nume pentru ursuleti

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ionella3003 spune:

Ai nostri sunt Ursache si Mos Martin...

Ionela si Alex (DN 21.09.2004)
ALEX cantaretul

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Sabina spune:

al nostru e toto.si dupa ce a mai primit, ii cgheama toto mic, toto mare, samd



Sabina si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=33789&whichpage=1" target="_blank">Sofia Galagia



Cea mai lungă cale este calea care duce de la urechi la inimă.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns light spune:

Baloo


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii Super-desenele lui Liviu - august 2005Opere de artaNoutati

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Cristina_C spune:

quote:
Originally posted by LUCIA MIRELA

Baloo


mama Lucia si Liviu minunea (24.05.2002) www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=41618" target="_blank">Povestea-nasterii


Super-desenele lui Liviu - august 2005
Opere de arta

Noutati




Mi se pare cel mai nume de urs. Noi il avem chiar pe acel Baloo - personajul din desenele animate, si Robert fireste ca ii zice pe nume.

Cristina,
mama lui
www.desprecopii.com/chatnew/Desprecopiichat/PaginapersonalaView.asp?nickname=Cristina_C" target="_blank"> Robert, 14 decembrie 2002

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns kiwwy spune:

ce mult ma bucur ca mi-ati dat nume ursuletilor mei...m-am gandit ca fiind asa multi ursuleti pe lume ,trebuie sa gasesc si nume pt.ei.
Puiul meu are un an si 5 luni,in curand va incepe sa vorbeasca,asa ca numai bine isi va chema "familia "pe nume.Pe fiecare ursulet voi scrie cum se va numi (pe eticheta).E pur si simplu indragostit de ei 4...Se trezeste dimineata si mi-i cere(ada- ada),apoi ii iubeste ,se urca pe ei,ii pupa,ii imbratiseaza,spune "nani-nani".Daca ii dau doar un ursulet,nici nu il baga in seama pana nu mi-i cere pe toti,abia atunci e fericit.Ii taraste prin toata casa,si nu ii poate duce pe toti dintr-o camera in alta ,asa ca face mai multe ture,pana ii aduce unde vrea el.Cea mai mare distractie este atunci cand mergem undeva(in afara localitatii si stam mai multe zile,mai bine renuntam la cateva haine ale noastre decat sa mergem fara ursuleti,
va multumesc pentru raspunsuri

Mergi la inceput