Cadou pt aniversarea casatoriei?

Cadou pt aniversarea casatoriei? | Autor: numeioana

Link direct la acest mesaj

5 de ani de casnicie implinesc cumnatii mei azi. Ce as putea sa le iau cadou? Anul trecut le-am luat o icoana. Acum 2 ani un obiect de pus in vitrina. Cumnata mea e insarcinata in luna a 6-a. Poate are vreo relevanta...
Dati-mi o idee

Ioana

http://community.webshots.com/user/numeioana

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns anemona spune:

Cred ca ea fiind insarcinata, cel mai mult o sa-i bucure un cadou care sa-l includa si pe bebelusul care va veni.
Se gasesc niste albume pentru bebelusi, am vazut in Prisma la Visak. Asta daca stii ce bebe vor avea, pt ca sunt roz si bleu. Acolo se poate face un adevarat istoric al bebelusului inca din prima zi de nastere, mama scrie totul despre bebe, pune poze etc. Sunt superbe si-mi pare tare rau ca nu am aflat si eu din timp despre ele ca sa pot face unul pentru fetita mea.
La asta poti adauga un CD pentru mamici si bebei, se gasesc diverse CD-uri cu muzica pt bebei, cea mai variata oferta am vazut-o in librariile Diverta. Sau un carusel muzical care poate fi pus la patut.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns catalynaa spune:

Eu le-as face o poza,de fapt mai multe ca sa nu se prinda,as merge sa o maresc cat se poate-20*30 sau poate mai mare-cat un tablou,as gasi cea mai frumoasa rama posibila si mai departe...iti inchipui-intr-un ambalaj super;revin...sa ma mai gandesc putin

cata

Mergi la inceput