Elixir din fructe de soc

Elixir din fructe de soc | Autor: Mercedes

Link direct la acest mesaj

Ati folosit asa ceva? mie mi s-a recomandat ca are efect in cura de slabire.
Acum vreau sa va intreb si pe voi daca intradevar este asa, daca ati folosit si a avut efectele scontate sau daca este inca unul din produsele la care se face reclama si nu are nici un efect

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns nora2005 spune:

Buna!

Eu l-am incercat, dar nu am vazut rezultate...Poate depinde foarte mult de fiecare organism...Asa cred eu. Daca vrei sa slabesti, iti recomand altceva. A dat rezultate la mai multa lume.
http://www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53373

Succes!

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Eu iau de 6 zile. Dar tin si Montignac intre timp. Si merg si la sala si in 6 zile am dat jos 2kg. Nu garantez ca e numai de la soc...

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Are un puternic efect laxativ. La efecte negative: poate irita mucoasa intestinala si poate sa faca mai mult rau decat bine. Nu ti-l recomand, este ca un laxativ puternic pe care pe deasupra il mai iei si zilnic

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Mercedes spune:

Multumesc frumos fetelor,m am gandit eu ca are fi prea frumos sa slabesti asa de usor.
Voi incerca cura 3 3 3 desi nu prea sunt amatoare de carne.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Androix, la mine nu e laxativ. Adica prin laxativ eu inteleg sa iesi de multe ori afara, iar eu ies numai o data dimineata. Cred ca depinde si de organism...

Liliana

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Iubika spune:

si eu m`am "ars" cu elixirul asta... n`a avut nici un efect, nici macar pe cel laxativ, ca tare ar fi fost binevenit!....
pupici!

If you love something let it go. If it comes back to you it`s yours. If it doesn`t, it never was...

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns grati.ela spune:

Buna! La mine pe langa normalizarea scaunului, mi-a curatat tenul. Cu slabitul insa, nici macar 1 gr.

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns nora2005 spune:

quote:
Multumesc frumos fetelor,m am gandit eu ca are fi prea frumos sa slabesti asa de usor.
Voi incerca cura 3 3 3 desi nu prea sunt amatoare de carne.


Incearca sa maninci putin si des, disociat pe mese, nu pe zile.
Am deschis eu un subiect, te invit acolo. Eu am slabit si are efect si pe celulita.

Nora

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns mcm spune:

Din cate stiu eu este un puternic detoxifiant, recomandat in curele de curatzare ale organismului si mai apoi in curele de slabire.

Cristina si bebe Alexia Maria Uimirea (02.10.2004)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns lgireada spune:

Dar are un gust super naspa! Eu ma tin de nas cand il beau

Liliana

Mergi la inceput