Doar putin pt Alex!

Raspunsuri - Pagina 10

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

iti multumim AURELIA SI EU SPER CA ALEX SA FIE BINE SI CA DOCTORUL SA NE DEA O VESTE BUNA.ASTAZI ALEX INPLINESTE UN ANISOR ,IAR EU SUNT PLINA DE SPERANTE. DOAMNE AJUTA!VA PUPAM

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

LA MULTI ANI ALEX, sa-ti dea Dumnezeu multa sanatate, sa cresti mare si cuminte si sa-ti bucuri mereu mamica!
Dana, sa-ti traiasca baiatul, sa te bucuri de el si marti sa primiti o veste buna.


_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">SA O AJUTAM PE SABINA

POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard
cornelia_laura mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns aurelia1278 spune:

La multi ani Alexica!

Haideti la bazar! Puteti achizitiona lucruri frumoase si ieftine sau puteti face ordine in casa, ajutand in acelasi timp copilasi in suferinta.
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=60378" target="_blank"> Bazar pentru Alex, www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank"> un baietel diabetic de 1 an
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=61690" target="_blank"> Bazar umanitar

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

VA MULTUMESC DIN SUFLET MAMICILOR ! SUNTETI GROZAVE!MAUCUR ENORM SA VA CUNOSC.LAM PUPAT PE ALEX DE LA-M ALBIT DE TOT DIN PARTEA VOASTRA. MILIOANE DE PUPICI DE LA NOI PENTRU VOI.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns motanik spune:

La multi ani scump Alex! Sa fii sanatos!

Doamne ajuta, tin pumnii sa vii cu vesti bune marti, Elena!

--------------------

Andra
Noi

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171" target="_blank">La numai un anisor, are diabet...Ajutor!

www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59084" target="_blank">Cine este Alex? haideti sa il cunoasteti!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

multumesc mult motanik.si eu sper sa fie bine.te pupam

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns roxana1974 spune:

quote:
Originally posted by DANA1978

noua nu ne raspunde nimeni?!!!!eu am sa va spun totusi ce am aflat ieri ,la spitalul MARIE-CURIE anul trcut sa facut o operatie la o fetita de 9 luni care se nascuse la fel ca si alex de catre doctorul BURNEI , sef de sectie la chirurgie ,si care acuma este ok. Se poate juca normal,poate apuca obiecte etc.pe ALEX A ZIS CA IL VEDE MARTI DIMINEATA.EU SPER SA FIE BINE SI SA NE AJUTE DUMNEZEU.VA PUAM PE TOATE



Te asteptam Marti cu vesti bune. Stii ca noi vom fi alaturi de tine si de Alex.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns pako spune:

Dana, sa-ti traiasca puiutzul! multa, multa sanatate si sa aiba parte numai de lucruri bune in viata!

Am stabilit data venirii in tara....pe 28 plecam, asta inseamna ca pachetzelul cu milumil 3 o sa-l pun la posta pe 2-3-4 decembrie.

te pup!

Felicia si Andreea

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns DANA1978 spune:

quote:
Originally posted by pako

Dana, sa-ti traiasca puiutzul! multa, multa sanatate si sa aiba parte numai de lucruri bune in viata!

Am stabilit data venirii in tara....pe 28 plecam, asta inseamna ca pachetzelul cu milumil 3 o sa-l pun la posta pe 2-3-4 decembrie.

te pup!

Felicia si Andreea



Multumim mult pako.si sper sa am vesti bune cit de curind.multumim pentru cuvintele tale frumoase roxana.va pupam pe toate

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cornelia_laura spune:

Tinem pumnii stransi azi ca stiu ca mergeti la doctor. Sa ne spui ce ati facut acolo. Bafta multa Alex!!

_
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=52890" target="_blank">SA O AJUTAM PE SABINA

POZE EDUARD & MAMI & TATI
www.babiesonline.com/babies/e/eduard" target="_blank">Pagina de web a lui Eduard
cornelia_laura mamica lui bb Eduard (21 06 2004)

Mergi la inceput