vegetatii veneriene - negi?!

vegetatii veneriene - negi?! | Autor: anamaria

Link direct la acest mesaj

am citit azi un articol in Evenimentul zilei, - pt cine vrea sa-l citeasca, iata-l www.expres.ro/sanatate/?news_id=199445" target="_blank">aici

dupa cum inteleg eu, vegetatiile astea ar fi o problema destul de serioasa si nu e bine sa le trecem cu vederea! totusi, eu am de cativa ani asa ceva, si pana acum nici un Dr ginecolog care m-a consultat nu mi-a zis absolut nimic despre ei, dacat cel mult "nu-i ceva grav, daca nu va deranjeaza...'

as vrea sa imi spuneti, daca aveti sau ati avut astfel de probleme, care a fost parerea medicilor si ce tratament ati facut?

va multumesc.


Viata este ceea ce se intampla in timp ce esti prea ocupat sa-ti faci planuri de viitor! (John Lenon).

anamaria, mami lui Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003
poze:
http://community.webshots.com/user/miremirion

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Mi-Ka spune:

anamaria, am citit si eu in ziar articolul. Daca ai si tu acesti negi, neaparat trebuie sa ti-i tratezi; ai vazut ca pot duce la cancer. Mergi la alt doctor si fa ceva cu ei, nu-i ignora.

Pusi,pusi!!!

Mi-ka

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Helenutza23 spune:

fetelor eu in zona cu pricina am o chestie ciudata de vreo cativa ani... si anume am o pata de cativa mm in diametru. acolo pielea e mai roza si parul alb . mi-a aparut de cativa ani si nu s-a extins, nu stiu ce e cu ea. nu ma deranjeaza decat, sa zicem, ca o vad acolo. ma mai amuz si spun ca am imbatranit . medicul ginecolog nu s-a exprimat. stiu ca tre sa merg la un dermatolog dar inca nu m-am hotarat.
ati mai auzit asa ceva?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns anamaria spune:

helenuta, poate fi doar o depigmentare a pielii, dar eu zic sa te adresezi dermatologului, totusi! sa nu fie ceva mai serios...

totusi, nu-mi vine sa cred ca nimeni n-a avut problema asta! eu voi merge la dr, dar stiti cum e , pana ajungi acolo... mai greu. de-aia vroiam sa ma documentez bine inainte!


anamaria, mami lui Bogdan - 04.07.2000 si Tudor - 13.06.2003

poze cu frumosii mei (si nu numai )

Viata este ceea ce se intampla in timp ce esti prea ocupat sa-ti faci planuri de viitor! (John Lenon).

Mergi la inceput