Persoane,lucruri,gesturi,care va scot din minti -2

Raspunsuri - Pagina 5

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns bobi spune:

ce ma enerva raaau in trecut, acu' nu prea mai e cazu':
sa spal batistele de muci si pungile cu femei goale

ce ma inerveaza in prezent,
EU: cand deschid gura... pauza. nu stiu sa argumentez o discutzie desi stiu ca am dreptate si ca... simt corect
ma enerveaza ca nu stiu sa ma impun atunci cand e necesar
ma enerveaza ca nu am vointa
ca nu reusesc sa pun bani deoparte

ROMANIA: ma enerveaza coruptzia din tzara asta mai ales asta la scara mica in care ne angrenam cu totzii pana la urma

TELENOVELELE: din viatza reala adicatelea mai precis cumnata mea care e o arivista naibii si care a dus de rapa relatiile intre cei 2 fratzi (barbac-su si barbata-miu)

ce iubesc, in afara de familia mea, FORUMUL DESPRECOPII!!!

va pup,


bobi si bb andi

sunt confuza... sau poate nu?

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Ca de cite ori ploua(si acum am avut din plin) toate mijloacele de transport in comun incep sa vina la intervale cit mai mari,de zici ca s-au impotmolit la Polul Nord si nu se mai pot urni....Ce Dumnezeu? In loc sa vina mai des ca asa ar impune situatia.....
A,si controlorii ratb,care au ramas la vechile obiceiuri de a incercui omul cind il prind si de a se purta cu el ca derbedeii.Si pe cei care se fac ca nu vad treaba asta (inclusiv cei prezenti la momentul respectiv).Oare in care tara se mai intimpla asa ceva?
Slava Domnului ca nu ma mai lovesc de ei de 4 ani,dar tot ma scoate din sarite treaba asta....

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns miha_tori spune:

Ma enerveza cumplit, dincolo d cuvinte, vecinii d deasupra care isi lasa odraslele (5 si 3 ani) sa alerge in galop nebun prin casa la 9 10 chiar si ora 11 noaptea. Dar ca in orice tara occidentala e chestia aia cu neingradirea libertatii copilului asa ca degeaba am vorbit cu ei.
E cu atat mai stresant cu cata de multe ori la 10 bb mea doarme si pela 11 as trage si eu pe dreapta.
Offf !! Cu atata libertate are sa se piarda respectul, bunul simt si altele din aceeasi categorie.
Dar la urma urmei..cui ii pasa?? (Asa-i ca sun ca o baba enervanta... )

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns zana spune:

Pe mine ma enerveaza cicalitorii
Si persoanele care stiu tot dar nu fac nik , gata de maine dau ignore la toate, dar acum m-am racorit.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns ellen spune:

- Manele si manelistii;
- Telenovelele si telenovelistii;
- vecinii mei care se apuca de gaurit exact cand doarme bebelina;
- cand ploua imediat dupa ce am spalat masina;
- betivii din parcuri;
- babele din parcuri;
- POLITIA Romana;
- Politicienii;
- birocratia;
- vanzatoarele care niciodata "nu au" sa dea rest;
- snobii;
- circulatia din Bucuresti si mai ales inconstienta la volan;
- sa fiu acuzata de ceva pe nedrept (aici cred ca fac cel mai urat);
- mirosurile neplacute gen: transpiratie, bautura statuta, picioare nespalate, etc;
- dezordinea in casa;
- lispa de curatenie din WC-urile publice sau cele ale restaurantelor, barurilor, etc;
- cand imi fura automatul de cafea cate o fisa;
.....

Ar mai fi multe, dar vorba aia ajunge pentru azi.

Elena & Alexandra (25.09.2004) 1 Anisor


www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=51010" target="_blank">Povestea Alexutei

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns monagan spune:

Ma enerveaza la culme si nu le suport, persoanele care vorbesc neintrerupt si nu-ti lasa posibilitatea de spune si tu acolo ceva.Trebuie sa stai si sa asculti chiar daca e ceva lipsit de importanta.
-cei care au uitat de unde au plecat .
-increzutii.


MG

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns brendamitran spune:

Muzica la restaurant(nu mai punem ca daca sint si manele,e dezastru),care e data la maxim,astfel incit,pina isi fac aia numarul tre sa stai sa te uiti unul la celalalt fara sa scoti o vorba,ca nu poti.
Am nimerit intr-un local din asta mai saptamina trecuta si ne-am ridicat,am platit lasind totul neatins si am fugit cit mai repede.....iar ospatarul era foooaaaarte nedumerit de ce....

BRENDA
"Sint frunze care nu cad si clipe care nu se uita"
http://community.webshots.com/user/brendamitran

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns claujro spune:

Pe mine ma enerveaza rau vecinii care se apuca sa dea gauri cu bormasina si sa bocane in pereti exact cand dorm copiii mei, la pranz, intre 14.00 si 17.00. Iar daca le bat in teava.... fac mai rau!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns micalutza spune:

M enerveaza rau,dar rau de tot,soacra mea.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns deliak spune:

Pe mine ma enerveaza babele care-mi spun Duduie.Moaaaama,mor,imi vine sa le sar la beregata!!
-ma mai enerveaza vanzatoarele care in loc sa-ti dea doua mii de lei restul,iti arunca pe tejghea doua bomboane,fara sa te intrebe daca vrei sau nu.
-subscriu la ce a spus Claujro,aia cu vecinii si cu bormasinile
-si cel mai tare ma enerveaza,mai mult mi se face sila,sunt doi caini ,care se imperecheaza
-AAA,si ma mai enerveaza socru-meu ,care mereu imi spune aceleasi bancuri seci si eu trebuie sa ma prefac ca e prima oara cand le aud,si trebuie sa rad

Mergi la inceput