Elenalove are mare nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 8

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

quote:
Originally posted by ralucah

Elena draga in ce zona locuieste mama ta? pupici

Si de-as avea darul prorociei si tainele toate le-as cunoaste si de-as avea atata credinta incat sa mut si muntii din loc iar dragoste nu am...nimic nu am!



ralucah ,locuieste in comuna Chitani!(pe langa VEDEA)este Judetul Arges.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Am primit deja de la liris si helbiElena tu cind exact pleci in Ro? Pt ca stii cadureaza citeva zile pina ce poti transfera banii din pay pal in contul tau. Si vreau sa iesim bine in timp.Cite fete ai care te iubesc si-ti sunt prietene! Nu-i asa ca acum e mai binewww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Caroline am trimis PM cu adresa Elenei.Iti multumim pt mina de ajutor!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Elena, ti-am trimis PM, sper ca totul e ok.

pupici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

vikinga , sper sa iti treaca raceala si sa scoti cat mai repede nasul din batiste.
Eu plec in Romania pe 10 noiembrie si ma simt mult mai bine decit m-am simtit ieri si stiu ca maine o sa ma simt mai bine ca azi...si asta datorita VOUA!!!

DA, este minunat sa vad cat de multe imi sunt PRIETENE, (ca prieteni la nevoie se cunosc) si acum trebuie sa recunosc ca nu ma astepam sa fiti chair atat de multe.
Nu am cuvinte sa va multumesc.

datorita faptului ca sora mea este programata pe 27 luna asta sa nasca , nu se poate deplasa la banca prea des din cauza burti.
Va rog din suflet , fetele care trimiteti banuti prin cont sau mandat sa imi spuneti ca sa va pun pe lista cu floricele.
Multa sanatate.


Amuleta
Gabbriela
ciuf
pegasis
helbi
liris
clyo
anamaria


Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

Elena lista ta cu floricele o sa creasca asta pt ca azi am mai primit citeva pliculete, de la:OsolitaIrenjma(o fata din franta care este membru DC insa nu am intilnit-o niciodata la discutii, dar tare mult mi-as dori sa o cunosc mai mult, nu a ramas nepasatoare nici in cazul sabinei si uite ca si de data asta a sarit sa ajute un prieten, Alina te asteptam cu drag pe forum la povesti)Elena nu esti singuraaaawww.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=58643" target="_blank">ELENALOVE prietena noastra are nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Elena,

Ma bucura foarte mult sa te vad asa bucuroasa!
Sa speram ca o sa fi dinc e inc e mai fericita!
Te pup cu drag.











poze noi
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

devylla, multumesc


Azi am primit pliculet de la Oana_BMULTUMESC MULT OANA.


Oana_B
Osolita
Iren
jma
(Alina te rog sa intri la discuti,pliz)


Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Am primit azi plicul de la Adriana Popescu !(nu stiu care dintre voi este)

Adriana
iti multumesc din tot sufletul.

Elena

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns adusca spune:

Elena, eu de marti n-am mai iesit din spital ca m-a oprit acolo doctorita, iar azi nu stau decat o ora acasa si e si duminica.
Vad ca sora ta a deschis un cont, cum imi da drumul musai o sa ajung la banca.
Te pup si pe tine si pe toate fetele inimoase care-s alaturi de tine.

Fetele de pe DC


Viata e ca carosabilu'...unii vine....altii trece....

Mergi la inceput