Doar putin pt Alex!

Raspunsuri - Pagina 9

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

of doamne!imi pare rau nu am stiut.si alex a facut o alergie la un danonino mic si sa unplut de basici tot.acum ia mai trecut un pic dar inca mai are basici.sanatate la puiuti si tie.te pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Dana, am si eu 3 pungulitze de milumil 3

Cam pe la sfarsitul lui noiembrie ti le pot trimite.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by pako

Dana, am si eu 3 pungulitze de milumil 3

Cam pe la sfarsitul lui noiembrie ti le pot trimite.

DOAMNE !CE BINE !ITI MULTUMESC DIN SUFLET .ALEX MAI ARE PUTIN LAPTIC.NOI TE PUPAM CU MILIOANE DE PUPICI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

MAMICILOR! POT SA VA INTREB CEVA?....ARE CINEVA UN SAC DE DORMIT PENTRU ALEX?LA NOI ESTE FOARTE FRIG SI ALEX NU STA INVELIT,DIN CAUZA ASTA ESTE TOT TIMPUL RACIT,IAR EU NU STIU CE SA MAI FAC PENTRU CA NUI POT DA LA NESFIRSIT NUROFEN SI PANADOL.VA PUP PE TOATE SI VA MULTUMESC PENTRU BUNAVOINTA VOASTRA.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Carmenbur spune:

Fetelor m fcut o mre tmpenie. Am cumprt pt Alex Lpte Humn in loc de Milumil [bng][bng][bng]. L-m lut de l Selgorss. Stie cinev vre-o frmcie cre s mi-l schimbe? (in Buc su TM). Ore de ce nu m fost tent.[bng][bng]
Ajutoooooor.


Crmen

Mmi de Vld (4ug.1999) si Cristi (20pr.2005)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Fetelor dragi, mamica lui Alex a aflat tot umbland pe la diversi doctori ortopezi(pt manuta lui Alex) ca cel mai in masura sa-i ajute (printr-o operatie de reconstructie)ar fi prof.Lascar de la sp.Floreasca. Din pacate ea nu stie cum sa-l abordeze astfel incat sa accepte cazul lui Alex. Este cineva dintre voi care i-ar putea facilita o intalnire cu acest doctor? Sau macar sa o invete cineva ce si cum trebuie sa faca sa devina pacientii dumnealui?
Multumesc anticipat.

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">SA O AJUTAM PE SABINA

POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard
cornelia_laura mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by Carmenbur

Fetelor am facut o mare tampenie. Am cumparat pt Alex Lapte Humana in loc de Milumil . L-am luat de la Selgorss. Stie cineva vre-o farmacie care sa mi-l schimbe? (in Buc sau TM). Oare de ce nu am fost atenta.
Ajutoooooor.


Carmen

Mami de Vlad (4aug.1999) si Cristi (20apr.2005)

CARMEN ITI MULTUMESC DIN NOU SI DACA NU POTI SA-L SCHIMBI IN TIMISOARA IL SCHIMB EU AICI IN BUCURESTI.IN LOCUL LUI IAU 2 CUTII DE MILUMIL.TE PUPAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

DRAGI MAMICI INCEP PRIN A VA DA O VESTE BUNA,NOI NE-AM BUCURAT ENORM.CINEVA NE-A AJUTAT SA DESCHIDEM DOUA CONTURI ,UNUL IN LEI SI CELALALT IN EURO.EU STIU CA NE-ATI AJUTAT CU CE ATI PUTU SI VA MULTUMESC DIN SUFLET.AM SA SCRIU CONTURILE PENTRU CEI CARE VOR SA NE AJUTE CU BANUTI,SI CARE VOR SA FACEM SI NOI UN CRACIUN FERICIT.CONTUL IN EURO: RO65INGB0000999900247673 ,ING BANK N.V. AMSTERDAM ,SUCURSALA BUCURESTI :SOS. KISELEFF ,NR .11-13 ,SECTOR 1 ,BUCURESTI . CODUL SWIFT ESTE : INGBROBU . CEL IN LEI ESTE : RO17INGB0000999900247664 . ACEIESI BANCA .NOI VA MULTUMIM SI ASTEPTAM RASPUNSURILE VOASTRE.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

noua nu ne raspunde nimeni?!!!!eu am sa va spun totusi ce am aflat ieri ,la spitalul MARIE-CURIE anul trcut sa facut o operatie la o fetita de 9 luni care se nascuse la fel ca si alex de catre doctorul BURNEI , sef de sectie la chirurgie ,si care acuma este ok. Se poate juca normal,poate apuca obiecte etc.pe ALEX A ZIS CA IL VEDE MARTI DIMINEATA.EU SPER SA FIE BINE SI SA NE AJUTE DUMNEZEU.VA PUAM PE TOATE

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Doamne Ajuta!
Si capul sus, suntem alaturi de tine. Sa ne spui si noua cum evolueaza lucrurile.



Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61094" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput