eu aseara m-am uitat un pic pe OTV si-mi venea sa-i dau telefon si sa-i spun vreo doua la sora hotului, sa-i reamintesc daca cumva a uitat ca din cauza nenorocitilor ca fratele ei nu poti sta linistit in casa sau sa mergi tu sau copilul pe strada ca sare la gat sa-ti ia lantisorul.Defunctul ce mama lui nu a mers la servici pe 4 mil si a preferat sa tot fure din munca altora.Dar e de inteles ca fura odata salarul pe 10 luni sau poate mai bine.Sunt de acord ca Iovan l-a impuscat cu sange rece pe hot ca cica a facut o fractura deschisa la cadere de la etaj si oricum nu mai putea sa fuga dar zau nu-mi pare rau ca ne-a scapat de infractor.Eu sunt adepta lui Vlad Tepes.Nu dati cu pietre in mine dar asa gandesc eu.Mi-e groaza ca sapt viitoare ne mutam la etaj si noi vom dormi intr-o parte a casii si Biutza in cealalta si parterul e plin de geamuri.Danutza tot a zis ca o sa cumpere pistol si futui ca si eu i-as zbura creierii la unu (daca as nimeri) care ar intra peste chit ca ar fugi cand l-as surprinde.Da ce l-am invitam la cafea in plina noapte si nu imi aduc aminte?Na puteti sa ma treceti pe lista sadicelor.
Alina dupa o vara de munca suntem ca iepurasii aia cu baterii Duracel din reclama de nu ne mai oprim.
pupici la toate

Magda si Bianca 7 anisori

http://community.webshots.com/user/danut1965

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Salutare!
Magda,va puneti gratii la etaj,la capatul scarilor sa nu poata intra hotii peste voi. (glumeam)
Ioana,ce faci,nu ne pui pozeee?
Restul fetelor ce faceti?
Flavia,cum te simti,ti-a trecut raceala?
Ai mei dorm si eu mai citesc pe-aici,am vrut sa ma culc si eu,dar m-am razgandit.Am baut o cafea si mi-a trecut somnul.





Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Eu sutn super bonava, ma doare gatu de inebunesc si pe langa toate astea ma mai dor si rinichii...asa sa fie totul ca la carte

Mai Magda, da sadica mai esti
Sunt perfect de acord cu tine cain loc sa fure mai bine ar merge sa munceasca ceva, dar nu toti gandim la fel...e mai usor sa furi decat sa muncesti Dar de aici si pana a omora un om/hot e cale lunga, lucru pe care eu nu pot sa-l inteleg, de fapt nu vreau sa-l inteleg...la urma urmei cine suntem noi sa facem dreptate?
Gata ca iar ma apuc sa scriu romane

Ioana, inca va chefuiti?? Vrem poze

Flavia cum esti??

Gabi tot suparici??

Alina, gata cu domnia nu??



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pufymic spune:

Ola fetele!

In primul rand va multumesc la toate de felicitari si urari!!!

Acum am terminat si eu de strans dupa chefuletul numarul 2(pentru familion)!Deci sunt cam ....da' las' ca recuperez eu....candva!

Poze pun maine dupa ce le selectez si le aranjez putin!

Claudia_maria, Clau, sper ca v-ati simtit bine!
Pupici!


Ioana& Alesio, ingerasul nostru(08.10.2004) cu bazucu'
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=50933" target="_blank">Povestea bazucului

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Claudelu spune:

Ioana, noi ne-am simtit super bine! Aseara mi-a cantat Raul " a muti ai"
Asteptam maine pozele!



Claudia&Raul (01.04.2004)

Mergi la inceput