Muntele lui Venus

Raspunsuri - Pagina 2

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns gianina spune:

Eu decand ma epilez inghinal total ma simt mult mai bine. Sotul meu este super incantat.



Gianina si Simona Andreea(24.07.2003)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Acular73 spune:

Nu e nici o problema. Nu vei avea mincarimi mari, iar sotul cred ca va fi incintat.
Al meu a fost.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns iren spune:

Mah, ce sa zic, kelbosu meu nu s-a plins niciodata de frig, nici de mincarimi, shi nici sotzu n-a avut nici un discomfort de genu asta din cauza lu kelbosu, asha ca io practic defrishare 99%
Uitai sa zic, io ma fac cu lama, ca ceara n-o suport.

Iren dubla mamica Bogdanelu nazdravanu si Julia turbo
pozne


In caz de greturi si alergii la anumite persoane, se recomanda retragerea intr-un loc izolat si racoros si consumarea, in liniste, a patru- cinci lamii pe ora.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns SIMONABB spune:

mai bine incercai o tunsoare gen inimioara sau fulger

http://community.webshots.com/user/simonabb

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns enderbaby spune:

Si eu m-as chelboshi cu ceara dar inca nu am curaj.....cat despre inimioare si fulgere mai bine nu mai incerc ca nu mi-a reushit nimic ultima data!

Daca stie cineva cumanume se fac desenele astea sa ma lumineze si pe mine....

Lizuca
http://pg.photos.yahoo.com/ph/enderbaby/album?.dir=/cfe8&.src=ph

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mamica dulce spune:

am vazut io intr-un catalog erotic un aparat de ras special si diferite sabloane pentru floricele si inimioare dar mie una mi se pare prea multa bataie de cap
Cat despre defrisare-votez din suflet.O sa te manance ca naiba pana da coltul bine,asa ca am descoperit de nevoie alta solutie.Cumperi o masinuta de tuns,(de ex pt barbati-mustata,barba sau chiar un aparat de ras barbatesc,de ala mai performant,care are incorporat zimtisori de finisat) pui pe minim si purcezi la treaba,Cu lama dai numai pe margini si garantat efectul e fain si nu deranjeaza(mancarimi,iritatii )

Insula Mainau,Bodensee-Marc 2 ani jumate aprilie 2005
http://de.pg.photos.yahoo.com/ph/ancuta_hoppe/album?.dir=/8c1c

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns asi spune:

Si eu am incercat odata chestia dar nu prae mi-a placut.Am avut o senzatie ciudata dar mai rau a fost cand a crescut ca parul era aspru si intepa.
Cea mai nasoala faza a fost dupa vre-o 3-4 zile cand am si bietul meu sot s-a iritat rau de tot.
Acum ma epilez 90%.Adica ramane o dungulita de vre-o 2 degete.E mult mai bine!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns cami30 spune:

Si eu practic defrisarea in masa. Am vreo 10 ani de cand fac asta si ma simt excelent. CHiar ma intreb cum ma suportam inainte... In plus nu mai transpiri iar din punct de vedere al igienei e mul tmai bine.
Ca sa nu mai vb de sotz... care nici nu si-ar dori sa fie gadilat de.....
FOlosesc ceara. E mai greu la inceput dar te obisnuiesti. Eu ma fac singura, si imi ia maxim 15 minute.

cami

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns greierash78 spune:

Fain subiect!Ma epilez de mult timp cu ceara la un salon de cosmatica,imi las decat o fashiutza, dar probleme cu mancarimea n-am avut decat la inceput atunci!Shi pe timpul sarcinii m-am epilat, dar total shi nici atunci nu m-a mancat, numai ca in aceasta perioada ma ungeam cu o crema de galbenele, pielea fiind mai sensibila!In ceea ce il priveshte pe sotz...l-am invatzat shi pe el sa se faca, dar nu cu ceara...., cu lama!

ppv shi Sara Ioana(7 octombrie 2004)
pozele noastre:http://photos.yahoo.com/greierash78

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Siminaf spune:

Ma "defrisez" 99,99% in regiunea muntoasa de aprox..... 14-15 ani. Si nu mi s-a parut ceva iesit din comun. Nici sotilor mei. E drept ca la inceput cam inteapa cind creste, dar apoi nu mai e asa de rau. In sarcina nu pot sa actionez, ca nu vad de... burtoi! Asa ca il rog pe sotul meu sa ma ajute. Parca nu iese la fel ca atunci cind fac eu, dar tot e bine.



Simina & Andrei (Deiutzu) & bb2 din burtica

Virsta bebe2
Virsta Deiu


Home, wherever you are...

Excursie la Lake Arrowhead
Laguna Beach
Beach Cities

Mergi la inceput