Elenalove are mare nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 6

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Draga mea Elena,

Am citit povestea ta,cred ca a fost ca un blestem ce i s-a intamplat mamei tale.
Am fost in tara cand au fost inundatiile din timpul verii si m-am inspaimantat ce vedem zi de zi la televizor.Groaznic.Ma luau frisoane si cand vedem chipurile oamenilor impietrite de durere,inspamanatate si cu disperarea in ochii.Oameni plangand,unii care nu mai aveau putere sa se miste,vorbeasca.A fost ca un cosmar,ma uitam la televizor cu lacrimi in ochi si ma gandeam ca oare acest popor,noi romanii,suntem un popor blestemat?Nici acum nu am gasit raspunsul.
De aceea inteleg cat de greu trebuie sa iti fie financiar,si pe plan sentimental.
As dori sa te ajut cu niste banuti,acum nu pot foarte multi,dar din economiile mele as dori sa iti dau si tie,sa iti fie mai usor.
Cum sa fac,vreau sa ii trimit prin posta!Te rog sa imi spui cum sa procedez!

Fi feicita ca ai atatia prieteni langa tine,inseamna ca ai un suflet de aur.
Capul sus!Te pupic dulce!











poze noi
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Delia, te rog sa-mi trimiti si mie adresa.
multumesc

Vikinga,

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns helbi spune:

Vik, trimite-mi pe PM te rog, datele contului tau si azi fac un transfer pt Elena. Imi e mai usor prin Überweisung.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Delia, multumesc , eu o sa trimit maine niste banuti prin mandat.
Elena, capul sus, suntem alaturi de tine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:



devylla, itit multumesc ca esti si tu alaturi de mine.
orice ajutor il poti trimite pe adresa mea din USA o sa iti trimit adresa pe PM.

Iti multumesc din tot sufletul.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

helbi clyo ina cl valentinagliris

Am vorbit cu sora mea si a spus ca de emotionata ce este a plecat la banca sa deschida cont fara buletin la ea.iar cand a ajuns acasa nu a mai putut sa se intoarca la banca ,ca a luat-o cu dureri de burta ...eu i-am spus sa nu cumva sa nasca pe drum!!!
asa ca maine , incet incet o sa mearga la banca , sper sa nu uite iar buletinul

Am observat ca majoritatea trimiteti banuti prin mandat postal.
Va rog din suflet sa imi scrieti si mie pe PM cele care trimteti prin mandat postal ca sa pot face si eu lista cu voi si in acelasi timp sa tin evidenta la banuti sa vedem la ce suma se ajunge.
Multumesc din suflet.


Va multumesc din suflet tuturor.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

As vrea sa ajut si eu. As putea primi adresa respectiva sau numarul de cont va rog?

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Pegasis , ti-am trimis PM.

Multumesc

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns alinamoro spune:

Elena,daca deschide cont sora ta eu zic ca-i mai bine sa-i trimitem in cont banii decat prin mandat postal.
Asteptam maine sa ne scrii numarul de cont.



Alina & Dragos (11.04.2002)
pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns gabitzica spune:

Elena , imi pare rau de mama ta. Of doame prin cate incercari trebuie sa treceti. Si bietul Alvarica sa suporte atatea operatii . Nu e dreptate pe lumea asta.
Astept si eu sa deschida sora ta cont. Eu cred ca e mai bine sa trimiem in cont decat ptin mandat postal, ca biata sora ta o sa aiba mai multe drumuri de facut.

www.stoc-studio.ro/tudor

Mergi la inceput