Mamici din Bistrita (2)

Mamici din Bistrita (2) | Autor: april

Link direct la acest mesaj

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns ana_a spune:

Salut!
bun venit Magdalena2000 si T_Ioana, sper sa fiti ceva mai vorbarete ca restu' gasti'

Ioana...da...pai ne-am cam intalnit, asa mai pe jumatate, am fost eu cu Antonela(april) si ne-am povestit o leaca prin parc, asta pana ce Stefan a inceput sa planga dupa toti copilasii mai mari ca el care nu-l bagau in seama...si a trebuit sa ne intoarcem la casele noastre.

Hm....eu cred ca nu-i mare lucru sa ne intalnim in parc...cu sigurantza cam toate ducem copii pe acolo macar o data pe saptamana....greu este cu programul fiecarui copilas in parte...

mara03, deci ai inceput munca...ce fain de tine...eu mai tre sa stau acasa macar un an...desi deja tanjesc dupa munca...
Am vazut tarziu mesajul tau...asa ca nu am fost pe terasa la phoenix
L-am vazut pe Tudor intr-o dupamasa in parc, era cu bunicu al meu sa jucat un pic la nisip cu el...de...trage la astia mai maricei...Vroiam doar sa zic ca ai o minune de copilas, cuminte si scumpic foc!Mi-a spus si cum il cheama, si cati ani are haha...ai baiat mare!!!

Ioana, sarcina usoara si un bebe frumos si sanatos!!!
Va mai astept la o poveste...ceva...poate punem iara de o intalneala dar de data asta pe bune!!!


Ana, mamica lui Stefan, pui mic si frumos
poze de la Colibita

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

ana, vai ce uituca sunt!!! sper ca am remediat situatia, la mine se vede. Daca nu merge mai da-mi un PM.

pupici piticilor

pozici

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

fetelor????
chiar asa de lenese am ajuns.
ce mai fac puiutii?
inca mai este vreme frumoasa, poate nu e tarziu sa ne vedem week-end-ul asta. ce ziceti???

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

april,eu am fost duminica trecuta sau sambata.nici nu mai stiu.ma tot uitam dupa vreuna din voi,dar nimic....la noi e cam aiurea,caci atunci cand ne programam,se intampla ceva.asa ca studiem pozele si cautam sa ne gasim data viitoare.

Ema

Tg Mures

Ziua Dariutei



Calatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

cine vine la toamna bistriteana?http://www.mesagerul.ro/afis.php?nr=00000012723

Ema

Tg Mures

Ziua Dariutei



Calatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

N-am reusit sa ajung in Decebal...de, treaba pe acasa. Dar duminica pe la 5-6 eram in parc si m-am uitat dupa voi, dar nimic....

poze

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Ce mai fac puiutii? Nu-s raciti? Vaccin ati facut?



dada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

noi am facut vaccin,acum aproape o saptamana.deocamdata ne simtim foarte bine,nici macar durere in brat nu am avut,a doua zi.bine,ma refer la daria,caci mie inca mi-e teama de intepatura.rusine mie!!!iar tati o sa faca la unitate.
pana la urma cand e intalnirea???cu vremea asta,e cam aiurea sa ne facem planuri.pe mine una ma trage la un soooomn.
te pup.

Ema

Tg Mures

Ziua Dariutei



Calatorie

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns april spune:

Emma, pai tu nu esti la munca draga???
Ce somn??? Poate unul prin cuptor
Daria e la gradi?
De intalnire ce sa mai zioc? Daca nu ne-am vazut vara cand a fost frumos, acum mai greu. Dar cine stie???


dada

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns emma27 spune:

sunt.dar ce-as hiberna intr-o masina pe aici.
daria e la gradi,am parasit-o urland,asa ca iar m-a dat cam peste cap.iar vreau sa o mut de acolo.asa fac o data la vreo 2-3 luni.
asa e cu intalnirea,dar stii ce idee am?!ce-ar fi sa lasam copiii cu tatii acasa si sa ne intalnim,noi la o cafea sau suc.e mai practic asa.mai degraba ne facem timp pentru asta.

Ema

Tg Mures

Ziua Dariutei



Calatorie

Mergi la inceput