Elenalove are mare nevoie de noi!

Raspunsuri - Pagina 16

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Alyssa spune:

Elena draga, multumesc lui Dumnezeu ca sinteti bine!...

Sintem cu sufletul alaturi de voi! Pupici lui Alvarica si salutari si sanatate lui Al!!!...

Si uite ca dupa atitea intimplari rele, vine si o bucurie mare... nasterea nepotelei tale... vai ce veste minunata!!! Sa va traiasca, sa fie sanatoasa si voinica!... Felicitari sorei tale si sotului ei!

Si mamei tale numai ginduri bune si sanatate multa!...

Alice

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns clyo spune:

Elena, felicitari surorii tale si bebe sanatos si sa doarma noaptea.
pentru tine

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns devylla spune:

Elena felicitari pt nepotica.Multa sanatate surorii tale.
Si tie la fel.... si lui Alvarica









poze foarte noi
bubulinele
'Populatia planetei creste continuu, in timp ce inteligenta ei ramine constanta.'
Sabina

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

ConchitaMultumesc

Dragelor,sora mea va multumesc mult pentru urari.

Cristina a primit suma de 145 ron (in mandate) si 165 ron (in cont)
sotul cristinei(catalin) a ridicat banuti de la banca si i-a dat mamei mele care are nevoie acum sa isi cumpere butelie la aragaz ca nu ii mai mergea cea veche!si a inceput sa isi repare la acoperisi care are gaura in el si ii ploua in casa -(.
Eu am strans suma de 605 $ (Usa+Canada+devyllajapan) si 250$ stransi la vikinga de la fetele din europa.
suma totala este 855$ si 310RON
SUNTETI EXTRAORDINARE !!!


Vreau sa va multumsc din suflet tuturor pentru acest mare ajutor care sunt absolut sigura ca datorita voua mama mea va putea dormi cat e cat linistita iarna asta.
Sora mea va multumeste si ea din tot sufletul si va doreste multa sanatate.
iar Eu inca odata va multumesc din suflet ca mi-ati fost alaturi din toate punctele de vedere si ca am putut sa vad cu ochi mei ca exista cu adevarat fete minunate ca voi! Va multumesc din adancul sufletului si va doresc multa sanatate.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns vikinga spune:

ElenaSi e bine ca s-au apucat de reparatii ca din clipa in clipa vine iarna!www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex un baietel de 10 luni e diabetic si are mare nevoie de noiVikinga& micul viking Aldo(15noi2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns she_wolf spune:

Doamne fereste Elena, de-abia acum am citit prin ce-ati trecut cu uraganul! Ce cosmar, bine ca sunteti bine!
Felicitari surorii tale pentru bebelusa, sa le traiasca si sa se bucure de ea.
Ma bucur ca s-au apucat de reparatii la casuta si sper sa termine inainte de venirea iernii.

Drum bun in tara!



Claudia si Cristi (16.12.2002)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Elenalove27 spune:

Buna dragelor si bine v-am regasit.

Vreau sa mai adaug pe lista de multumiri pe cl si inca o fata (am uitat numele)care a trimis pachet sorei mele cu hainute si jucari pentru fetita ei.
Va multumesc mult.

In Romania totul este schimbat...am ramas absolut uimita cand am vazut ce preturi MARI sunt si ce salari au oameni care lucreaza cate 12 ore pe zi !!!

Mame a fost emotionata pana la lacrimi cand i-am dat banuti+mesajele de la voi ...am ajutat-o cat de cat la repararea casutei si va multumeste.

Noi cand am ajuns in Romania am pierdut bagajele in amsterdam si le-am recuperat pe rand! ultimele 2 genti au fost rascolite si luat din hainute.Nu am facut reclamatie si ne-am multumit ca totusi ne-am recuperat din bagaje ca ma asteptam sa nu mai primesc nimic.
Am botezat fetita sorei mele Natalia Elena si a fost tare cuminte la botez.

In rest toate bune si sa speram sa fie asa in continuare.

Vreau sa va multumesc tuturor pentru acest enorm ajutor si in numele mamei si sorei mele vreau sa va doresc multa sanatate si fericire.



www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=59171&whichpage=1" target="_blank">Alex este micut e diabetic si are mare nevoie de noi

Mergi la inceput