Doar putin pt Alex!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

Saracutul! Las' ca-i trece si capata imunitate, nu mai raceste toata iarna!


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">Alex, un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59341" target="_blank"> Bazar pentru Alex

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

Ma bucur sa vad ca Dana primeste inca ajutorul vostru. Am intrat sa va scriu ce am vb si cu Dana ieri.
Vorbind cu o alta draga membra a DC-ului, am zis ca Dana sa intre si la bazarul umanitar de la generale si sa va scrie daca are nevoie de ceva de acolo. In aceeasi idee, daca ea primeste doua lucruri la fel (doua patuturi, sa zicem) sa ofere unul dintre lucruri la bazar ca astfel sa putem ajuta si alt copil. Sau daca cineva ii ofera ceva ce deja are, Dana sa indrume persoana respectiva sa ofere acel lucru la bazarul umanitar.
Mie ideea mi s-a parut buna si de asta va si scriu.
Va pup pe toate, mamici fantastice ce sunteti si va multumesc ca nu ati trecut cu indiferenta pe langa suferinta unui copil..

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by motanik

Ma bucur sa vad ca Dana primeste inca ajutorul vostru. Am intrat sa va scriu ce am vb si cu Dana ieri.
Vorbind cu o alta draga membra a DC-ului, am zis ca Dana sa intre si la bazarul umanitar de la generale si sa va scrie daca are nevoie de ceva de acolo. In aceeasi idee, daca ea primeste doua lucruri la fel (doua patuturi, sa zicem) sa ofere unul dintre lucruri la bazar ca astfel sa putem ajuta si alt copil. Sau daca cineva ii ofera ceva ce deja are, Dana sa indrume persoana respectiva sa ofere acel lucru la bazarul umanitar.
Mie ideea mi s-a parut buna si de asta va si scriu.
Va pup pe toate, mamici fantastice ce sunteti si va multumesc ca nu ati trecut cu indiferenta pe langa suferinta unui copil..

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!


BUNA MOTANIK!MI-A PLACUT IDEEA TA SI A CELEILALTE MAMICI,DACA PRIMESC CEVA IN PLUS SAU DOUA LUCRURI LA FEL BINEINTELES CA AM SA ILE OFER ALTUI COPIL ,NICI NU MA GINDESC SA FAC ALTFELEU STIU CE INSEAMNA SA NU POTI FACE FATA NEVOILOR.NU AM AVUT TIMP SA INTRU SA MA UIT LA SECTIUNEA DISCUTII GENERALA-BAZAR UMANITAR DAR AM SA MA UIT IMEDIAT CE ALEX ADOARME.INCA O DATA MULTUMIM DIN INIMA TUTUROR MAMICILOR CARE NE-AU AJUTAT SI NE AJUTA IN CONTINOARE.VA PUPAM.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

am luat carutul,este foarte frumos si usor de manevrat.multumesc din suflet aureliei care este o dulcica.,si multumim mamicilor care nu au ramas indiferente la necazul nostru si ne-au ajutat si ne ajuta in continuare.va pupam pe toate.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danilamonica spune:

Dana am trimis pachetul catre tine.. mi-au zis de la posta ca va ajunge probabil marti. Te rog sa-mi confirmi dupa ce ajunge.
Monica

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

iti multumesc din suflet pentru tot ce ne oferi tu.cind il primim am sa te anunt.eu si alex iti multumim din suflet.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

M0nica noi am primit pachetul de la tine si iti multumim mult si te pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns danilamonica spune:

Ma bucur si sper sa-ti fie de folos tot ce ti-am trimis.
O zi buna
Monica

pozele noastre

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

monica noi iti multumim si te pupam.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns soarenistor spune:

buna

Dana ,nu am uitat insa am avut copiilasi bolnavi ,Sper sa ajung saptamana asta ,oricum te sun inainte .

nistor gabi

Mergi la inceput