Novice, imi cumpar role!

Novice, imi cumpar role! | Autor: Androix

Link direct la acest mesaj

Vreau in sfarsit sa pun in aplicare o dorinta mai veche. Am tot amanat din diverse motive printre care si cel mai tampit posibil: varsta, desi nu am nici pe departe fro patruzeci de ani, nu ca cei care ar avea nu s-ar putea da pe role.
Ei si cum m-am hotarat nu stiu ce sa-mi cumpar. Nu vreau nici role de 20 de milioane daca exista, dar nici ceva care sa se strice dupa o luna, sau care sa ma puna in pericol.
Asa ca va cer sfatul: ce sa cumpar, sa fie si bun si rezonabil ca pret? La ce sa fiu atenta?

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Raspunsuri

Inceputul discutiei

Link direct catre acest raspuns Pegasis spune:

Andreea, uite si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=48156&SearchTerms=role" target="_blank">aici si www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=46997&SearchTerms=role" target="_blank">aici.

Carmen

"Cind o femeie nu vorbeste, sa n-o intrerupi pentru nimic in lume."
(Enriyeu Castaldo)

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Carmen, multumesc mult de tot.
Abia acum vad ca a inceput sa functioneze cautarea pe DC Data viitoare caut inainte sa deschid alt subiect.
Daca e vreun moderator pe faza poate inchide subiectul

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Tzuni spune:

Androix, daca ai nevoie de sfaturi despre "cum sa te intinzi pe burta in plin parc dupa ce-ai incaltat rolele", te rog sa ma apelezi! Sunt experta!

Mergi la inceput

Link direct catre acest raspuns Androix spune:

Tzuni, deocamdata sunt viteaza, ma mint ca am asa un talent pentru dat pe role ca am avut patine cu rotile cand am fost copil si ma descurcam de minune dar de-atunci au trecut 15 ani si 30 de kile...

Andreea mamica lui Filip Stefan
Pozici cu Filip
www.desprecopii.com/forum/topic.asp?TOPIC_ID=53375" target="_blank">Cum s-a nascut Filip

Mergi la inceput