Cineva?

Raspunsuri - Pagina 4

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns LEVI spune:

Si mie imi place Campina si tot de-asta n-am ramas in Bucuresti, desi as fi avut aceasta posibilitate. E un oras linistit in care multi si-ar dori sa locuiasca.E drept ca nu ofera prea multe alternative pt petrecerea timpului liber(care oricum nu e prea mult), dar pentru asta s-a inventat autoturismul.Te poti urca oricand in masina si poti merge in Ploiesti sau Bucuresti ca sa mai vezi lumea.
Numeioana, si eu stau tot pe Carol I, langa biserica.Acelasi lucru ca si tine l-am observat si eu ,cu bucurie:din ce in ce mai multi copii.

Luminita si , Daria

http://pg.photos.yahoo.com/ph/dnenescu/album?.dir=620d&.src=ph&store=&prodid=&.done=http%3a//pg.photos.yahoo.com/ph//my_photos

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Adema spune:


Acum am dat peste subiect...
Spre deosebire de majoritatea care vad ca sunteti campineni dar plecati prin alte parti, eu stau in Campina,desi nu sunt nascuta aici.
Asa ca...treceti-ne si pe noi pe lista...


Adema&Codrut

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Porumbel30 spune:

Ma bucur ca n-ati abandonat subiectul!
Noi am ramas la stadiul de vis in legatura cu mutatul acolo...nu cred ca vom putea veni prea curand
Dar nu am renuntat la idee...de multe ori simtim ca am vrea sa ne facem bagajele si sa
O sa vina ea si ziua aia !
Cum mai e vremea pe acolo ? Mai e zapada ?
Bucurati-va si pt. noi !

"Sufletul n-ar avea curcubeul daca ochii n-ar avea lacrimi..."

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SAMURAYJACK23 spune:

Aveti idee daca este sucursala ING in Campina sau daca se aude ceva in perspectiva? Multumesc.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns olguttza spune:

Nu exista sucursala ING in campina si, din cate am auzit de la oameni care lucreaza la ING bucuresti, nici nu sunt sanse sa se deschida vreuna prea curand. pare-se ca, pentru deschiderea acestor sucursale, s-ar lua in calcul, printre altele, si potentialul turistic, dar si daca zona este de tranzit.

Daca ar fi sa am doua vieti, as trai o singura data.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SAMURAYJACK23 spune:

Multumesc olguttza pentru raspuns. Cine stie poate peste cativa ani...Imi trebuia pentru ai mei in perspectiva unui card.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Salut!


Ne-am mutat de curand in Campina si, da, exista sucursala ING in oras...



Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:


HEEEI!!!!


CAMPINA!!!!!

E frumos afara, dar chiar nu vreti sa deloc?

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns andruskandu spune:

Nimeni?

Nasterea lu' Andrei

www.dropshots.com/andruskandu" target="_blank">PozeAndrei

Andreea lui Andreiut Puiut 11.06.2006

Mergi la inceput